MBA برادلی

Bradley University

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

MBA برادلی

Bradley University

در بازار کار به طور فزاینده رقابتی، یک MBA می تواند به شما که دریافت "نگاه دوم." شود بیشتر از آنها برای با MBA از دانشگاه برادلی سودا.

برنامه های ما
برنامه برادلی MBA 33 ساعت ترم است. بیست و چهار ساعت از این دوره را برآورده مجموعه ای از دوره های هسته ای مورد نیاز است. نه ساعت باقی مانده از دوره برای دروس انتخابی، که ممکن است در یکی از سه حوزه تمرکز (امور مالی، مدیریت و بازاریابی) و یا در سراسر غلظت به عنوان یک انتخاب انتخابی سفارشی انتخاب شده است.

APPLIED محیط یادگیری
شما در انتقال تئوری به عمل حرفه ای تمرکز، قرار دادن دانش خود را به کار در موقعیت فعلی خود و فراتر از آن. تجزیه و تحلیل مورد گسترده خواهد تحلیلی، نوشته شده است، و کلامی مهارت های ارتباطی خود را تیز.

REAL-TIME حل مساله
تجربه خود را به اوج می رسد MBA با یک دوره کاپستون، که در برنامه ریزی استراتژیک و حل مسئله متمرکز است. شما مفاهیم برنامه ریزی کسب و کار و استراتژی با دانش به دست آمده از دوره قبلی ادغام برای حل یک کسب و کار واقعی و یا مشکل سازمانی است. \

تجربه بین المللی
مسافرت خارج از کشور با همکار دانشجویان برادلی MBA و به دست آوردن تجربه دست اول در کسب و کار، اقتصاد، و فرهنگ در خارج از ایالات متحده است. هر بهار، تورهای مطالعه بین المللی هفته ای در جنوب امریکا، آسیا، و یا حاشیه اقیانوس آرام بازدید مناطق. تور بین المللی ارائه می دهد مطالعه فرهنگی، تاریخی، اقتصادی و بینش کسب و کار به گسترش دیدگاه خود را در مورد مسائل جاری و فرصت در بازارهای داخلی و جهانی است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Locations
آمریکا - Peoria, Illinois
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
آمریکا - Peoria, Illinois
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات