MBA برای بازار املاک و مستغلات و توسعه

عمومی

شرح برنامه

MBA در املاک و مستغلات و توسعه است که برای کسانی که مایل به بهبود مهارت های عملی خود را مربوط به بازار املاک و مستغلات در تمام مراحل شروع تولد و با دقت اشاره کردن فرصت ها از طریق آماده سازی پروژه، ارزیابی، تامین مالی، پیاده سازی، بازاریابی برای مدیریت اموال طراحی شده است. مدرس در زمینه تجربه حرفه ای ها. کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی حرفه ای (غیر علمی) برنامه تحصیلی است.

آموزش در مورد 13 تعطیلات آخر هفته در طول سال است. در طول سال، دانش آموزان در پایان نامه خود کار می کنند. نزدیک ترین مطالعه در اواسط فوریه سال 2018 و پایان دادن به آغاز می شود در فوریه 2019. دانش آموزان می توانند تا پایان ژانویه اعمال می شود. هنگامی که شما درخواست از ورود بعد، لطفا با ما تماس بگیرید.

درس

به چه زبانی می خواهید به مطالعه؟

اولین گزینه این است به طور کامل در چک، زبان انگلیسی یا روسی. گزینه دوم یک شکل ترکیبی، که به معنی تلاوت در انگلیسی است، اما مواد پس زمینه و پایان نامه نهایی در زبان انگلیسی است. دانش آموزان در طول درس به زبان مادری خود توجه بیشتر حفظ در حالی که آنها امکان گرفتن یک مدرک MBA دوم از یک دانشگاه خارجی باز (با ما تماس بگیرید برای اطلاعات بیشتر) - به اصطلاح برنامه دو درجه است.

چه از شما انتظار دارند سمینار

 • روش تحقیق (نوشتن یک پایان نامه، ورد و اکسل)
 • حسابداری و مالیاتی
 • بازاریابی ( "
 • مدیریت منابع انسانی
 • اداره
 • راست
 • بانکداری
 • مدیریت پروژه
 • ارزیابی املاک و مستغلات
 • تامین مالی پروژه و تامین مالی املاک و مستغلات
 • ساخت و ساز و معماری
 • دارایی غیر منقول

چه به شما خواهد آموخت

 • تولد به مناسبت - شناسایی این سرزمین، یک توصیف از پارامترها، تجزیه و تحلیل خاک، شناسایی راه حل های، همه منجر به ایجاد یک طرح سرمایه گذاری
 • آماده سازی پروژه - انتخاب یک طراح، روند صدور مجوز ...
 • ارزش گذاری و یا چگونه آن همه درک
 • به دست آوردن کمک های مالی
 • پیاده سازی (ساخت و ساز و مدیریت توسعه)
 • بازاریابی (
 • مدیریت تاسیسات - چگونه به مراقبت از اموال و مدیریت ارزش آنها
 • اضافه کردن چند مورد دیگر پر از دانش مفید، ارسال کار نهایی و یک سال مدرک MBA

چرا MBA مطالعه در CBU ؟

MBA یک برنامه آخر هفته آموزش های حرفه ای با حداقل وظایف بین درس است

ما باور داریم که مدیرانی که واقعا می خواهید به یک مدرک MBA در سطح بالا، آنها ترجیح می دهند به مطالعه در کلاس درس، جایی که آنها می توانند متقابلا مورد بحث، تبادل تجربیات و دانش مانند کار کردن در گروه، جایی که آنها وظایف خاص اختصاص داده شده به معلمان انجام شده است. به همین دلیل است که یک برنامه MBA آنلاین وجود دارد.

 • مطالعه می گیرد در شنبه و یکشنبه از 9H به 17H؛ با استراحت ساعت برای ناهار.
 • در پایان روز در مدرسه (17H - 19H) هنوز جایی برای بحث با معلم (این بلوک اختیاری دیگر است و بستگی به شرایط از دانش آموزان).

صبح و بعد از ظهر بلوک طراحی شده اند به بیش از حد دانش آموزان، در حالی که شما مشغول است و قادر به یکپارچه در طول روز حفظ توجه است. معمولا در صبح و در مورد نظریه بعد از ناهار به تصویب در تمرین های عملی و مطالعات موردی.

ما در ارائه خدمات حق بیمه مانند سخنرانی ضبط بر روی YouTube و خیلی بیشتر.

 • سخنرانی ضبط شده بر روی یوتیوب - هر دانش آموز می تواند از دست، به این دلیل، ما تمام درس که دانش آموزان همیشه در دسترس (دسترسی به فیلم های به دانش آموزان از طریق سیستم آموزش الکترونیکی پذیرفته می شود) ضبط کنید.
 • پس از هر درس، دانش آموزان نیز سوابق موجود از سخنرانی در فرمت MP3 است.
 • آموزش الکترونیکی NEO پلت فرم - به عنوان یک دانش آموز، به شما خواهد شد بصری پلت فرم آموزش الکترونیکی استفاده شده توسط صدها مدرسه و دانشگاه در سراسر جهان استفاده کنید.
 • البته، دانش آموزان می توانند مدرس از طریق ایمیل یا اسکایپ و گزینه های دیگر تماس بگیرید (علاوه بر این، در هر آخر هفته چند ساعت تنها برای بحث با توجه به اطمینان از رویکرد شخصی در نظر گرفته شده وجود دارد).
 • در پایان هفته برای دانش آموزان، تنقلات است.

تضمین کیفیت

 • حرفه ای در این زمینه خود را، که کار غنی از تجربه، دانش آموزان را تضمین بهترین خدمات آموزشی امکان پذیر است - هر تخصص توسط معلمان با دقت انتخاب شده تدریس می شود.
 • برای هر دوره ارائه دوره های MBA در شرایط خاص، علاوه بر آن دانش آموزان می توانید بدون هیچ هزینه اضافی شرکت کنند. دلیل این است که دانش آموزان را برای تمام کلید موفقیت راضی هستند!
 • همه برنامه های MBA ما معتبر است.
 • ما ضمن استقبال از فارغ التحصیلان و کارفرمایان خارجی، برای مثال. عقاب هیلز، سرمایه گذاری و توسعه شرکت در ابوظبی فعال در ایالات مختلف.

محتوای دوره های فردی برای برنامه MBA و توسعه بازار املاک و مستغلات

روش پژوهش (نوشتن پایان نامه و تجزیه و تحلیل در اکسل)

این دوره طراحی شده است به شما را با اطلاعات ارائه برای فعال ارسال نامه پروژه تحقیق خوب، و همچنین بهبود دانش خود را از مایکروسافت ورد و اکسل.

این دوره شامل دو بخش است: بخش اول اختصاص داده شده به برنامه مایکروسافت ورد، است که به پایان نامه و قالب بندی آن، کار با نقل قول اختصاص داده و به همین ترتیب. سخنران شما را از طریق سبک های مختلف راه رفتن، کار با لینک ها و جزئیات دیگر از مایکروسافت ورد، بنابراین شما قادر به تکرار ویژگی های قالب بندی ضروری خواهد بود. برای تجزیه و تحلیل های مختلف در استفاده از مایکروسافت اکسل. به همین دلیل، موضوع از بعد از ظهر شنبه و یکشنبه به پوشش دادن همه موضوعات، از مهارت های اولیه، مانند مراجع مطلق و نسبی، از طریق فرمول های پیشرفته تر، مثل VLOOKUP، شاخص، گرین کارت آمریکا، مسابقه، GETPIVOTDATA، ناکامل، SUMIFS، IFERROR، و غیره، ویژگی های پیشرفته مانند روش های مختلف کار با داده های خارجی (CSV، TSV، اچ تی ام ال، جداول، پی اچ پی، پایگاه داده ها (OLAP، OLTP، واردات داده ها، تفسیر - "خام" داده ها، جداول محوری، محور نمودار، از PowerPivot) و قدرت BI) ... و خیلی بیشتر. حتی اگر شما با اکسل کار به صورت روزانه در سطح پیشرفته، آن است که به احتمال بسیار زیاد است که شما چیز جدیدی یاد بگیرند!

حسابداری و مالیات (از یک مشاور مالیاتی)

این دوره مقدمه ای بر مفاهیم اساسی و معیار های اساسی سیستم های حسابداری مالی است. شناخت درآمد، موجودی، دارایی های ثابت و ارزش فعلی تعهدات: چند مفهوم مهم خواهد شد در جزئیات از جمله مطالعه،. البته بر ایجاد گزاره های پایه حسابداری مالی - صورت سود و زیان، ترازنامه و جریان وجوه نقد - و همچنین تفسیر خود که هر مدیر باید قادر به تحمل بدون مشکل باشد. آیا می شود ترس به رنگ "نقطه" نمی خواهد. این سمینار توسط یک مشاور مالیاتی با تجربه است.

بازار یابی

مدرس در طول دوره بررسی و ارزیابی استراتژی بازاریابی فعلی، ادبیات و تجربه شما را با یک درک جامع از بازاریابی و استراتژی کسب و کار فراهم می کند. شما آموزش داده خواهد شد به فکر می کنم از دسترسی کارمندان بازاریابی حرفه ای، به عنوان خوانده شده و تجزیه و تحلیل ادبیات بازاریابی تخصصی و کاربرد مفاهیم بازاریابی استراتژیک برای اقتصاد دیجیتال جهانی است.

به شما خواهد آموخت که چگونه برای تبدیل یک جریان ثابت از مشتریان بالقوه در مشتریان فعلی چگونه برای پیدا کردن چشم انداز خدمات خود را و آنها را متقاعد کنید که شرکت شما یکی این است که برای برخی از دلیل آنها نیاز دارند. یاد بگیرید چگونه شما در هزینه های تبلیغاتی خود را می توانید با درآمد جدید پرداخت و افزایش تجارت و برای رسیدن به حداکثر بازگشت؛ بیشتر به عنوان را به نفع خود به استفاده از چهار چیز از بازاریابی است. به عنوان یک کارمند در بازاریابی نیز خواهد آموخت که چگونه محصول (محصولات)، قیمت (قیمت)، مکان (محل) و ارتقا (توسعه)، تعریف استراتژی بازاریابی خود را و شما را به سمت یک کمپین مولد.

منابع انسانی

در این دوره ما خواهد در مورد نحوه تشخیص که شما نیاز دارید و چگونه برای پیدا کردن کارکنان از جمله تمرکز می کنند.

مدیریت منابع انسانی (منابع انسانی - HR) منطقه از فرآیندهای در یک سازمان که با مدیریت و توسعه منابع انسانی می پردازد. بنابراین آن را شامل تمام روش های مدیریت و روش های تحلیلی در زمینه مدیریت منابع انسانی و کار با افراد در سازمان استفاده می شود. هدف از این دوره این است که به توسعه درک درستی از خواص اساسی از منابع انسانی در هر سازمان و کارکردهای اصلی HR. موضوعات مطالعه شامل نمونه هایی از رفتار سازمانی شخصیت / ویژگی های، احساسات و نفوذ، انگیزه، مفهوم و هویت اجتماعی، تصمیم گیری و دانش، انصاف و اعتماد، سازمان و محبت برای کار، رهبری، گروه ها و تیم ها، فرهنگ سازمانی و آب و هوا. تاپیک نمونه هایی از منابع انسانی شامل تجزیه و تحلیل شغل، استخدام، انتخاب، آموزش و توسعه، ارزیابی عملکرد، جبران خسارت، کیفیت زندگی کاری، تنوع نیروی کار و مدیریت منابع انسانی استراتژیک. علاوه بر این، کارشناسان از منابع انسانی به عنوان شرکای تیم های دیگر رسولان همکار استراتژی منابع انسانی و فروشندگان محصولات و خدمات منابع انسانی. برخورد با درگیر شدن نیروی کار به منظور بهبود نتایج مالی شرکت می باشد. این دوره به معنای واقعی کلمه با وظایف مختلف و مطالعات موردی سوراخ است.

اداره

این دوره نشان می دهد اهمیت مهارت های مدیریتی در توابع مدیریت. آن را به نمونه های خاصی از زمانی که اصول مدیریت کلید را نقض چه اتفاقی می افتد اشاره می کند.

دانش آموزان اطلاعات عمومی درباره مدیریت افراد و سازمان های برخورد با شرایط بحرانی، اصول مدیریت کلید و راهنمایی جالب مورد نیاز برای رسیدگی به انواع مختلفی از مدیریت، از جمله مدیریت پروژه، مدیریت استراتژیک، مدیریت اطلاعات و مدیریت منابع انسانی به دست آوردن.

دانشجویان به فرض نقش تصمیم گیری، به عنوان موقعیت مدیران ارشد است، و کمک به آنها را به همکاران موثر برای هر سازمان بدون محیط محدود، استراتژی، ساختار، فرهنگ، مکان ها، وظایف، مردم و نتایج. دانش آموزان از طریق چند موارد آزمون است که کمک خواهد کرد که آنها را با بسیاری از شرایط است که هر مدیر باید مدیریت مقابله است. علاوه بر این، دانش آموزان اطلاعات مفید مربوط به مدیریت زمان برای کمک به آنها با استرس، محدودیت های زمانی و خود سازمان مقابله به دست آورید.

راست

این قانون یک جنبه مشترک و قابل توجهی از زندگی روزمره در جوامع مدرن است. این درس به بررسی ویژگی های اصلی قانون به عنوان یک نهاد اجتماعی و به عنوان یکی از ویژگی های فرهنگ عامه است. ما را به ماهیت قانون به عنوان یک مجموعه ای از سیستم های اجتماعی، بازیگران اصلی در سیستم، ملاحظات حقوقی و رابطه شکل قانونی و استدلال برای تغییر اجتماعی را بررسی کند. ما در جمهوری چک تمرکز خواهد کرد و آن را نشان در اروپا. البته ارتباط بین شرکای کسب و کار، از جمله مهارت های مذاکره، و همچنین به عنوان مهم ترین قطعه از قانون است که در موافقت نامه های تجاری، از جمله عواقب شکست خود را منعکس تاکید می کند.

بانکداری

هدف از این دوره این است که به توسعه درک درستی از تعریف بانک ها، تاریخ بانکی، انواع بانک ها و محصولات بانکی و فعالیت های بانکی و مدل، نقش بانک ها در اقتصاد و چالش ها در بخش بانکی است. علاوه بر این، دانش آموزان را به تفاوت بین بانکی برای مشتریان خرده فروشی (خرده فروشی) و کسب و کار بانکی را درک کنید. به عنوان مثال. خرده فروشی و بانکداری خرده فروشی به عنوان چهره قابل مشاهده بانکی برای بانکداری عموم مردم و شرکت های بزرگ، که با مشتریان شرکت های بزرگ کار می کند. هر دو رویکرد خواهد شد بر اساس محصولات، خدمات و مفاهیم برای چشم انداز اقتصاد بحث شده است. دانش آموزان به استفاده از به عنوان مثال. ابزارهای مالی (نه تنها) تجارت خارجی و بسیاری دیگر از مهارت های عملی.

مدیریت پروژه

تحصیل در کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی مدرک کارشناسی ارشد حرفه ای است که بر دانش و مهارت های عملی در روند فعلی مدیریت مدرن که بدون شک شامل مدیریت پروژه متمرکز است. تخصص mba مدیریت پروژه کمک خواهد کرد برای تقویت دانش و مهارت در مدیریت پروژه، دانش آموزان اصول مدیریت پروژه مدرن یاد بگیرند و یاد بگیرند که چگونه به درستی برنامه ریزی پروژه، پیاده سازی، کامل و پیش بینی خطرات مرتبط با پروژه می باشد. مدیریت پروژه امروز می آید نه تنها در صنعت ساخت و ساز و یا، بلکه در خدمات اساسی، مدیریت دولتی، IT و صنایع دیگر، که مجبور به پاسخ دادن به تغییرات متنوع در زمان پویا امروز. این را وادار شرکت ها و شرکت های دولتی به شرایط در حال تغییر پاسخ دهند. این است که این تغییرات باید پذیرفته شود و موفق و موثر به عنوان ممکن است، و یک ابزار مناسب برای اجرای عملی تغییرات فقط مدیریت پروژه است.

دانش آموزان با دوره در جزئیات فعالیت های مدیریتی خاص، که شامل مدیریت پروژه آشنا خواهید شد. نیز وجود داشته باشد اجرای تکنیک های مختلف مدیریت پروژه است. مدیریت پروژه، تکنیک ها، روش ها و برنامه ریزی پروژه، عامل انسانی در مدیریت پروژه است.

تامین مالی پروژه و تامین مالی املاک و مستغلات

این دوره دیدی نسبت به اهمیت و سودمندی صورتهای مالی نسبت های مالی فراهم می کند. هدف این دوره به کار با عوامل مؤثر در فرایند برنامه ریزی و کار با آنچه شما باید در ذهن داشته باشیم که در حال توسعه طرح کسب و کار برای تامین مالی. این دوره همچنین یک نمای کلی از سرمایه گذار بالقوه فراهم می کند، یک معامله گر می تواند استدلال طرف مقابل را درک کنید. شما خواهید آموخت که برای شناسایی و ارزیابی خطرات مالی ناشی از کسب و کار. نظریه باید با عقل سلیم در کسب و کار همراه است. این دوره به طور مستقیم در پروژه های در بازار املاک و مستغلات متمرکز شده است.

موضوعات تحت پوشش عبارتند از:

 • جریان روابط نقدی - چگونه کسب و کار در جریان نقدی منعکس؟
 • نسبت - چه می توان از این داده ها استنباط؟
 • برنامه ریزی مالی - چرا طرح؟
 • تامین مالی - چه نوع از ابزار و هنگامی که به استفاده از (حقوق صاحبان سهام و
 • تامین مالی (کوتاه مدت در مقابل بلند مدت، دارایی های ثابت در مقابل سرمایه، محلی در مقابل ارز خارجی، و غیره)
 • پروژه مدیریت ریسک

ارزیابی املاک و مستغلات

هدف از این دوره این درک روابط اقتصادی که ارزش بازار املاک و مستغلات را تحت تاثیر قرار است. دانش آموزان آگاهی از مفاهیم، ​​ابزارها و تکنیک های ارزیابی دارایی مختلف املاک و مستغلات در داخل یک محیط اقتصادی و شهری خاص به دست آورید. پس از اتمام این دوره، دانش آموزان یک دانش گسترده از پویایی بازار تحت تاثیر جغرافیایی، پارامترهای قانونی و مادی تعیین ارزش دارایی های خاص املاک و مستغلات در بازار و درک اصول و تاثیرات ناشی از مدیریت املاک و مستغلات.

پس از اتمام این دوره، دانش آموزان قادر خواهند بود تا:

من

 • dentifikovat مواد مربوطه، عوامل عملیاتی و اقتصادی مؤثر بر ارزش انواع مختلف دارایی املاک و مستغلات

ساخت و ساز و معماری

هدف از این دوره این است که به ارائه مقدمه ای بر معماری، اصول و اصطلاحات آن است. علاوه بر این، البته به طور خلاصه مروری مقدماتی از مواد مختلف مورد استفاده در ساخت و ساز.

پس از اتمام این دوره، دانش آموزان قادر خواهند بود تا:

 • تعریف مفهوم معماری و کارشناسی ارشد اصطلاحات پایه
 • تعریف سبک های معماری پایه (مشتق از زبان لاتین، گوتیک، رنسانس، باروک، معماری صنعتی، نئوکلاسیسم، هنر نو، و غیره)
 • مقایسه خواص مواد (فیزیکی، ... ساختاری) برای بیشتر مورد استفاده و برخی از انتخاب مصالح ساختمانی ویژه
 • تعریف برنامه های کاربردی معمولی و ممکن است از مصالح ساختمانی
 • تعریف رابطه بین خواص مواد و شکل ساختاری
 • شناسایی مناطق مشکل اصلی تولید و استفاده از مواد و مصالح ساختمانی

مدیریت املاک و مستغلات (مدیریت تاسیسات)

هدف از این دوره این است که برای به دست آوردن دانش جامع از مدیریت تاسیسات به عنوان یک ابزار برای مدیریت موثر از ارزش اموال. دوره خواهد شد مباحث زیر است:

 • مرکز مدیریت (FM) به عنوان یک ابزار برای مدیریت موثر و افزایش ارزش دارایی؛
 • تفاوت های اساسی بین مدیریت مرکز مدیریت املاک، مدیریت دارایی، و ارتباط بین آنها را به عنوان آنها FM اصطلاحات از دست دادن؛
 • مزایا و معایب FM داخلی و خارجی - که آن را بهتر است برای انتخاب خدمات FM ارائه خارجی و زمانی که آنها تصمیم به "در خانه" راه حل، چه هزینه های معمول برای FM خارجی؛
 • برنامه ریزی استراتژیک در FM - فرآیند تنظیم صحیح و بهینه سازی آن؛
 • خدمات مناقصه در FM با توجه به نوع ملک و خدمات - آماده سازی مناقصه در آنچه به دنبال، چگونه به سازماندهی یک مناقصه برای انتخاب بهترین اپراتور در یک قیمت عادلانه.
 • شرایط اطمینان FM - چه هنگامی که به ورود به قرارداد FM، قانون جدید نگاه؛
 • رشته های FM - مدیریت اموال فنی و تکنولوژی تعمیر و نگهداری، خدمات تمیز کردن و مدیریت مواد زائد، حفاظت از دارایی، نگهداری فضای سبز، نگهداری در زمستان، خدمات پشتیبانی - آنچه به مراقب که قرارداد خدمات مختلف، که در آن نتیجه گیری ارائه این خدمات به صورت جداگانه زمانی که "بسته" ؛
 • مدیریت اموال اقتصادی، بهینه سازی اشغال، اجاره، اجاره؛
 • مدیریت انرژی و رسانه ها، قیمت انرژی مناقصه، هنگامی که آن بهترین برای پرس و جو است.
 • مدیریت، نظارت و ارزیابی و بهینه سازی خدمات FM و هزینه؛
 • بودجه برنامه ریزی و هزینه های عملیاتی از سرمایه گذاری املاک و مستغلات.
 • سیستم های اطلاعات برای پشتیبانی FM - چگونگی پیاده سازی و پیکربندی اجزای سیستم منحصر به فرد به ساده خدمات پشتیبانی FM.

پایان نامه

دانش آموزان باید ارسال و ارائه پایان نامه نهایی. سرپرست او را با آن توصیه می شود و کمک کند. کار خواهد شد در مورد 50 صفحات طولانی (طول به طور کلی توصیه می شود، بسته به محتوا). تمرکز یک دانش آموز را انتخاب کنید بر منافع حرفه ای خود را در رابطه با توسعه حرفه ای بیشتر در زمینه تم مطالعات MBA است. سرپرست مناسب یک مطالعه جداگانه انتخاب CBU پس از گفتگو با دانش آموز. کار نهایی ممکن است به شکل های مختلف را انجام دهید: ساختار نزدیک به پایان نامه مدرن، ایجاد یک طرح کسب و کار، مطالعات موردی، و یا گزارش و یا ترکیبی از گزینه. دانش آموزان یک قالب در فرمت ورد با دیگر شوراها و قوانین برای قالب بندی (که در طول روش تحقیق درس استاد آنها عبور می کند) دریافت خواهید کرد.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

European Institute of Applied Science and Management (EIASM) seats in the building of the Institute of Information Theory and Automation (UTIA), Academy of Sciences of the Czech Republic, offers high ... اطلاعات بیشتر

European Institute of Applied Science and Management (EIASM) seats in the building of the Institute of Information Theory and Automation (UTIA), Academy of Sciences of the Czech Republic, offers high quality educational environment for education so EIASM leases offices and lecture rooms here in Prague, capital of the Czech Republic. اطلاعات محدود