MBA بین المللی غذا و کشاورزی

Royal Agricultural University

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

MBA بین المللی غذا و کشاورزی

Royal Agricultural University

MBA بین المللی غذا و Agribusiness

جهانی شدن فزاینده صنایع غذایی نیاز به مدیران با تجربه اجتماعی، فرهنگی، تولید و مصرف شرایط در بازارهای عمده ای جهان برجسته کرده است. یافتن منابع عرضه در بخش مواد غذایی در حال تبدیل شدن به طور فزاینده رقابتی و پیچیده است.

این MBA فرصت را برای شما برای به دست آوردن درک و تجربه تولید، پردازنده، مصرف کنندگان و سیاست گذاران در حداقل دو جناح عمده تجارت و بازار در جهان فراهم می کند.

موجود و مشتاق شرکت های چند ملیتی به دنبال مدیران با دانش و مهارت های زبانی فراملی، که قادر است به اطمینان و شایستگی در مناطق مختلف جهان است.

این MBA توسعه داده شده است برای ایجاد کالیبر بدهید نیاز به پر کردن نقش حیاتی در این صنعت پیچیده و پویا جهانی است. این دوره در صنعت مواد غذایی و محصولات کشاورزی متمرکز است و یک فرصت منحصر به فرد برای مطالعه اقیانوس اطلس به قرار دادن افراد مدیریت مربوط به یک زمینه اروپا یا ایالات متحده آمریکا فراهم می کند. این است که با مطالعه بخشی تدریس این دوره در دانشگاه ایالتی یوتا، Logan، یوتا و در دانشکده کسب و کار و کارآفرینی در دانشگاه کشاورزی سلطنتی، سایرنسستر، UK انجام می شود.

به MBA است که اعتبار و اعطا شده توسط دانشگاه سلطنتی کشاورزی.

این دوره برای چه کسانی است؟

استخدام در سراسر جهان است و نامزد ایده آل شود انگیزه خواهد، با درجه به طور معمول در 2.1 سطح (یا معادل آن) و / یا تجربه قابل توجهی از مدیریت. شرکت کنندگان باید انتظار برای رسیدن به موقعیت مدیریت ارشد در شرکت ها، سازمان ها و یا موسسات که در آن کسب و کار بین المللی یک فعالیت بزرگ است. آن را نیز به دانشگاهیان، مشاوران، برنامه ریزان و مشاوران در کسب و کار و یا دولت با توجه به.

به MBA فراهم می کند فرصت برای مطالعه در انگلستان و ایالات متحده آمریکا، ایجاد روابط تجاری تجاری و فرصت باز حرفه ای است. هدف این است که به تولید فارغ التحصیلان MBA که دارای ویژگی های و مهارت های که مواد غذایی و صنایع تجارت محصولات کشاورزی نیاز به: صلاحیت در افراد کسب و کار اصلی و تجربه شرایط در هر دو طرف اقیانوس اطلس، به علاوه مهارت های نمایشی و توانایی برای کمک به شرکت بسیار به سرعت.

در مورد دوره

عنصر تدریس این دوره است که در دانشگاه ایالتی یوتا (USU)، لوگان، USA از اوت تا دسامبر و دانشگاه سلطنتی کشاورزی (RAU) از ژانویه تا آوریل انجام شده است. پس از اتمام موفقیت آمیز از ماژول های مشخص شده در ایالات متحده آمریکا، RAU این یادگیری به عنوان قبل از معتبر و به شما جایزه اعتبار علمی شما را قادر به شروع مطالعه دروس پایه در RAU. این است که با تیم پروژه و پایان نامه است.

شرایط ورود

  • حداقل مورد نیاز ورود عادی خواهد بود درجه افتخارات در سطح دوم بالا، و یا مدرک دانشگاهی معادل آن از یک نهاد بین المللی قابل مقایسه است.
  • حداقل دو سال سابقه کار با مسئولیت مدیریتی.
  • نامزدهای بالغ با قابل توجهی تجربه کاری مرتبط و تحصیلات دانشگاهی پایین تر نیز ممکن است برای ورود زیر مصاحبه شخصی با مدیر درس در نظر گرفته شود.
  • اگر زبان اول شما انگلیسی نیست، ما را به آزمون زبان انگلیسی بین المللی (IELTS) با حداقل نمره 6.5 به طور متوسط ​​با هیچ عنصر زیر 5.5 را بپذیرید.
  • اگر شما دارای مدرکی دیگر، از جمله جوایز در خارج از کشور و شرایط جایگزین زبان انگلیسی، به شما توصیه برای تماس با پذیرش به بحث در مورد مناسب بودن جایزه خود را برای ورود بر روی این دوره است.
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی December 3, 2017
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
12 
تمام وقت
Price
قیمت
15,000 GBP
Locations
بریتانیا - Cirencester, England
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
بریتانیا - Cirencester, England
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات