MBA بین المللی (درجه دو)

عمومی

3 مکان موجود
جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

مؤسسه دوساله شبکه IBSA

MBA بین المللی است که برنامه تحصیلی معتبر آلمان IBSA برنامه دو نفره درجه است که توسط اتحادیه بین المللی کسب و کار مدرسه (IBSA) ارائه شده است.

شرکت در این برنامه بدین معنی است که شما فارغ التحصیلان تحصیلات خود را با دو درجه در تنها یک سال به پایان می رسانید: یک MBA از برمن، به علاوه یک درجه با توجه به انتخاب دانشگاه شریک.

همچنین به این معنی است که شما در دو کشور مختلف زندگی می کنید و با یک دانشجوی بسیار متفاوتی مطالعه می کنید. ترم اول همیشه شامل ماژول های اصلی می شود. شما می توانید ماژول های اصلی را در برمن، آلمان مطالعه کنید و از 5 تخصص ویژه کسب و کار شریک شوید. یا درجه دوگانه خود را در مسیر دیگری قرار دهید: تخصص در مدیریت لجستیک و مدیریت زنجیره تامین و شروع به یکی از پنج دانشگاه شریک ما. در دوره سوم، پایان نامه کارشناسی ارشد خود را در مورد موضوع تخصصی خود بنویسید.

استانداردهای زندگی در برمن زیاد است، اما هزینه های آن نیست. این شهر یک سنت بسیار طولانی به عنوان مرکز تجارت بین المللی است. از آنجایی که آن را به دریا مرتبط است، بسیاری از شرکت های تدارکاتی در اینجا مستقر شده اند.

دانش آموزان از مزایای بسیاری از تحصیل در آلمان لذت می برند. یک واقعیت جالب، به ویژه، این است که شما می توانید تا 18 ماه پس از فارغ التحصیلی به دنبال یک شغل بمانید.

IBSA دوره کارشناسی ارشد دو دبیرستان - دانشگاه های همکار

به عنوان یک دانشجوی IBSA، شما می توانید مسیر خود را طراحی کنید. 20 ترکیب ممکن از دانشگاه ها و تخصص هایی که می توانید انتخاب کنید وجود دارد. به نظر می رسد که خیلی زیاد است، اما این یک تصمیم پیچیده نیست:

6 برنامه تحصیلی معتبر تشکیل شده است که برنامه IBSA دو رشته کارشناسی ارشد را در بر می گیرد. IMBA یک آلمانی است.

دانش آموزان با اولین دوره در هر یک از 6 دانشگاه شریک متعلق به اتحادیه مدرسه کسب و کار بین المللی (IBSA) شروع به کار می کنند و باید در دومین دوره شغلی در IBSA شرکت کنند. پروژه تحقیق نهایی در دوره سوم در این دومین همکار IBSA تکمیل شده است.

ماژول هسته در همه جا یکسان است. هر دانشگاه دارای تخصص خاص خود است.

الزامات MBA

شما دارای مدرک کارشناسی و حداقل یکسال تجربه حرفه ای هستید. گذشته از آن، شما نیز بلندپروازانه هستید و یک ذهنیت کاملا جهانی دارید.

دانش آموزانی که این موضوع را شامل می شوند، از طیف وسیعی از زمینه های فرهنگی و حرفه ای می آید، که باعث می شود تجربه IBSA برای هر شرکت کننده گسترش یابد.

شرایط ورودی اصلی عبارتند از:

 • یک مدرک تحصیلی و کارشناسی (لیسانس)
 • گواهینامه مهارت های انگلیسی * با TOEFL (آزمون انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی) 80 امتیاز IBT یا IELTS (سیستم آزمون زبان بین المللی) 6.5 امتیاز
 • تجربه یک ساله حرفه ای

مستندات مورد نیاز برای درخواست:

 • کپی هر دو گواهی تولد یا گذرنامه
 • رزومه
 • اسکن رساله دانشگاهی رسمی
 • اثبات تجربه کاری شما
 • گواهینامه مهارت انگلیسی
 • مقاله ای است که علاقه ی دانشجویان به برنامه را مشخص می کند
 • نامه توصیه (از کارفرما یا دانشگاه)
 • گواهی APS برای متقاضیان چینی یا ویتنامی

* اگر نسخه های منظم ارائه می شوند، یا نسخه های تایید شده اسناد اصلی باید پس از ثبت نام ارائه شوند. اسناد اصلی به غیر از انگلیسی یا آلمانی باید توسط یک مترجم به رسمیت شناخته شود.

برنامه کاربردی MBA

اگر میخواهید در یکی از تخصصهای کسب و کار ما شرکت کنید، می توانید از اینجا استفاده کنید و از ماژول های اصلی در IGC در آلمان شروع کنید. اما اگر میخواهید تخصص لجستیک و زنجیره تامین را مطالعه کنید، باید در یکی از دانشگاههای همکار ما شروع کنید. هر شریک دارای برنامه تحصیلی معتبر خود است (لیست را در زیر ببینید) به عنوان بخشی از برنامه IBSA دو درجه دیپلم کارشناسی ارشد. شما باید برای برنامه تحصیلی معتبر دانشگاه خود را انتخاب کنید، جایی که می خواهید با ماژول های اصلی شروع کنید. در فرآیند درخواست، می توانید برمن را به عنوان دومین دانشگاه و لجستیک و مدیریت زنجیره تامین خود به عنوان تخصص خود انتخاب کنید. اگر با فرآیند درخواست یا سؤالات دیگر مشکل دارید، لطفا دریابید که با آنجلا دانخورست، هماهنگ کننده برنامه ما تماس بگیرید.

 • مرکز بین المللی فارغ التحصیلان (آلمان) - MBA بین المللی
 • Universitat de Valencia (اسپانیا) - مدرک کارشناسی ارشد مديريت بازرگانی (iMBA)
 • موسسه مطالعات بازرگانی RANEPA مسکو (روسیه) - استاد بین المللی مدیریت
 • دانشگاه کارولینای شمالی ویلمینگتون (ایالات متحده آمریکا) - MBA بین المللی
 • دانشگاه هرتفوردشایر (بریتانیا) - کسب و کار جهانی
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The International Graduate Center (IGC) was founded by the University of Applied Sciences Bremen as an interdisciplinary Graduate School for Management and Leadership.

The International Graduate Center (IGC) was founded by the University of Applied Sciences Bremen as an interdisciplinary Graduate School for Management and Leadership. اطلاعات محدود
برمن , برمن , هامبورگ + 2 بیشتر کمتر