MBA بین المللی (مادرید / شانگهای)

عمومی

2 مکان موجود
جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

دنیای تجارت و وضعیت کنونی بسیار پویا و بسیار رقابتی عدم قطعیت اقتصادی ، متخصصان واجد شرایطی را با دانش کامل در زمینه های مختلف مدیریت و علاوه بر این ، با مهارت های شخصی و حرفه ای مانند تطبیق پذیری ، سازگاری ، تأمل ، تأمل ، و خلاقیت می طلبد.

مزایای گرفتن یک MBA International چیست؟ MBA International یک برنامه آموزشی مدیریتی است که به صورت تعالی برگزار می شود و شرکت کنندگان خود را برای دستیابی به موقعیت های مسئولیت در یک شرکت با دستیابی به مهارت های مدیریتی مورد نیاز برای مدیریت شرکت ها و موسسات آموزش می دهد. به همین ترتیب ، جدا از آموزش مدیریت ، یک MBA شناخت کل جامعه تجاری را تضمین می کند. بنابراین ، بهترین برنامه برای به دست آوردن و ادغام ابزارها و دانش جدید ، از طریق تجربه ، انتقال به سمت شغل بهتر در مشاغل حرفه ای ما را تسهیل می کند.

MBA مادرید / شانگهای بین المللی به گونه ای طراحی شده است که شرکت کنندگان بتوانند دانش خود را در زمینه مدیریت و مدیریت مشاغل افزایش داده و افزایش دهند ، با ابزارهای اصلی مدیریت کار کنند و مهارتها و مهارتهای مدیریتی خود را تقویت کنند. این یک مدرک کارشناسی ارشد مدیریتی است که بر درک همه زمینه های درگیر در مدیریت سازمان ها ، با یک نمای کلی از شرکت ، نحوه عملکرد و نحوه سازماندهی آن متمرکز است.

همه اینها با فرصتهای شبکه در دسترس است که با دیگر متخصصان شرکت کننده ، کادر آموزشی ما و متخصصانی که در کنفرانسها ، بحث ها و فعالیتهای ما دعوت شده اند ، غنی شده است که برای تقویت موقعیت های حرفه ای بسیار مهم است.

134926_pexels-photo-3153199.jpeg

دلایل گرفتن مدرسه بین المللی EAE MBA مادرید - شانگهای

 1. ترم در خارج از کشور در شانگهای
  گزینه تحصیل یک ترم در خارج از کشور در دانشگاه شانگهای شانگای ، یک موسسه آموزش عالی خصوصی متعهد به ارائه دانش آموزان با کیفیت بالا ، آموزش تجارت جهانی است.
 2. EAE در رتبه بندی
  MBA های EAE ، به عنوان یکی از بهترین های جهان در رتبه بندی بهترین مدارس بین المللی کسب و کار 2018 ، مجله معتبر آمریکایی Bloomberg Businessweek نامگذاری شده است.
 3. برنامه بین المللی استعداد
  اگر هدف شما توسعه حرفه ای بین المللی است ، در بین چند ملیتی که با EAE کار می کنند از طریق کارگاه های اشتغال و مصاحبه با سرگروه ها و مشاوران استخدام بین المللی ، بیشترین دید را به دست می آورید.
 4. شبکه های تجاری
  جلساتی با متخصصان شرکتهای بزرگی مانند مایکروسافت ، ردبول ، HP ، CEPSA و Grupo Hero برای نامگذاری تعداد معدودی برگزار شد.

امکانات

 • 25 مدرسه برتر تجاری جهان - América Economyía Ranking 2019
 • دومین مدرسه عالی تجاری در اسپانیا - Merco 2019
 • 103 ملیت مختلف در سال 2018
 • +77.000 متخصص از سال 1958 تشکیل شده است
 • رتبه 25 کارشناسی ارشد مدیریت پروژه برتر جهان QS Global Masters Ranking 2019

student, typing, keyboard

گزارش اشتغال

 • 85٪ از دانشجویان پس از اتمام کارشناسی ارشد خود ، پیشنهادات شغلی جدید دریافت کردند
 • 98٪ دانشجویان EAE که دوره کارآموزی را انجام می دهند ، محل استقرار خود را از طریق بخش حرفه ای حرفه ای پیدا می کنند
 • 7.000+ پیشنهادات اشتغال و کارآموزی ارسال شده در سال 2018
 • 5 شرکت برتر استخدام در سال 2018: LVMH ، اشنایدر الکتریک ، Nestlé ، Repsol y Coca Cola

طرح و بودجه بودجه

در EAE ، ما می دانیم که دانشجویان با استعداد از ما الهام می گیرند و به عنوان یک محرک پیشرفت جامعه ما عمل می کنند. کمک های مالی EAE تلاش های خود را در سفر به سمت تعالی پاداش می دهد ، و با گسترش فرصت های موجود برای دسترسی به برنامه های آموزشی ما ، تعهد ما به برابری و عدالت اجتماعی را تقویت می کند.

 • 25٪ دانشجویان پشتیبانی مالی دریافت می کنند
 • بودجه 12 ماهه بدون بهره
 • 4 نوع مختلف کمک هزینه EAE
آخرین به روز رسانی اوت 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

EAE is an international Institution of higher education in the field of management. With more than 50 years experience in business education it has provided training for more than 56,000 executives an ... اطلاعات بیشتر

EAE is an international Institution of higher education in the field of management. With more than 50 years experience in business education it has provided training for more than 56,000 executives and managers. Every year students from more than 45 nationalities gain professional qualification at EAE to hold positions of responsibility within the business world. اطلاعات محدود
بارسلونا , مادرید , نیویورک , شانگهای + 3 بیشتر کمتر