توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کارشناسی ارشد در مدیریت کسب و کار بین المللی (IMBA)

از بهار سال 2004، دانشکده اقتصاد در را دانشگاه د والنسیا استاد رسمی در مدیریت کسب و کار بین المللی (ارائه کرده استIMBA) به عنوان یک عضو از اتحاد مدرسه کسب و کار بین المللی (IBSA). این اتحاد در سال 2003 تاسیس شد و یک شبکه در حال رشد از مدارس کسب و کار گرا بین المللی است.

دانش آموزان یک جایزه استاد دو دریافت آن را به عنوان اجباری برای تحصیل در است دو کشور مختلف در داخل شبکه IBSA موسسات برای یک سال تحصیلی. این یک برنامه تمام وقت برای فارغ التحصیلان کسب و کار است و همه شهریه می گیرد به طور کامل از طریق زبان انگلیسی. IMBA برنامه یک تجربه یادگیری منحصر به فرد طراحی بر روی 'نیازها و فارغ التحصیلان هر دو دانش آموزان فرصت را فراهم می کند. آن را فراتر از پرداختن به مسائل تجارت بین دو کشور با تشویق تجزیه و تحلیل انتقادی از آنچه می سازد یک کسب و کار رقابتی در زمینه های بین المللی می رود.

IMBA برنامه با هدف آموزش دانش آموزان:

  • برای نقش رهبری که در آن تم های جهانی برتر در فرایند تصمیم گیری هستند.
  • برای موقعیت های که در آن آگاهی از تنوع اقتصادی و فرهنگی به عنوان مهارت های مدیریتی حرفه ای مهم است.
  • برای موقعیت های سرعت در حال تغییر که در آن توانایی برای انطباق به سرعت می تواند تفاوت بین موفقیت کسب و کار و یا شکست است.
  • برای فرصت های شغلی که در آن مهارت های دو یا چند زبانه مورد نیاز است.

به رسمیت شناختن

این استاد رسمی به عنوان یک "نوآوری گروه" از را دانشگاه د والنسیا-Unitat D'Innovació Educativa شناخته شده است.

دانشجویان آینده نگر

IMBA برنامه استخدام بین المللی، دانشجویان نوآورانه در سراسر جهان از زمینه های فرهنگی، جغرافیایی و حرفه ای متنوع است. آن را تسهیل تعامل قوی و به اشتراک گذاشتن تجربه در میان دانش آموزان است. تحصیل در دو کشور مختلف و در نتیجه مواجهه با هر دو فرهنگ به دانش آموزان یک فرصت عالی برای برقراری ارتباط و زندگی می کنند در هر دو محیط با موفقیت. IMBA دانش و مهارت های لازم برای رهبری جهانی در قرن 21 فراهم می کند.

پذیرش مورد نیاز

به منظور مشارکت فعال و موثر در برنامه IMBA، دانش آموزان نیاز به پرداختن به زمینه های زیر:

  • مدرک کارشناسی سطح مربوطه و یا ریشه به مدیریت کسب و کار (به عنوان مثال کارشناسی مدارک تحصیلی در کسب و کار، اقتصاد، حسابداری، امور مالی و یا مدیریت). اگر دانش آموزان مدرک کارشناسی دیگری داشته باشد، لازم است که به اثبات یک شرکت در حداقل چند کلاس مدیریت و / یا اثبات مهارت های مربوط اضافی و یا تجربه حرفه ای فراهم می کند.
  • اثبات تسلط به زبان انگلیسی زبان از طریق آزمایش به رسمیت شناخته آیلتس یا تافل (حداقل 6.5 امتیاز در آیلتس یا 550 در تافل، 213 در تافل توسط کامپیوتر، 79 در تافل از طریق اینترنت). معافیت ممکن است به متقاضیانی که بخش قابل توجهی از مطالعات کارشناسی خود را در زبان انگلیسی به عهده گرفت داده شده است.

لطفا به موارد زیر اشاره اینجا برای دستورالعمل پذیرش خاص در را دانشگاه د والنسیا.

دانشگاهی، علمی و حرفه ای علاقه:

در دنیای کسب و کار، همچنین در اقتصاد به طور کلی، مسائل در سطح جهانی شده است. جهانی شدن می تواند به عنوان ادغام کشورها به لطف کاهش زیادی از هزینه ها در حمل و نقل و ارتباطات و تجزیه موانع در حرکت آزاد در میان مرزهای کالا، خدمات، سرمایه و دانش و (به میزان کمتر) از مردم تعریف شده است.

این جهانی شدن باعث شده است که تکامل در راه درک عمل کسب و کار در جهان به طور فزاینده رقابتی. چه قبل از تجارت بین المللی نامیده می شد، در حال حاضر به نام بین المللی از شرکت، از روابط بین نهادهای اقتصادی در حال تلاش برای پیدا توافقات بلند مدت به جای تکیه بر مسابقات در کوتاه مدت است. بنابراین، در شدن در دنیای کسب و کار شامل مدیریت به طور همزمان در بسیاری از کشورها، حادثهای است که در یکی از آنها نیز مربوط به عملکرد شرکت از دیگران است. مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت کسب و کار بین المللی می خواهد به به / فارغ التحصیلان خود را به آموزش و پرورش که در آن جنبه جهانی در نظر گرفته شود زمانی که آنها تصمیم گیری کسب و کار.

درک تنوع اقتصادی و فرهنگی در چیزی این استاد به عنوان مهم به عنوان مهارت های حرفه ای و مدیریتی شود. فارغ التحصیلان در مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت کسب و کار بین المللی به پایان خواهد رسید در نظر گرفتن شغل که در آن تحرک ضروری و سازگاری با تغییرات سریع در محیط زیست است، و آنها باید برای این آموزش داده می شود. پیشنهادات کارشناسی ارشد این تجربه ارائه مبادلات بین دانشگاه های مختلف و اجازه می دهد به دانش آموزان برای کشف راه بودن و راه کار از دانش آموزان از دیگر نژادها و فرهنگ.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
این دوره Campus based
Start Date
اکتبر 2019
Duration
14 
تمام وقت
Price
- 13،000 € حدود
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

اکتبر 2019