این برنامه به زبان انگلیسی انجام خواهد شد.


دنیای کسب و کار و وضعیت بسیار پویا و رقابتی فعلی عدم اطمینان اقتصادی، متخصصان واجد شرایط با دانش جامع از زمینه های مختلف مدیریت و علاوه بر مهارت های شخصی و حرفه ای، مانند همه کاره، سازگاری، بازتاب، عزت و خلاقیت، می پردازند. مزایای استفاده از MBA چیست؟ MBA بین المللی است که برنامه آموزشی مدیریت فرمانروایی است که شرکت کنندگان خود را برای رسیدن به مسئولیت های مسئولیت در یک شرکت با به دست آوردن مهارت های مدیریتی مورد نیاز برای مدیریت شرکت ها و موسسات آموزش می دهد. به همین ترتیب، به غیر از آموزش مدیریت، یک MBA به رسمیت شناختن از کل جامعه کسب و کار را تضمین می کند. بنابراین، این بهترین برنامه برای به دست آوردن و تقویت ابزار و دانش جدید است، از طریق تجربه ای که انتقال را به سمت شغلی بهتر در حرفه های حرفه ای تسهیل می کند.

MBA بین المللی طراحی شده است به طوری که شرکت کنندگان می توانند دانش خود را در مدیریت و مدیریت کسب و کار افزایش دهند و افزایش دهند، با ابزار مدیریت اصلی کار کنند و مهارت ها و مهارت های مدیریتی خود را تقویت کنند. این مدرک کارشناسی ارشد مدرک متمرکز بر درک تمام زمینه های درگیر در مدیریت سازمان ها است، با نمای کلی از شرکت، نحوه عملکرد آن و نحوه سازماندهی آن. همه اینها با امکانات شبکه در دسترس است با دیگر متخصصان شرکت کننده، کارکنان آموزشی ما و متخصصان دعوت شده به کنفرانس ها، بحث ها و فعالیت های ما، که برای ارتقاء موقعیت حرفه ای بسیار مهم است، غنی شده است.

در پایان دوره تحصیلی MBA بین المللی، دانشجویان می توانند در یک دانشگاه دوقطبی اقامت مسکونی در دانشگاه Pace در نیویورک به آنها فرصت دهند تا دانش خود را در محیط بین المللی اعمال کنند.

106823_5.jpg

دلایل اصلی برای انجام MBA EAE Business School International

 1. MBA EAE، یکی از بهترین ها در رتبه بندی بلومبرگ در جهان است
  MBA EAE، به عنوان یکی از بهترین ها در جهان در بهترین مدرسه بین المللی کسب و کار 2018 رتبه بندی از معتبر مجله ایالات متحده بلومبرگ Businessweek نامیده می شود. مدرسه ها در رتبه بندی بهترین مدرسه های کسب و کار در جهان قرار داشتند تا MBA را خارج از ایالات متحده کنند. EAE در میان 5 مدرسه بازرگانی اسپانیایی قرار دارد که به عنوان طبقه بندی بسیار محترم شناخته می شود.


 2. قابلیت کارکرد
  خدمات حرفه ای حرفه ای برای هدایت و همراهی دانش آموزان با هدف دستیابی به اهداف حرفه ای خود و مطابقت با انتظارات و منافع خود با بازار کار


 3. برنامه استعدادی بین المللی
  این برنامه با هدف کمک به دانشجویان برای پیشرفت حرفه ای بین المللی به منظور ارائه حداکثر دید در میان شرکت های چند ملیتی که با EAE همکاری می کنند. بنابراين، فعالیت های سازمان مانند کارگاه های اشتغال، مصاحبه با سربازان و دسترسی به مشاوران انتخاب بین المللی در سراسر جهان ارایه می شود.


 4. شورای اجرایی MBA
  EAE، عضو شورای اجرایی MBA. این مدرسه عضو شورای اجرایی MBA است، بنابراین تمام برنامه های آن استانداردهای بین المللی علمی و کیفیت مورد نیاز انجمن را برآورده می کنند.


 5. رتبه بندی بین المللی
  برجسته در میان 65 بهترین در اروپا و 200 بهترین در جهان (QS جهانی رتبه 2018 MBA). برای اولین بار، آن را به رتبه بندی اروپا از بهترین MBA می رسد و به 40 Top (Eduniversal بهترین رتبه بندی اساتید در سراسر جهان 2018) می رسد.


 6. مسیر برنامه
  EAE MBA اولین برنامه مدیریت عمومی بود که در اسپانیا ارائه می شود و اکنون بیش از 50 سال ارائه شده است.


 7. بازی کسب و کار
  طرح کسب و کار که در طول برنامه تهیه شده و توسط یک معلم تدریس می شود، قطعه کلیدی MBA است. هدف از طرح این است که تمام مطالب مندرج در برنامه را در یک پروژه ایجاد شرکت تعیین کند.


 8. شبکه های کاری
  در چرخه شبکه های کسب و کار، دانش آموزان در یک جلسه از جلسات با متخصصان شرکت های بزرگ و دیگر دانشجویان EAE شرکت خواهند کرد، که به موجب آن شرکت کنندگان فرصت دارند شبکه خود را از تماس های حرفه ای گسترش دهند.


 9. بزرگترین مأمور
  EAE برای اولین بار در اسپانیا، به جای روش سواد انتخابی سنتی، سیستم متدولوژیک عمده و کوچک جزئی آمریکای شمالی را راه اندازی کرد.


 10. برنامه های مهارت های نرم افزاری
  برنامه EAE Soft Skills International MBA برای کمک به کارکنان شرکت کننده در انجام آموزش های خود با بسیج استراتژیک مهارت های شخصی خود است. این شامل ده کارگاه آموزشی مستقل ماهانه در قالب مدل مهارت های احساسی است.


 11. برنامه مسکونی بین المللی
  در پایان دوره تحصیلی، دانش آموزان فرصت رفتن به خوابگاه دو هفته ای در دانشگاه Pace (نیویورک) را دارند. این برنامه مسکونی با هزینه اضافی همراه است.


 12. EAE سازمانی است
  هدف این است که منابع و محیط لازم برای دانش آموزان پر از EAE فراهم شود تا ایده های جدید کسب و کار را توسعه دهند.
  106825_2.jpg

شرایط و مقررات پذیرش

شرایط پذیرش

 • حداقل 3 سال تجربه حرفه ای برای دسترسی به MBA.
 • یک گواهی انگلیسی داشته باشید (گزینه های موجود را ببینید)
 • دارای مدرک کارشناسی


درجه دو

دانش آموزانی که با موفقیت از این دوره عبور می کنند، مدرک بین المللی MBA را از مدرسه کسب و کار EAE کسب خواهند کرد. علاوه بر این، دانش آموزانی که به شرایط دانشگاهی برسند، مدرک بین المللی MBA را از دانشگاه Universitat Politecnica de Catalunya (بارسلونا) بدست خواهند آورد. برای به دست آوردن درجه از دانشگاه های شریک، لازم است که شرایط مورد نیاز موسسات را برآورده سازید.


فرآیند پذیرش

هدف اصلی فرآیند پذیرش این است که اطمینان حاصل شود نامزدها برای این برنامه، با نگاه کردن به تجربه حرفه ای و CV تحصیلی آنها. هدف ما برای همه شرکت کنندگان است تا بیشتر از تجربه ای که ارائه می دهیم از طریق زمینه ای که در آن ممکن است یک رابطه بلند مدت با همکلاسی ها، معلمان و فارغ التحصیلان ایجاد کنیم. برای شروع فرایند پذیرش، فرم باید پر شود تا کمیته علمی EAE بتواند درخواست را در نظر بگیرد. اگر تصمیم صادر شده توسط کمیته علمی برای برنامه درخواست شده مثبت باشد، کاندیدا می تواند ثبت نام خود را انجام دهد.

106724_admissing_process_eae_business_school_en_0.jpg

فرصت های شغلی

EAE ارزیابی شایستگی هایی که شرکت ها بیشترین ارزش را به ارمغان می آورند و آنها را به دانش آموزان منتقل می کند تا بتوانند کارآیی شان را تسهیل کنند. هدف این است که به سطح توسعهی مورد نیاز بازار شغلی برسیم.


برخی از واقعیت های گزارش استخدام ما در سال 2017:

 • 93٪ از فارغ التحصیلان در عرض 6 ماه پس از اتمام کارشناسی ارشد استخدام می کنند و 41٪ کار را قبل از اتمام برنامه خود انجام می دهند
 • 34٪ حقوق خود را تا 30٪ افزایش می دهند در طول یک سال از تکمیل کارشناسی ارشد
 • 67 درصد از دانش آموزان فرصت شغلی را در یکی از مسیرهای موجود در مدرسه کسب و کار EAE دریافت کردند
 • 74٪ از پیشنهاد حرفه ای جدید خود را پس از فارغ التحصیلی دریافت می کنند
برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 2 برنامه دیگر ارائه شده توسط EAE Business School International »

آخرین به روز رسانی December 19, 2018
این دوره واقع در پردیس
Start Date
Duration
12 
تمام وقت
Price
27,500 EUR
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا