MBA بین المللی

FIA – Fundação Instituto de Administração

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

MBA بین المللی

FIA – Fundação Instituto de Administração

مطالعه و شبکه OPTIONS

این برنامه توسط دانش آموزان از برزیل و خارج از کشور یکپارچه، از جمله مدیران با تجربه، با میانگین سن 32 و 8 سال تجربه مدیریت برای تبادل در کلاس و مطالعات موردی. هدف این است که برای نوشتن یک کلاس تشکیل شده توسط ترکیبی از دانش آموزان از اروپا، آسیا و آمریکا از طیف گسترده ای از لوازم و پس زمینه، امکان تبادل با ارزش از تجارب است. همه آموزش به زبان انگلیسی است، و تا 30 شرکت کنندگان با توجه به هر قابلیت one's به تجزیه و تحلیل و تبادل تجارب حرفه ای، مفاهیم جدید، فرهنگ مشخص و تعهد به یادگیری و کنجکاوی فکری انتخاب شده است. FIA بین المللی MBA MBA بین المللی در سه گزینه مجزا ارائه شده است:

  • گزینه MBA بین المللی MBA
    کلاس ها در روز جمعه بعد از ظهر و شنبه هر 15 روز در طول 20 ماه ملاقات می شود، با یک هفته سفر تحصیلی بین المللی به دانشگاه وندربیلت و دره سیلیکون شامل.
  • گزینه International MBA - Global Studies
    کلاس ها در روز جمعه بعد از ظهر و شنبه هر 15 روز به طول 12 ماه ملاقات می کنند و در 10 ماه آینده با 3 غوطه وری بین المللی در چین، اروپا، هند و یا ایالات متحده آمریکا (دانشگاه وندربیلتل یا دره سیلیکون) در 10 ماه آینده قرار می گیرند. پروژه مشاوره زندگی واقعی است توسط تیمهای دانشجویی در طول این قسمت دوم از برنامه انجام شده است.
  • گزینه MBA بین المللی MBA
    کلاس ها هر هفته در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه و بعد از ظهر روز جمعه و شنبه هر 15 روز در طول 12 ماه ملاقات می گذارند، یک هفته مطالعه تحصیلی بین المللی به دانشگاه وندربیلتل و دره سیلیکون.
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
مارس 2019
Duration
مدت زمان
12 - 20 
پاره وقت
تمام وقت
Locations
برزیل - São Paulo, State of São Paulo
تاریخ شروع : مارس 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
مارس 2019
برزیل - São Paulo, State of São Paulo
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات