MBA تجارت بین الملل

عمومی

2 مکان موجود
جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

روز مجازی پردیس آزاد در IUBH در تاریخ 26 سپتامبر!

"ما شما را به گرمی به روز پردیس آزاد مجازی دعوت می کنیم. از فرصت استفاده از محوطه دانشگاه ما در Bad Honnef و برنامه های تحصیلی ما استفاده کنید - اطلاعات دست اول کسب کنید. با توجه به شرایط موجود ، رویداد اطلاع رسانی به صورت آنلاین انجام می شود . ما را به صورت مجازی بشناسید !

برنامه روز پردیس آزاد شامل ارائه های اطلاعاتی ، تورهای دانشگاهی با راهنمای مجازی ، گزارش های کارآموزی و موارد دیگر است. در این روز اساتید ، کارمندان و دانشجویان ما در دسترس هستند تا به س individualالات فردی شما پاسخ دهند.

کسانی که به برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد ما علاقه مند هستند به گرمی مورد استقبال قرار می گیرند و می توانند خود را در مورد برنامه های مدرک تحصیلی ما مطلع کنند. در این روز علایق شما در مرکز توجه قرار دارند و ما همچنین با کمال میل درمورد چشم اندازها و فرصت های شغلی به شما مشاوره خواهیم داد. "

بورس های تحصیلی تا 30 سپتامبر سال 2020 در دسترس هستند

ما اعتقاد داریم که هرکسی که تمایل و شرایط لازم برای تحصیل در IUBH داشته باشد باید این فرصت را داشته باشد. بنابراین ، کلیه متقاضیان تا 30 سپتامبر سال 2020 بورس 2.500 € از IUBH University of Applied Sciences دریافت می کنند. میزان بورسیه های تحصیلی محدود است و فقط برای 100 متقاضی پذیرفته شده اول در دسترس است. امروز درخواست دهید و بورسیه شوید! "

با توجه به COVID-19 ، تمام سخنرانی های IUBH University of Applied Sciences IUBH تا اطلاع ثانوی در یک کلاس مجازی برگزار می شود. هدف ما این است که اطمینان حاصل کنیم که شرایط ویژه فعلی منجر به ناتوانی دانشجویان در دوره تحصیلی نخواهد شد.

درب خود را به دنیای کسب و کار

برنامه MBA ما نقطه شروع ایده آل برای مرحله بعدی در مسیر حرفه ای شما - حرفه ای به عنوان یک مدیر موفق است.

این برنامه شما را در زمینه های مدیریت کسب و کار ، مدیریت شرکت ، بازاریابی ، امور مالی و رهبری جهت مطالبه فعالیت در مدیریت میانه تا بالا در بسیاری از صنایع و مناطق تخصصی واجد شرایط می کند. و جهت گیری بین المللی آن شما را برای بازار جهانی کار مناسب می کند.

آمار و ارقام

درجه: مدل مطالعه: مدت زمان:
کارشناسی ارشد هنر (کارشناسی ارشد) در محوطه دانشگاه 2 ترم (تمام وقت)
مصرف: شهریه پذیرش
بد هونف: مارس ، سپتامبر
برلین: آوریل ، اکتبر
از 7،290 یورو در هر ترم مدرک لیسانس ، تجربه حرفه ای ،
اثبات مهارت های زبان انگلیسی

آنچه دانشجویان ما درباره IUBH می گویند

آنچه دانشجویان ما در مورد IUBH می گویند | تجارت بین المللی MBA از IUBH در Vimeo.

آنچه از ما یاد خواهید گرفت

MBA به شما دانش و مدیریت کلی و مدیریتی می دهد و به شما در توسعه مهارت های روش شناختی فردی کمک می کند:

 • شما دانش خود را در زمینه مدیریت کسب و کار و رهبری از طریق ماژول های آموزشی و تمرینی گام بردارید.
 • شما به طور فعال بر مهارت های نرم افزاری خود مانند مهارت های ارتباطی و آگاهی بین فرهنگی کار خواهید کرد.
 • شما در مورد استراتژی های شرکت ها و نحوه اندازه گیری موفقیت آنها یاد خواهید گرفت.
 • شما یاد خواهید گرفت که پرسنل را هدایت کنید و آن را از طریق فرآیندهای تغییر همراه کنید.

دوره تحصیل با یک نگاه

نیمه اول

 • رهبری
 • نوآوری و کارآفرینی
 • بازاریابی بین المللی
 • اندازه گیری و مدیریت عملکرد
 • امور مالی شرکت
 • اقتصاد مدیریتی

نیمه دوم

 • مدیریت استراتژیک
 • مدیریت تغییر
 • مدیریت در یک اقتصاد جهانی
 • پروژه کپسول

129847_2_women_laptop_smiling.jpeg

جایی که تحصیل خواهید کرد

می توانید مدرک MBA خود را در دو پردیس آلمانی در Bad Honnef و برلین دنبال کنید.

فرصت های شغلی

مدیر توسعه کسب و کار

در مواقع تغییر ، به عنوان یک مدیر توسعه تجارت ، باید احساس تغییر و گرایش را داشته باشید. شما تحولات و بازارها را تجزیه و تحلیل می کنید و محصولات جدید و ایده های تجاری را بر این اساس توسعه می دهید. علاوه بر این ، شما می توانید دانش صحیح را در زمینه های مالی ، اقتصادی و قانون در جای مناسب قرار دهید.

مشاور

به عنوان یک مشاور، شما با مشاغل مختلف مشورت کنید. این مشاوره ها می تواند بر مدیریت کلی کسب و کار یا چگونگی پیاده سازی روند تغییر باشد. شما نیاز دارید که مفهوم مشاوره اساسی خود را به نیازهای فردی و تکالیف مشتری خود، بدون توجه به اهداف مشاوره و کارفرمای خود نادیده بگیرید.

مدیر ارشد برند

به عنوان مدیر برند ، وظیفه شما این است که استراتژیک ، موقعیت و هماهنگ سازی نام تجاری یا تصویر یک شرکت را با هدف شناخت بسیار قابل تشخیص و تمایز آن از سایر شرکت ها انجام دهید. به عنوان بخشی از این ، وظایف شما شامل برنامه ریزی استراتژی متقابل محصول با استفاده از ارتباطات خارجی مؤثر است. شما به عنوان مدیر برند ، شما همچنین کمپین های رسانه ای مبتکرانه و متقابل را طراحی می کنید که در سطح ملی و بین المللی پیاده سازی ، تحلیل و بهینه سازی می شوند.

آخرین به روز رسانی سپتامبر 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

IUBH Campus Studies at IUBH University of Applied Sciences offers on-campus degree programs that have a strong international focus: all courses are taught in English, the curriculum is aligned to the ... اطلاعات بیشتر

IUBH Campus Studies at IUBH University of Applied Sciences offers on-campus degree programs that have a strong international focus: all courses are taught in English, the curriculum is aligned to the future needs of international companies. Professors and students from over 85 nations meet and work together on–campus. اطلاعات محدود
بد هونف , برلین + 1 بیشتر کمتر