توضیحات رسمی را مطالعه کنید

رهبران بین المللی-MBA-MIB

MBA تمام وقت در کسب و کار بین المللی

"ما تمام وقت بین المللی MBA در یک تجربه است که هر دو هیجان انگیز و زندگی در حال تغییر است. این بدان معنی است تخمگذار پایه و اساس کار خود را، ایجاد روابط که یک عمر طول بکشد، و ملاقات با رهبران قادر به تحت تاثیر قرار آینده حرفه ای خود را. به شما خواهد آموخت که چگونه به استفاده بالقوه، در حالی که همه در نظر گرفتن استفاده خود را از تجربه منحصر به فرد از زندگی در ایتالیا. فضای بین المللی مدرسه شما را در ارتباط با فرهنگ های گوناگون قرار داده و تحریک گفت و گو. به MBA بین المللی را به شما ابزار برای دستیابی به اهداف حرفه ای خود را، افزایش ارزش خود را در بازار کار و گسترش فرصت حرفه ای بین المللی خود را به من بدهید. "

آندریا Tracogna
مدیر تمام وقت MBA در کسب و کار بین المللیبه MBA تمام وقت در بین المللی کسب و کار یک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی با تمرکز قوی بین المللی، کاملا به زبان انگلیسی انجام شده است.

MBA را پوشش می دهد همه اصول موضوعی مدیریت بین المللی، و کار می کند برای کمک به شرکت کنندگان در توسعه تصمیم گیری و مهارت های مدیریت.

شرکت شما را در یک برنامه MBA در سطح جهانی در نظر محتوا، مدرسان و دانش آموزان، سازمان، کیفیت خدمات، امکانات شبکه و فرصت های شغلی پس از اتمام برنامه.

MBA اعتبارنامه بین المللی تنها راه هدف برآورد ارزش یک برنامه MBA، اعتماد خود را، و اعتبار بین المللی خود را از طریق اعتبارنامه آن به دست آورده است.

اجساد مجوز رسمی ارزیابی محتوا، برنامه، آموزش ها، روش ها و سازمان، صدور گواهینامه تنها گزارشها با بالاترین کیفیت در جهان است. MBA ما این است که (اعتبارنامه رسمیت شناخته شده توسط استخدام بین المللی) معتبر:

  • AMBA، انجمن گزارشها: مهمترین اعتبار بین المللی برای MBAS، تنها 160 مدرسه در جهان در حال تایید شده است.
  • ASFOR: ارزیابی برنامه های آموزشی مدیریتی در ایتالیا، صدور گواهینامه برنامه بالا کارشناسی ارشد و MBA.
mercati-finanziariبرنامه درسی یک سال MBA تمام وقت در تجارت بین المللی را پوشش می دهد همه موضوعات از یک برنامه MBA دو ساله سنتی با یک برنامه درسی شدید و خواستار است.

شدت این برنامه تجربه MBA خود را تقویت، هر دو از یک چشم انداز حرفه ای و شخصی.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
ایتالیایی

مشاهده 2 برنامه دیگر ارائه شده توسط MIB Trieste School of Management »

این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
25,000 EUR
(22٪ مالیات بر ارزش افزوده شامل). 2017 البته اعطا برخی بورس های تحصیلی شایستگی.
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019