MBA تمام وقت و پاره وقت

عمومی

شرح برنامه

برنامه MBA دانشگاه Tampa در چهار قالب مناسب ارائه می شود:

 • برنامه تمام وقت / روز برای تکمیل شتاب با گروهی از دانشجویان همسال طراحی شده است. دانشجویان در هر ترم کلاسهای روزانه بین 8 تا 14 ساعت اعتبار می گذرانند. دانش آموزان می توانند حداقل در 12 ماه حداقل 40 ساعت را بگذرانند.
 • برنامه نیمه وقت / عصرانه برای دانشجویانی طراحی شده است که مشاغل تمام وقت کار می کنند و باید با سرعت خود برنامه را تکمیل کنند. کلاس ها هر هفته یک بار از ساعت 6 تا 9:50 بعد از ظهر برگزار می شود دانش آموزان می توانند دوره های آموزشی را در حداقل دو سال گذرانند.
 • برنامه MBA Professional برای کمک به متخصصانی که حداقل پنج سال سابقه کار دارند ، حرفه خود را به سطح بعدی سوق می دهد. کلاس ها به صورت پاره وقت و با فرمت قابل انعطاف و عصرانه ارائه می شوند.
 • برنامه MBA اجرایی برای حرفه ای هایی با هفت سال یا بیشتر سابقه کار طراحی شده است. کلاس ها به صورت گروهی مستقر هستند و هر شنبه دیگر ارائه می شوند و امکان اجرای برنامه در 21 ماه (پنج ترم) را دارند.

* برای واجد شرایط بودن برای کمک های مالی نیمه وقت ، شما باید حداقل 4 ساعت اعتبار ثبت نام کنید. برای واجد شرایط بودن برای کمک های مالی تمام وقت ، شما باید حداقل 8 ساعت اعتبار ثبت نام کنید.

ویژگی های برنامه

برنامه MBA دانشگاه Tampa به دانشجویان کمک می کند تا ذهنیت استراتژیک و پیچیده ای را نشان دهند که توسط مدیران موفق نشان داده شود. برنامه MBA UT یکی از بزرگترین ، تأسیس ترین و منحصر به فرد ترین در فلوریدا است. ویژگی های برنامه عبارتند از:

 • MGT 598 رهبری و رفتار سازمانی: این دوره به منظور ارتقاء ظرفیت دانشجویی برای رهبری طراحی شده است. دانش آموزان خودآگاهی را به عنوان رهبران با عملکرد بالا افزایش می دهند و بر تراز کردن افراد با اهداف یک سازمان تمرکز می کنند.
 • Practicum Development Professional: همه دانش آموزان دو بخش (2 ساعت اعتبار در هر بخش) از این تمرین را در دست می گیرند که در آن می توانند مجموعه ای از فعالیت ها و پروژه های حرفه ای کاربردی ایجاد کنند.
 • تجزیه و تحلیل تصمیم گیری: هر دانش آموز یکی از دوره های تحلیل تصمیم را برای توسعه مهارت ها و مهارت های لازم برای برنامه های کمی برای حل مسئله استفاده می کند.
 • مفاهیم تجاری جهانی ، ارتباطات شخصی ، اخلاق و مسئولیت اجتماعی ، نوآوری ، تفکر انتقادی و پایداری اقتصادی در دوره های اصلی گنجانیده شده است.

برنامه درسی نوآورانه

یکی از تاسیس ترین و منحصر به فرد ترین در فلوریدا ، برنامه MBA دانشکده بازرگانی Sykes به دانشجویان کمک می کند تا مجموعه ذهن فکری و استراتژیک مدیران تجاری موفق را توسعه دهند. برنامه درسی نوآورانه با تأکید بر اصول تجارت و یادگیری تجربی ، بر ایجاد ارزش متمرکز است. دانش آموزان با هدف یادگیری آنچه برای داشتن یک رهبر قدرتمند و آمادگی برای ورود به نقش مدیریتی لازم است ، دانش خود را به دست می آورند که آنها را در سراسر حرفه خود حفظ می کند.

دانشجویان MBA ممکن است به دنبال این باشند که حرفه خود را به سطح بعدی برسانند ، تغییری ایجاد کنند ، یک کسب و کار را راه اندازی کنند ، پتانسیل رهبری خود را توسعه دهند یا افق خود را از طریق مطالعه مشاغل و شبکه سازی گسترش دهند. برنامه MBA UT ابزاری برای تحقق همه این موارد در حالی که یک دوره تحصیلی متناسب با نیازهای فردی را فراهم می کند فراهم می کند.

برنامه MBA با اندازه كلاس هاي كوچك ، روابط نزديك اساتيد و دانشجو و ارتباطات صنعتي فراوان ، يادگيري در دنياي واقعي را از طريق پروژه هاي مشتری ، كارآموزی ، مطالعات موردی ، مشاوره ، برنامه ریزی استراتژیک و جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده ها ترغیب می کند.

برنامه های مسافرتی بین المللی قدرتمند کالج همچنین به دانشجویان کمک می کند تا یک دیدگاه جهانی را در کار خود وارد کنند - یک مهارت فزاینده مهم ، خواه برای کار در یک شرکت چند ملیتی در ایالات متحده یا خارج از کشور.

نزدیکی UT به مرکز شهر تمپا دسترسی آسان و ارتباط با یک جامعه تجاری پر جنب و جوش را فراهم می کند. صدها شرکت در دانشگاه هر سال استخدام می شوند ، از جمله T. Rowe Price ، Citi ، Nielsen و شرکت Coca-Cola. برنامه درسی نوآورانه

برنامه شناخته شده بین المللی

دانشکده بازرگانی سایکس توسط مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد توسط AACSB International (انجمن پیشرفت دانشکده های تجاری دانشگاهی) معتبر شناخته می شود ، افتخاری که تنها شش درصد از مدارس تجاری در سراسر جهان برگزار می کنند. این دانشگاه توسط 85 دانشکده برتر فارغ التحصیل در ایالات متحده توسط Bloomberg Businessweek رتبه بندی شده است ، و از سال 2007 توسط The Princeton Review به عنوان بهترین مدرسه های تجاری جهان شناخته شده است.

123790_UT-04.jpg

عکس از دانشگاه تمپا

یادگیری از طریق تجربه

یک مؤلفه اصلی برنامه درسی MBA دانش آموزان را ملزم به رسیدن به خارج از کلاس به تعامل در دنیای واقعی می کند که توانایی تصمیم گیری و مهارت های بین فردی آنها را شکل می دهد. این فرصت های یادگیری عملی به آنها کمک می کند تا برای کارفرمایان و در نهایت رهبران بهتر مشاغل جذاب تر شوند.

کار دروس تجربی

آیا ورود به برنامه MBA بلافاصله پس از تحصیلات دانشگاهی یا بعد از گذشت سالها در دنیای تجارت ، برای دانشجویان مهم است که پرتفوی هایی از تجربه ایجاد کنند تا رزومه خود را تقویت کنند. هر دانشجوی MBA 4 ساعت اعتبار در دوره های تجربی می گذارد. دانش آموزان ممکن است دوره هایی را انتخاب کنند که به بهترین وجه با اهداف شخصی و حرفه ای آنها مطابقت داشته باشد. گزینه ها شامل دوره های پیشرفت شغلی ، مجوز رهبری ، کارآموزی ، دوره های تحصیل بین المللی مسافرت ، تحقیق مستقل ، پروژه های آموزش خدمات و مجوز SAP می باشد.

برنامه تحلیل استراتژیک

این دوره سنگفرش با حمایت مؤسسه استراتژی تجارت Naimoli ، دانشجویان را ملزم به ارائه تحلیل استراتژیک در دنیای واقعی برای مشاغل محلی می کند. در هر ترم ، تیم هایی از دانشجویان MBA برای ارزیابی استراتژی های خود و ارائه توصیه هایی برای بهبود با شرکت های مختلفی کار می کنند. انتظار می رود که زیر نظر مستقیم یک استاد ، هر تیم در مدیریت ، امور مالی ، بازاریابی ، حسابداری و مدیریت سیستم های اطلاعاتی مهارت نشان دهد. این روند شامل تحقیقات گسترده ، جلسات مشتری ، جمع آوری داده ها و گزارش کتبی و ارائه نهایی به مدیرعامل ، اعضای هیئت مدیره یا مدیران سطح بالا در داخل شرکت است. بازخورد از مشتریان مثبت است ، و رهبران شرکت اغلب توصیه هایی را ارائه می دهند که دانشجویان UT ارائه می دهند.

غلظت

دانشجویان MBA ممکن است برای شرکت در دوره های اضافی در نه زمینه تمرکز انتخاب کنند:

 • تجزیه و تحلیل کسب و کار
 • امنیت سایبری
 • کارآفرینی
 • دارایی، مالیه، سرمایه گذاری
 • مدیریت سیستم های اطلاعاتی
 • تجارت بین الملل
 • بازار یابی
 • مدیریت غیر انتفاعی

شرایط پذیرش و اسناد

برای درخواست ، لطفاً مقاله یا برنامه آنلاین را پر کنید. تا زمان دریافت دفتر فارغ التحصیلی و تحصیلات تکمیلی ، مطالب مورد نیاز بررسی نمی شود. دانش آموزان پس از دریافت و ارزیابی مواد از تصمیم گیری در مورد پذیرش مطلع می شوند.

 • درخواست کامل شده
 • 40 دلار هزینه درخواست غیر قابل استرداد
 • رونوشت رسمی تمام کارهای قبلی کالج مستقیما از هر موسسه دریافت شد.
 • گزارش نمره قبولی مدیریت فارغ التحصیلی (GMAT) یا آزمون سوابق تحصیلات تکمیلی (GRE) لازم است.
 • دو فرم مرجع حرفه ای (PDF) توسط افرادی که به پیشینه حرفه ای متقاضی و پتانسیل تحصیلی متقاضی تکمیل می شوند. در صورت ترجیح نامه نامه های توصیه حرفه ای به جای این فرم پذیرفته می شوند.
 • رزومه حرفه ای
 • بیانیه شخصی: در حدود 500-1000 کلمه ، اهداف حرفه ای خود را شرح دهید و اینکه چگونه یک مدرک تحصیلات تکمیلی از دانشگاه Tampa به شما در دستیابی به این اهداف کمک می کند. به نوبه خود ، شما همچنین ممکن است بخواهید بر آنچه می توانید در برنامه تحصیلات تکمیلی کمک کنید تأکید کنید.
 • تجربه کار توصیه می شود اما مورد نیاز نیست.
 • متقاضیان بین المللی: آزمون نمره زبان انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی (TOEFL) یا نمره آزمون بین المللی سیستم تست زبان انگلیسی (IELTS) فقط برای متقاضیان بین المللی.

مهلت درخواست

مهلت درخواست وجود ندارد برنامه های کاربردی برای شرایط پاییز ، بهار و تابستان به صورت متحرک ارزیابی می شوند. دانشجویان واجد شرایط پذیرش می شوند تا زمان پر شدن فضاها برای ترم مربوطه. پذیرش رقابتی است و دانشجویان تشویق می شوند که زودتر درخواست کنند. دانش آموزان از وضعیت خود مطلع می شوند پس از دریافت همه اسناد.

123795_UT-02.jpg

عکس از دانشگاه تمپا

آخرین به روز رسانی اوت 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

The University of Tampa’s Sykes College of Business is a leading private institution focused on the development of tomorrow’s global leaders. Our commitment to excellence is reflected in our AACSB acc ... اطلاعات بیشتر

The University of Tampa’s Sykes College of Business is a leading private institution focused on the development of tomorrow’s global leaders. Our commitment to excellence is reflected in our AACSB accreditation — a recognition that places us among the top 5 percent of graduate business schools worldwide. اطلاعات محدود

اعتیار سنجی ها

AACSB Accredited