MBA یک ساله یک دوره آموزشی بین المللی است که شما را برای چالش های بسیاری که در شرکت های مختلف در سراسر جهان بوجود می آورد آماده می کند. اگر شما یک شخص پرماجرا و کنجکاو هستید که مایل به پیشرفت و تعجب است، این MBA شماست.

چرا MBA در IAE را انتخاب کنید؟

بینش جهانی، تمرکز بر آمریکای لاتین

دنیای کسب و کار به طور فزاینده بین المللی تبدیل شده است. به همین دلیل است که دانشجویان ما را با ذهنیت جهانی که برای برقراری ارتباط با مردم از فرهنگ های مختلف و ایجاد کسب و کار در هر نقطه از جهان مورد نیاز است، آماده می کنیم.

جهانی سازی به این معنا نیست که همه چیز همان طور عمل می کند. در IAE Business School ما معتقدیم چالش های خاصی در زمینه تجارت آمریکای لاتین وجود دارد، از جمله نوسانات کلان اقتصادی، تفاوت های مشخص بین مصرف کنندگان، ملاحظات ریسک در امور مالی و اهمیت ارتباطات شخصی. ما در مورد تخصص، تجربه و ارتباطات ما برای آماده سازی دانش آموزانمان برای رسیدگی به این چالش ها در آمریکای لاتین و فراتر از آن حساب می کنیم.

دانش آموزان دوره MBA از تقریبا هر کشور در آمریکای لاتین، ایالات متحده آمریکا و اتحادیه اروپا می آیند. ما از استادان مهمان هر دو از مدارس دیگر منطقه و همچنین مدارس برجسته از سراسر جهان استقبال می کنیم. ما یک سفر غواصی به برزیل، پروژه های مشاوره بین المللی را اجرا می کنیم و دانش آموزان می توانند در برنامه های مبادله با مدارس کسب و کار شناخته شده در سراسر جهان شرکت کنند.

توسعه رهبری شخصی

در IAE ، ما به دنبال ایجاد مدیران، که هر دو در مهارت های مدیریتی بسیار خوب آموزش دیده اند، و همچنین در کیفیت های انسانی مورد نیاز برای انجام این نقش رهبری. با توجه به این، ما طیف گسترده ای از فعالیت های متمرکز بر خودآگاه و توسعه شخصی، که به فرد اجازه می دهد به طور کامل توسعه. برای درک صحیح خود، هنگام ایجاد روابط مثبت با دیگران و احترام به تفاوتهایی که ممکن است وجود داشته باشد، ضروری است.

انتخاب دانشجو نه تنها بر پایه پتانسیل فردی است، بلکه بر آنچه که به گروه ارائه می دهد. ما تیم های کاری را می خواهیم که تلاش می کنند تنوع را به حداکثر برسانند و مربیگری را که بر حل اختلافات تمرکز دارد، انجام دهد.

موضوعاتی درباره خودآگاهی و رهبری وجود دارد که در آن دانش آموزان بر شخصیت خود بازتاب می کنند و سبک رهبری را تعریف می کنند. دانش آموزان نیز از تیم مدیریت "Career Management" مربیگری فردی دریافت می کنند. هر دانش آموز دارای مدرک تحصیلی و مربی اجرایی خود است. این یک به یک روابط به شما امکان می دهد که سوالات مربوط به برنامه و حرفه و همچنین زندگی در کل را بپرسید.

کارگاه های تمرکز بر توسعه مهارت های ارتباطی، ارائه ها یا مدیریت یک نام تجاری شخصی است. فعالیت هایی که در حوزه مدیریت حرفه ای انجام می شود، و نیز با مشاوران تخصصی. موضوعات انتخابی بر مذاکره، بداههسازی یا مدیریت تغییر سازمانی تمرکز داشتند. به طور کلی، آنها مهارت هایی هستند که نیاز به دانش و ویژگی های مدیریتی متنوعی دارند.

بازخورد 360 درجه، تمرکز بر مهارت های مدیریتی. فعالیت های در فضای باز که در آن دانش آموزان را به چالش می کشانیم تا مهارت های مدیریتی خود را تقویت و تقویت کنند.

تجربه دو زبانه

انگلیسی زبان انگلیسی در تجارت بین المللی است. به همین دلیل ما هسته برنامه را در این زبان ارائه می دهیم. کسانی که نیاز به تجدیدنظر در این زبان دارند، ممکن است با گزینه های تمرین فشرده ما مشورت کنند.

برای دانشجویان غیر اسپانیایی، قبل از شروع MBA، دوره ای فشرده، کارآمد و اسپانیایی را پیشنهاد می کنیم. بنابراین نه تنها ما به شما در استفاده از تجربه MBA در آرژانتین کمک می کنیم، بلکه با توانایی صحبت کردن در مورد دو زبان رایج ترین زبان های دنیا به صورت روان نیز خواهید رفت.

عمل گرا

ما برای آزمون "plug-and-play" (برای دیدن نتایج از روز 1)، از طریق طراحی برنامه ما، MBA ها را آماده می کنیم. در حالی که به طور سنتی، تسلط مفاهیم و چارچوب تحلیلی در طول برنامه تأکید می شود، امروزه این تنها پایه ای است برای ادامه ساختن. ما در گزینه های یادگیری اکشن و یا یادگیری از طریق تجربه عملی، در ماژول های بعد از برنامه گسترش می یابیم.
ما از شبیه سازهای مختلف استفاده می کنیم که نیاز به تصمیم گیری در یک تیم و در زمان واقعی انجام می شود.

پروژه های مشاوره، هر دو با سازمان های غیر انتفاعی، و شرکت های درخواست مشاوره برای راهبردهای توسعه بین المللی خود.

پروژه های مشاوره هدایت شده در همکاری با عملیات امور مالی شرکت در ارنست

وجدان اجتماعی

تمام مطالب تحت پوشش در موضوعات مختلف دارای تمبر مسئولیت اجتماعی و پایداری است. به همین ترتیب، کارشناسی ارشد شامل زمینه کار در خدمات اجتماعی، که به شما اجازه می دهد تا دانش مدیریت خود را در سازمان های غیر دولتی و دیگر سازمان های جامعه مدنی با تاثیر اجتماعی اعمال کنید.

اغلب مدیران کسب و کار به خاطر تمرکز ظاهرا انحصاری خود بر تولید بازدهی سرمایه گذاری های خود مورد سوال قرار می گیرند. برخی از مدارس تجاری از جمله شامل دوره های اخلاق و یا خواسته از دانش آموزان خود را به سوگند اخلاقی پاسخ داد. در MBA در IAE Business School ، تأثیر تصمیمات کسب و کار بر ذینفعان مختلف، در مرکز هر تحلیل، هر بحث و هر برنامه عملی قرار دارد.

ما معتقدیم که مدیران کسب و کار مسئولیت جوامعی است که سازمان هایشان در آن فعالیت می کنند. از طریق موضوعاتی مانند تحلیل زمینه کسب و کار، ESE I و مسئولیت اجتماعی شرکتی. در طول برنامه ما ابزارها و مفاهیم مدیریت را در پروژه های مشاوره ای با سازمان های غیر دولتی (NGOs) قرار می دهیم.

شبکه فارغ التحصیلان

شبکه فارغ التحصیل IAE Business School یکی از گسترده ترین در آمریکای لاتین است و در سراسر جهان گسترش می یابد. هر دو در طول و پس از MBA، دانش آموزان ممکن است دسترسی به یک شبکه از مخاطبین متعهد به پیشرفت یادگیری خود را. از سوابق اجرایی، برای کمک به دنبال کار پس از MBA، فارغ التحصیل سابق IAE تعهد ویژه به MBA است.

این شبکه شامل بیش از 13،000 مدیر عامل در سراسر جهان است، تشکیل بیش از 30 باشگاه های منطقه ای.

بورس تحصیلی و مالی یک ساله MBAاستعداد شما شمارش دارد

هر سال بیش از 30 درصد از دانش آموزان تمام وقت MBA از یکی از سیستم های کمک مالی ما بهره مند می شوند. IAE ، از طریق سیستم کمک های مالی و وام، آمادگی استعدادهای جوان را برای هدایت شرکت ها، سازمان های دولتی و / یا سازمان های غیر انتفاعی تشویق می کند که به رشد منطقه ای و جهانی کمک می کنند.

فرایند برنامه پویا است، کسانی که درخواست می کنند، فرصت واقعی برای نشان دادن ویژگی های برجسته خود را دارند، با دسترسی به پشتیبانی لازم برای اجرای امکان تحصیل یک MBA یک ساله برای 11 ماه.

اگر عملکرد شما در سال های اخیر برجسته شده باشد، از شما دعوت می کنیم پیشنهاد خود را در سیستم های کمک مالی ما ارائه دهید. ما می دانیم شما شور و شوق، انرژی، کنجکاوی برای یادگیری و روح بهبود مستمر در کلاس را خواهید گرفت.

صندوق کمک به شایستگی از طریق ابتکار IAE فارغ التحصیل شد، با هدف کمک به آموزش متخصصان برجسته در MBA. با تشکر از پشتیبانی آنها، کاندیداهای MBA می توانند خود را برای بورس تحصیلی زیر 40 درصد از هزینه های دوره خود نامزد کنند.

نیازهای عمومی:

  • فرآیند پذیرش را کامل کنید
  • حداقل 550 امتیاز در امتحان GMAT یا آزمون IAE .
  • تجربه حرفه ای مناسب داشته باشید.

کیفیت برنامه

کیفیت MBA در IAE Business School توسط سازمان های مختلف مستقل مورد ارزیابی قرار می گیرد. این برنامه در میان یک گروه انتخاب شده از 76 مدرسه کسب و کار در جهان است که دارای "Triple Crown" است، اعتباردهی توسط سه انجمن تأثیرگذارترین اعتباربخشی.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
IAE Business School
آخرین به روز رسانی August 21, 2018
این دوره واقع در پردیس
Duration
11 - 15 
تمام وقت
Price
28,000 USD
Deadline
درخواست اطلاعات
Applicants from China, December 15th, 2018
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
End Date
دسامبر 15, 2019
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
Applicants from China, December 15th, 2018
Location
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
Applicants from China, December 15th, 2018
End Date
دسامبر 15, 2019