MBA تمام وقت

laSalle Barcelona MBA programs

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

MBA تمام وقت

laSalle Barcelona MBA programs

اگر شما یک دانشگاه و فارغ التحصیل حرفه ای از کمتر از 30 سال است و شما نیاز به چهره آینده کار خود را با امنیت و تضمین، ساخت حرفه ای خود را در عصر دگرگونی های دیجیتال با تمام وقت MBA از لا Salle.

شما خواهید آموخت که چگونه به ایجاد یک طرز فکر کارآفرینی، یاد بگیرند که چگونه به نوآوری و استفاده از ابزار، چارچوب ها و استراتژی برای شناسایی و ارزیابی فرصت های جدید در اقتصاد دیجیتال.

ما به آموزش دانش آموزان ما به تصمیم گیری در یک فضای کسب و کار در یک کشور از تکامل ثابت. و اتخاذ یک دیدگاه جهانی و بین المللی.

MBA یکی ازدرجات تحصیلی کارشناسی ارشد و بسیار پرطرفداردانشجویان رشته بازرگانی در سراسر جهان می باشد

پذیرش

مردم یک عامل کلیدی برای توسعه برنامه های کارشناسی ارشد ما هستند. ما متقاضیان ما را انتخاب کنید با توجه به معیارهای برنامه درسی، وزن ویژگی های علمی، کاربردی، بخشی و جغرافیایی خود، به منظور غنی سازی تجربه یادگیری جمعی است.

نرم افزار مورد نیاز را در لا Salle هستند و به منظور انتخاب نامزدهای ایده آل برای هر برنامه، حصول اطمینان از کیفیت بالا از ارتباطات و شبکه در میان دانش آموزان است، که یک صفت منحصر به فرد از سبک های آموزشی لا Salle.

پذیرش باز است. نامزدها کمک می کند در اسرع وقت، با توجه به اینکه پذیرش برای هر برنامه تحصیلی به عنوان به زودی به عنوان هیچ جای خالی سمت چپ وجود دارد بسته خواهد شد.

قیمت و بودجه: درخواست اطلاعات. ما خوشحالیم که شما پرونده ارسال با اطلاعات در مورد منابع مالی، بانک ها و نهادهای همکاری خواهد بود.

کمک هزینه تحصیلی و کمک های مالی: درخواست اطلاعات. ما خوشحالیم که شما بورسیه و کمک هزینه بروشور ارسال خواهد شد.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • اسپانیایی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
اکتبر 2019
Duration
مدت زمان
15 
تمام وقت
Price
قیمت
14,800 EUR
Locations
اسپانیا - Barcelona, Catalonia
تاریخ شروع : اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
اکتبر 2019
اسپانیا - Barcelona, Catalonia
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات