Read the Official Description

آیوا دولت تمام وقت MBA برنامه دو ساله فشرده متشکل از ده دوره هسته ای (30 واحد) و شش انتخابی (18 واحد) است. به MBA یک چشم انداز گسترده در مدیریت آموزش و پرورش با فرصت ها برای شما را به خیاط برنامه برای رسیدن به اهداف تحصیلی و حرفه ای خود را فراهم می کند. برنامه درسی هسته از طریق یک دنباله تجویز دوره اصلی مورد نیاز ساخت یک پایه محکم برای مطالعات پیشرفته در کسب و کار ارائه می شود. تخصص در حسابداری، امور مالی، فن آوری و نوآوری در مدیریت، بازاریابی، و مدیریت زنجیره تامین ارائه شده است.

افزایش مهارت های حرفه ای شما

در ایالت آیووا MBA، شما باید فرصت های زیادی برای توسعه بیشتر مهارت های حرفه ای خود را در داخل و خارج از کلاس درس. شما را از طریق ده دوره هسته ای با یک تیم متنوع از همکلاسی های پیشرفت. شما در بسیاری از پروژه کلاس کار خواهد کرد به عنوان یک تیم در حال توسعه همکاری، رهبری، و مهارت های ارتباطی خود را. روش مطالعه به صورت مورد استفاده در سراسر برنامه درسی MBA به شما را وادار به حل مسائل با فکر هر دو تحلیلی و خلاقانه. دو دوره توسعه حرفه ای، گرفته شده در سال اول خود را از مطالعه، شامل کارگاه ها و سمینارها، سخنرانان اجرایی، و تورهای شرکت است که بهبود جستجوی خود را کار، شبکه، و مهارت های نرم خواهد شد.

مهارت های حرفه ای می توان به دست، اما عمل آنها را بهبود می بخشد. آیوا دولت MBA فراهم می کند فرصت کافی برای درخواست آنچه که شما در حال یادگیری در کلاس درس و به ورزش مهارت های حرفه ای خود را. به عنوان مثال، شما را با تیم MBA خود را در یک رقابت مورد را؛ این رویداد منجر به برنامه درسی MBA. تیم ایالتی آیووا MBA نیز در مسابقات مختلف مورد MBA دانشگاه میزبانی در سراسر غرب میانه شرکت کنند. در یکی از دوره های حرفه ای، MBA مشاوره تیم انجام پروژه های آموزش سرویس با سازمان های غیر انتفاعی محلی، در نتیجه شما در حال کمک به دیگران و بهره جامعه است. شما دعوت خواهد شد برای پیوستن به یک سازمان دانشجویی فعال است، انجمن MBA، که در آن شما قادر به افزایش توانایی های رهبری خود را با مقام افسر و یا هماهنگی پروژه های خاص.

رسیدن به هدف نهایی شما: اشتغال موفقیت

آیوا دولت MBA همواره در میان مدارس برای دانش آموزان پیدا کردن شغل در یا در مدت کوتاهی پس از فارغ التحصیلی قرار دارد. رکورد موفقیت اشتغال در میان فارغ التحصیلان MBA ما این است که به دو دلیل به دست آورد. اول، ما دانش آموزان ما تجهیز. ابتدا در جهت گیری و در طول سال اول خود را از مطالعات MBA، شما امکان دسترسی به یک آرایه وسیعی از خدمات حرفه. این منابع جامع به شما کمک خواهد یک برنامه جستجوی کار سفارشی توسعه. دوم، ما به شما ارائه خدمات حرفه ای شخصی است. فرصت های شغلی و چالش های منحصر به فرد برای هر دانشجوی MBA هستند. ما با ارائه مشاوره شغلی یک در یک برای تجهیز و بهترین برای آماده کردن شما برای رسیدن به هدف نهایی خود را برای پیگیری یک موفقیت MBA-اشتغال است.

MBA تخصص دانش آموزان در برنامه MBA ممکن است یک منطقه اختیاری از تخصص در حسابداری، امور مالی، فن آوری و مدیریت اطلاعات، بازاریابی، و یا مدیریت زنجیره تامین را دنبال کنند. مساحت تخصص نیاز به نه ساعت اعتبار تصویب MBA دوره انتخابی در یکی از زمینه های فوق از مطالعه.

دانش آموزان ممکن است تخصص دو که نیاز به یک حداقل هفت دوره های انتخابی را دنبال کنند. حداقل یک انتخابی باید در خارج از دو حوزه تخصصی باشد.

حسابداری

تخصص حسابداری طراحی شده است که مجهز به حسابداری حرفه ای با دانش و مهارت های لازم برای کار به طور موثر در تکنولوژی محور، اقتصاد جهانی امروز. مسائل و چالش های پیش روی حرفه حسابداری امروز به کاوش هستند.

FINANCE

تخصص مالی شما را با درک درستی از جنبه های نظری و عملی مدیریت و سرمایه گذاری استراتژی های مالی شرکت های بزرگ فراهم می کند. ترم در تجزیه و تحلیل پیشرفته مالی و تصمیم گیری، مدیریت نمونه کارها، بازارهای مشتق شده، و امور مالی املاک و مستغلات ارائه شده است.

بازار یابی

تخصص بازاریابی شما کمک خواهد کرد به دست آوردن مهارت در تجزیه و تحلیل و با استفاده از داده های موجود برای تصمیم گیری بازاریابی موثر است. دوره بازاریابی شما فراهم می کند با درک درستی از مفاهیم مختلف بازاریابی، مدل، مدل و ابزار به بررسی چگونگی مصرف کنندگان رفتار و بازارهای کار کند.

مدیریت زنجیره تامین

مدیریت زنجیره تامین (SCM) یکی از مناطق با رشد سریع در کسب و کار امروز است. افزایش جهانی شدن و سرعت در حال پیشرفت فن آوری اطلاعات ابزار عوامل اول موثر بر حرکت قطعات، مدیریت جریان موجودی، تحقق سفارشات مشتری، و این که آیا نیاز فروشنده و ضرب العجل ها در موقع ملاقات کرد. SCM ادغام اطلاعات جهانی و فرآیندهای کسب و کار در تمام توابع از جمله مدیریت عرضه، عملیات، فن آوری اطلاعات، و تدارکات.

فن آوری و نوآوری مدیریت

فن آوری و نوآوری در مدیریت (TIM) تخصصی به بررسی مسائل مربوط به توسعه و مدیریت اطلاعات و فناوری های مبتنی بر دانش است. مباحث عبارتند از پشتیبانی تصمیم گیری و داده کاوی، تعامل انسان و کامپیوتر، سیستم های امنیتی و صداقت، و مدیریت پروژه. تخصص TIM نیز در مدیریت نوآوری و تجاری سازی فناوری های جدید تمرکز دارد.

بیشتر بدانید

کمک مالی

کالج ISU از کسب و کار دارای گزینه های حمایت مالی جذاب برای نامزدهای واجد شرایط. کمک مالی است در قالب دستیاری فارغ التحصیل و / یا ارائه شده است. موفقیت تحصیلی قبل و عملکرد در GMAT یا GRE عوامل اصلی در اعطای کمک های مالی در نظر گرفته شده است.

آزمایشگاه CyBIZ

آیوا دانشگاه ایالتی CyBIZ آزمایشگاه فراهم می کند فرصت برای دانشجویان MBA به رهبری تیم متقابل کارکردی کار بر روی پروژه واقعی برای شرکت واقعی است. دانشجویان MBA به دست آوردن تجربه عملی حل مشکلات کسب و کار واقعی است. دانشجویان MBA به عنوان دستیاران تحصیلات تکمیلی برای CyBIZ آزمایشگاه استفاده می شود.

پذیرش

ورود به برنامه MBA تمام وقت شروع ترم پاییز در دسترس است. ما به دنبال دانش آموزان در سراسر جهان با سوابق دانشگاهی متنوع و تاریخ اشتغال است. ما با دقت ارزیابی تناسب بین مدارک هر نامزد و انتظارات و کیفیت برنامه MBA ما و ویژگی های.

برنامه شروع موفق

هنگامی که شما یک دانش آموز ایالت آیووا MBA تبدیل، ما می خواهیم برای اطمینان از انتقال مثبت به برنامه ما. از طریق برنامه شروع موفق، شما این فرصت را به ثبت نام در چند اینترنتی، دوره های کوتاه مدت قبل از کارشناسی ارشد به شما کمک کند تا با موفقیت راه اندازی مطالعات ایالتی آیووا MBA خود را داشته باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس busgrad@iastate.edu

FMBA
Program taught in:
انگلیسی

See 1 more programs offered by Iowa State University »

این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline

سپتامبر 2019