MBA تمام وقت

Kogod School of Business, American University

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

MBA تمام وقت

Kogod School of Business, American University

  • مدت زمان: 21 ماه، 4 ترم
  • برنامه: در طول روز، هفته کلاس
  • برنامه درسی: همهجانبه؛ تکمیل هسته ای در سال اول، دروس انتخابی در دوم

تغییر در گفتگو با Kogod را تمام وقت MBA (FTMBA). دانش آموزان به دست آوردن دانش و مهارت های کسب و کار در هر دو داخلی و جهانی از طریق تجربه و تعامل با مشتریان، استادان، رهبران کسب و کار، و دانشجویان هم در داخل و خارج از کلاس درس.

دانش آموزان ممکن است تمرکز مشاوره از طریق یک توالی از پیش تعیین دوره را دنبال کنند، و یا ممکن است انتخاب کنید به کشف دیگر انتخابی کسب و کار متمرکز نمونه Kogod را ارائه کرده است، در پست ها از بازاریابی به کارآفرینی برای تامین مالی.

کارآموزی، توسعه شغلی، و فرصت های داوطلب از طریق مرکز Kogod برای توسعه حرفه ای و K-LAB (Kogod رهبری و کاربردی کسب و کار) اطمینان را به شما با یک شبکه عمیق از اطلاعات تماس را از جامعه AU و فراتر از آن فارغ التحصیل.

تجربه دانشجویی

فرصت ملاقات تجربه در Kogod تمام وقت MBA. در Kogod، ما می دانیم که یادگیری و رشد حرفه ای را در داخل و خارج از کلاس درس. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد تحویل منحصر به فرد این برنامه درجه زیر کلیک کنید.

رهبری کسب و کار در DC ناهار سری

دریافت زمان چهره با مدیران در برخی از واشنگتن، دی سی بیشتر در پی، پس از شرکت ها و سازمان های. لذت بردن از یک گفتگوی صمیمی با متفکرین از بخش های دولتی و خصوصی در این قرار ملاقات ناهار ایستاده است. شبکه در یک فضای آرام و به دست آوردن یک فرصت منحصر به فرد به دنبال مشاوره از کسانی که در بالای زمینه های خود را. امضا دوره بازارهای رانندگی کسب و کار، و آنها نیز رانندگی آموزش کسب و کار. این که در آن دوره امضا در آمده است. این فشرده، دوره های دو هفته شروع به پرش دو ترم اول خود را و منعکس بازخورد از کارفرمایان و همچنین بینش دانشکده به مهارت در تقاضا از رهبران کسب و کار مدرن است.

سفر پروژه بین المللی مشاوره

کار بر روی یک پروژه مشاوره زندگی واقعی در کنار دانشجویان بین المللی در یک موسسه شریک، و سفر به کشور خارجی به عنوان بخشی از تجربه پروژه.

مشتری رانده پروژه های تیم

در طول برنامه MBA تمام وقت، دوره های پروژه برای مشتریان در واشنگتن دی سی و فراتر از آن. تجربه عملی به قانون، نه استثنا، در Kogod است.

MBA درجه شغلی

72 percentof کلاس 2014 فارغ التحصیلان به دنبال اشتغال یک پیشنهاد کار ظرف سه ماه از فارغ التحصیلی بود. * علاوه بر این، 89 درصد در منطقه مترو DC استفاده شد.

  • بر اساس اطلاعات دریافت شده از 92 درصد از کلاس 2014. کلاس 2014 شامل فارغ التحصیلان که اوت 2013 مورد نیاز مدرک خود را. دسامبر 2013؛ و مه 2014.
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
21 
پاره وقت
تمام وقت
Price
قیمت
1,526 USD
در ساعت های اعتباری.
Locations
آمریکا - Washington, District of Columbia
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
آمریکا - Washington, District of Columbia
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات