MBA - تمام وقت

عمومی

شرح برنامه

بالتیمور MBA - قدرتمند، انعطاف پذیر و طراحی شده توسط شما.

دانشگاه بالتیمور MBA با شما (و کارفرمای شما) در ذهن طراحی شده است. شما باید این گزینه را به کلاس در یک کلاس درس سنتی، آنلاین و یا هر دو، انتخاب با شماست. هر آنچه که شما تصمیم می گیرید، شما در کنار دیگر دانش آموزانی که به دنبال به رشد حرفه ای درست مثل شما یاد بگیرند.

مجوز رسمی AACSB بین المللی تضمین می کند که ما به شما ارائه یک برنامه با کیفیت که ممکن است به شما کمک کند امروز اما در نهایت شما را با دانش و مهارت های فردا فراهم می کند.

ما انعطاف پذیر که آن را به شروع برنامه MBA می آید.

شرکت در کلاس در دانشگاه یا آنلاین شما باید شش فرصت برای ورود به برنامه، در آغاز هر جلسه به عنوان بالا نشان داد.

مدرک MBA انعطاف پذیر است که اجازه می دهد تا به شما برای ایجاد آینده خود را.

زمان خود را - زمان خود است.

شما کار تمام وقت. شما سفر چند بار در ماه است. شما لیگ کمی مربی. اگر شما انعطاف پذیری به دنبال MBA خود را داشته و هنوز هم می تواند همه این کارها را انجام؟

دانشگاه بالتیمور دارای سابقه ای طولانی از داشتن برنامه های کسب و کار اجازه می دهد که به حرفه ای مشغول به هم اهداف آموزشی خود را دنبال کنند در حالی که زندگی زندگی روزمره خود.

ثبت نام در برنامه UB MBA شما اجازه می دهد تا انتخاب کنید:

  • چگونه سریع شما می خواهید برای تکمیل تحصیلات خود را.
  • چگونه می خواهید را به کلاس های خود را (کلاس های درس سنتی، آنلاین و یا هر دو)
  • چگونه بسیاری از کلاس در هر جلسه و یا ترم شما می خواهید را؛
  • تخصص و یا شما خود را می توانید یکی از سفارشی که مناسب اهداف شغلی خود را ساخت.

انعطاف پذیر MBA چیست؟

انعطاف پذیر MBA به نفع حرفه ای کار می کند. این برنامه UB MBA طراحی شده است به طوری که شما می توانید هر دو زندگی شخصی خود را با زندگی دانشگاهی خود را قطع میکنند.

بسیاری از برنامه های MBA تمام وقت و کوهورت بر اساس، است که همیشه برای یک حرفه ای کار آسانی نیست. این برنامه UB MBA انعطاف پذیر است. دانش آموزان ممکن است را انتخاب کنید به اختصاص تمام وقت خود را به کسب مدرک خود را با رفتن تمام وقت - یا آنها ممکن است را انتخاب کنید به کار و کلاس ها، پاره وقت.

چه چیزی یک UB MBA-'flexible؟

همه طبقات UB MBA در شب تدریس (با شروع از 6 ب.ظ) پس از آن را آسان می کند برای شما برای دریافت به کلاس در دانشگاه اگر شما ترجیح می یک دوره چهره به چهره است.

UB در MBA ارائه می دهد 50 درصد از دوره های ما آنلاین (همه مورد نیاز برنامه های مورد نیاز هسته ای آنلاین هستند). دوره های آنلاین ما در قالب ناهمزمان آموخت، بنابراین حتی اگر شما در یک منطقه زمانی مختلف شما می توانید تکالیف خود را کامل و یا امتحانات خود را.

شما می توانید تصمیم بگیرید که اگر شما می خواهید در دوره پاره وقت و یا تمام وقت - آن است که همه تا به شما. شما لازم نیست به اطلاع هر کسی. تخصص انتخاب و یا سفارشی انتخابی خود را به منظور افزایش کار خود را و به شما کمک رسیدن به اهداف شخصی خود را.

ما چیزی ما دوست داریم به پاسخ "قابل انعطاف هسته ای" الزامات مورد نیاز برای آن دسته از دانشجویان که تمایل به تکیه به شرکت های بزرگ به سمت و یا یک طرز فکر کارآفرینی. این دوره هسته انعطاف پذیر می تواند متناسب با اهداف شغلی خود را.

چند تن از دوره ها در 7 هفته "نیش اندازه" فرمت ارائه شده است. این نوع از دوره در واقع افزایش یادگیری دانش آموزان، به ویژه آنلاین، و به شما اجازه دریافت دانش شما نیاز به حرکت به سطح بعدی در برنامه است.

منافع چه هستند؟

شما را در کنترل از روز خود را دارند و انعطاف پذیری برای تصمیم گیری چه نوع محیط آموزشی برای شما کار می کند.

شما یک هیات علمی تمام وقت که می دانند چگونه به آموزش حرفه ای کار را داشته باشد، و ارائه تجربه عملی در سناریوهای کسب و کار. علاوه بر این ما استخدام حرفه ای کسب و کار برای تدریس دوره و در دوره های تخصصی را تخصص خود را.

اینجا همه چیز شما می خواهید در مورد دانشگاه بالتیمور MBA می دانم:

آن را توسط چالش های کسب و کار در دنیای واقعی الهام گرفته است.

تا زمانی که MBA شده است در دانشگاه بالتیمور ارائه شده، ما نیازهای کسب و کار در ذهن نگه داشته ام. برنامه ما با مشاوره و تخصص جامعه بالتیمور کسب و کار، فارغ التحصیلان محترم ما، و دانش آموزان فعلی و آینده نگر و اعضای هیئت علمی ساخته شده است.

هدف ساده و سر راست بود: آن واقعی است. آن را مرتبط است. آن را به دانش آموزان ما مفید است، برای سال آمده است.

در آموزش عالی، گاهی اوقات البته برنامه درسی است پشت درهای بسته نظریه ایجاد می کند همیشه دست در دست با عمل. رویکرد ما متفاوت است. ما با رهبران کسب و کار از برخی از شرکت های برتر منطقه مشورت کنید. ما بررسی دانشجویان و فارغ التحصیلان. ما گروه های تمرکز نگه دارید. ما انجام تحقیقات ثانویه. این ضروری است که UB MBA پاسخگویی به نیازهای دانش آموزان ما در خدمت و جامعه کسب و کار است که آنها را استخدام.

ما می دانیم این است که افزایش تقاضا برای MBA وجود دارد. هر قرن 21 درجه کسب و کار فارغ التحصیل، با این حال، باید قابل اجرا به سرعت گام، محیط کسب و کار در سطح جهان کوچک شود. این باید یک جمعیت دانشجویی است که از طریق تکنولوژی شبیه هیچ نسل دیگری در تاریخ متصل برسد. ما دانش آموزان ما را تشویق به شعله دنباله در کسب و کار و در جامعه بزرگ و که نیاز به MBA است که به عنوان انعطاف پذیر به عنوان آن قابل اجرا است.

آن را توسط مسائل مربوط به در کسب و کار امروز هدایت می شود.

MBA ما این است که حدود شش تم های اصلی ساخته شده است:

  • مدیریت نوآوری و استراتژی
  • پیشرو و مدیریت مردم
  • ارتباط با ذینفعان خارجی
  • مدیریت زنجیره ارزش
  • مدیریت عملکرد و خطر
  • اعمال نفوذ فن آوری و اطلاعات کسب و کار.

هر دوره در برنامه MBA UB را متناسب به حداقل یک یا چند این تم ها.

به عنوان مثال، خلاقیت و البته کارآفرین طرز فکر دانشجویان آماده به نوآوران، در حالی که کسب و کار تجزیه و تحلیل ترافیک ارائه دانش در مورد استفاده به طور فزاینده مهم از داده بزرگ است.

این سبب شما را به ساخت MBA خود را.

این انتخاب تو است. ما می دانیم که شما به دنبال به رشد حرفه ای و "هسته انعطاف پذیر" ما اجازه می دهد تا شما را به ایجاد یک مسیر کارآفرینی و یا شرکت های بزرگ، و یا یک کمی از هر دو.

در حالی که مجموعه ای از دوره های اصلی مورد نیاز که همه دانش آموزان باید از وجود دارد، "هسته انعطاف پذیر" در MBA اجازه می دهد تا دانش آموزان به میان کارآفرینی و یا تمرکز شرکت های بزرگ را انتخاب نمایید.

به عنوان مثال، دنباله هسته ای در امور مالی است دانش آموزان را مدیریت مالی برای 1.5 اعتبارات سپس آنها را به گزینه را انتخاب کنید یا کارآفرینی مالی و یا امور مالی شرکت، برای هر یک از 1.5 اعتبارات. این رویکرد به دانش آموزان پایه مشترک یادگیری آنچه کارفرمایان انتظار می رود، در حالی که آنها را تشویق به انتخاب یک تمرکز است که مناسب نیازهای خود و آرمان های حرفه ای.

شما همچنین می توانید از انواع دوره های انتخابی را به انجام برسانند یکی از 10 تخصص را انتخاب نمایید.

این ارائه می دهد "نیش اندازه" فرمت کلاس.

بسیاری از دوره های MBA در کلاس 1.5-اعتباری، تدریس در جلسات هفت هفته است. تحقیقات ما نشان داد که نه تنها دانش آموزان سریعتر خواهید، بیشتر غذاهای "هضم" تحویل در فرمت های مختلف، اما این نوع از دوره در واقع افزایش یادگیری دانش آموزان، به ویژه آنلاین.

کلاس هایی که به برنامه پر مشغله شما مناسب است.

به MBA در شش جلسه در طول سال تحویل. ترکیبی از کلاسهای 1.5-اعتباری و کوتاه تر جلسات هفت هفته حفظ کیفیت برنامه و باعث می شود آن را آسان تر به تناسب طبقات به برنامه پر مشغله خود را. همچنین پتانسیل را دارد که سرعت بخشیدن به زمان خود را برای تکمیل برنامه است.

سنتی ترم 15 هفته با دوره های 3-اعتباری نیز در دسترس هستند. اگر شما در حال حاضر، نامههایتان در کنترل متوجه نیست و انتخاب با شما است.

این AACSB بین المللی معتبر.

انجمن برای پیشبرد دانشگاهی مدارس کسب و کار استاندارد طلا از مدرسه کسب و کار مجوز رسمی-در سراسر جهان است، کمتر از 5 درصد از تمام مدارس کسب و کار در جهان این مشخصه از برتری عطا شده است. ما همچنان به حفظ استانداردهای این مجوز رسمی و افتخار می گویند که این تغییرات را به MBA ما حفظ و حتی تقویت-ما مجوز رسمی AACSB بین المللی می باشد.

آیا می دانید؟ تنها یک سوم از مدارس کسب و کار در ایالات متحده می تواند تمایز مجوز رسمی AACSB بین المللی ادعا می کنند.

این در دسترس است در دانشگاه و آنلاین.

به MBA به دانش آموزان فرصت را به کلاس در محوطه دانشگاه آنلاین در یک محیط وب جذاب. و ما می دانیم که چگونه برای تدریس و ارائه یک برنامه MBA اینترنتی بعد از همه ما مدرسه اولین بار در جهان برای ارائه یک AACSB آنلاین معتبر برنامه MBA بودند.

1999 سال ما آنلاین MBA راه اندازی شد.

این یک فرصت شگفت انگیز است.

به MBA هوشمند، درجه بسیار باارزش است. در واقع، این احتمال وجود دارد لازم در حال حاضر بیشتر از همیشه قبل از. اما مانند هر محصول یا خدمات، باید آن را به عنوان خواسته های تغییر بازار اقتباس شده است. ما یک MBA که شما را برای یک جهان شدید در سطح جهانی در ارتباط است. این MBA روشن، آینده پاداش خود را است.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

The University of Baltimore provides innovative education in business, public affairs, the applied liberal arts and sciences, and law to serve the needs of a diverse population in an urban setting.

The University of Baltimore provides innovative education in business, public affairs, the applied liberal arts and sciences, and law to serve the needs of a diverse population in an urban setting. اطلاعات محدود