MBA - جامع

عمومی

شرح برنامه

MBA - جامع

برنامه MBA این دانشکده مجهز به دانش آموزان با مهارت های رهبری و تیزهوشی به خدمت هر دو سود و نه برای سود بخش است. این برنامه ارائه می دهد یک محیط یادگیری دانش آموز محور در یک برنامه آموزشی معتبر توسط شورای اعتباربخشی برای مدارس کسب و کار و برنامه های (ACBSP).

این برنامه با مجموعه ای از نیازهای اصلی ( "مشترک حرفه ای و اجزای تشکیل") تضمین این که دانش آموزان در این برنامه با مناطق اساسی عمل کسب و کار و مهارت آشنا خواهد بود آغاز می شود.

پس از این "آموزش های پایه،" دانش آموزان 18 واحد از کار دوره های پیشرفته در غلظت جامع آهنگ در پایان برنامه کامل، دانش آموزان تکمیل مجموعه ای از دوره های سنگ کتیبه، که پوشش مناطق از استراتژی کسب و کار، اخلاق حرفه ای، و مسائل جهانی .

دانش آموزان از نزدیک با اعضای هیئت علمی که در جامعه کسب و کار منطقه برای توسعه تحلیلی، تفکر کلیدی حساس، ارتباطات و مهارت های حل مسئله فعال هستند. این روش تضمین فارغ التحصیلان برای نقش های رهبری اخلاقی و مسئول در کسب و کار مجهز، ملی و بین المللی.

کالج کوه سنت وینسنت از دانشجویان بین المللی برای استاد خود مدیریت کسب و کار (MBA) برنامه استقبال می کند.

برنامه MBA توسط شورای اعتباربخشی برای مدارس کسب و کار و برنامه های (ACBSP) معتبر است. استانداردهای ACBSP اعتباربخشی در کیفیت برنامه Baldridge، که در یک رویکرد یادگیری دانش آموز محور در کلاس درس تمرکز مدل شده است.

برنامه MBA مورد تایید قرار گرفته است و با وزارت امور خارجه آموزش عالی نیویورک ثبت نام، تحت کد HEGIS از 0506.

MBA - جامع آهنگ

دانش آموزانی که این گزینه را انتخاب کنید برای ساخت یک برنامه مطالعات پیشرفته در مشورت با مشاور دانشکده بوده است. هجده اعتبار از میان مجموعه کامل از دوره های در برنامه MBA در سطح 600 ارائه شده انتخاب شده است. این برنامه از مطالعه توسط مدیر برنامه تایید شده است. از طریق این گزینه، دانش آموزان می توانند به خیاط ترم پیشرفته خود را در برنامه MBA برای مطابقت با اهداف شغلی، منافع حرفه ای، و چالش های موقعیت فعلی خود را. دانشجویان تحصیلات تکمیلی برنامه ریزی حرفه ای در زمینه هایی مانند نه برای سود مدیریت، خدمات عمومی، و حمایت سیاست قادر به تکمیل کار پیشرفته به طور مستقیم به چالش های زندگی حرفه ای که به آن آرزوی گره خورده است.

مدرک MBA نیاز به تکمیل 60 واحد.

چشم پوشی البته برای مطالعه قبل

متقاضیان می توانند تا 24، از مورد نیاز 60 واحد بر اساس دوره کارشناسی مناسب در مدیریت کسب و کار چشم پوشی است.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

The College of Mount Saint Vincent is a nationally recognized independent, liberal arts college. Committed to the Catholic tradition and ecumenism, the Mount offers more than 40 undergraduate programs ... اطلاعات بیشتر

The College of Mount Saint Vincent is a nationally recognized independent, liberal arts college. Committed to the Catholic tradition and ecumenism, the Mount offers more than 40 undergraduate programs, including a full array of majors and minors and professional preparation in accounting, business, communication, education, and nursing. اطلاعات محدود