‏ {mbastudies-global-mba:plural} در اسرائیل

‏ 2‏ {mbastudies-global-mba:singular} بهترین در اسرائیل را مروری بر تمامی 2018‏

MBA

اگر می خواهید به صعود از نردبان شرکت ها و کسب موقعیت های مدیریتی، MBA است برای شما. این برنامه به شما می دهد دانش و مهارت به دست آوردن تطبیق پذیری، از نظر درک، از طیف وسیعی از عملکرد، مناطق کسب و کار. به علاوه توانایی به استفاده از ابزار و تجزیه و تحلیل، به منظور کمک به برنامه ریزی استراتژیک، و تصمیم گیری.

اسرائیل دارای 8 دانشگاه و آکادمیک توسط شورای آموزش عالی در اسرائیل تحت نظارت. این کشور در میان کشورهای، که دارای میزان بالایی از ثبت نام دانشگاه در جهان است. آنها رابطه یک دانش آموز دوستانه نه تنها به دانش آموزان محلی بلکه به دانش آموزان بین المللی است.

‏ با مدارس عالی به طور مستقیم تماس بگیرید بهترین {mbastudies-global-mba:plural} در اسرائیل 2018‏

اطلاعات بیشتر

Sofaer Global MBA

Tel Aviv University
Campus October 2018 اسرائيل Tel Aviv

[+]

آنها ثابت کرده اند برای ارائه بهترین در آموزش و پرورش کسب و کار در سراسر جهان. یادگیری تجربی

دروس اختیاری

.

.

یادگیری تجربی

[-]

MBA سبز جهانی

University of Haifa, International School
Campus تمام وقت 1 - 1  October 2018 اسرائيل Haifa

برنامه جهانی سبز MBA به ویژه برای فارغ التحصیلان جوان که علاقه مند به مدرک کارشناسی ارشد در کسب و کار است که به مسائل به چالش کشیدن از پایداری محیط زیست هستند مناسب است. [+]

برنامه جهانی سبز MBA به ویژه برای فارغ التحصیلان جوان که علاقه مند به مدرک کارشناسی ارشد در کسب و کار است که به مسائل به چالش کشیدن از پایداری محیط زیست هستند مناسب است. این فشرده، برنامه یک ساله، به زبان انگلیسی بیش از پنج دوره مطالعه از هر از اکتبر ده هفته تا سپتامبر تدریس می شود.

این برنامه شامل یک هسته از دوره های مدیریت کسب و کار، همراه با طیف وسیعی از هر دو دوره اجباری و انتخابی در مورد موضوعات مربوط به پایداری و مدیریت زیست محیطی. دانش آموزان نیاز به تکمیل بیست دوره اصلی و حداقل دو دوره از انتخاب دروس انتخابی.... [-]