‏ {mbastudies-global-mba:plural} در ایتالیا

‏ ‏ {mbastudies-global-mba:singular} برترین های در ایتالیا را مروری بر تمامی 2018‏

MBA

مدرک MBA یا کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی یک برنامه درجه دو سال است. به منظور به دنبال مدرک MBA، دانش آموزان ابتدا باید مدرک لیسانس در رشته مرتبط را دریافت کرده اند. در یک برنامه MBA، دانش آموزان دوره کسب و کار مربوط است که آنها را واجد شرایط برای کار و مدیریت شرکت اطلاع رسانی مشاغل و دریافت.

 

ایتالیا، رسما به جمهوری ایتالیایی، یک جمهوری پارلمانی واحد در اتحادیه اروپا، واقع در جنوب اروپا است. در شمال، آن مرز فرانسه، سوئیس، اتریش، و اسلوونی در امتداد رشته کوه های آلپ.

‏ همین امروز اقدام کنید برتر {mbastudies-global-mba:plural} در ایتالیا 2018‏

اطلاعات بیشتر

MBA در مهمان نوازی جهانی و مدیریت گردشگری

UET University School Of Tourism (Scuola Universitaria Europea per il Turismo)
Campus تمام وقت 12  June 2018 ایتالیا Rome Milan Palermo + {تعداد} بیشتر

UET ایتالیا در حال راه اندازی UET بین المللی به ارائه برنامه زبان انگلیسی تدریس در سطح جهانی. ثبتنام در MBA در مهمان نوازی جهانی و مدیریت گردشگری شروع در تاریخ 2 نوامبر 2015. [+]

درباره برنامه

UET ایتالیا راه اندازی UET بین المللی به ارائه برنامه زبان انگلیسی تدریس در سطح جهانی. اولین مصرف از MBA در مهمان نوازی جهانی و مدیریت گردشگری در 2015 نوامبر 2 آغاز شد.

به MBA شامل 3 مرحله است:

نظریه (4 ماه در میلان دانشگاه) کارآموزی (4 ماه در هر نقطه از جمله محل کار فعلی) پروژه کپ استون (4 ماه آنلاین اما زنده باد در میلان).

به دست آوردن درجه دو از UET و دانشگاههای بریتانیا با انتقال 120 ساعت اعتباری به دست آورده در MBA ما به طور کامل توسط چهار دانشگاههای انگلستان از جمله دانشگاه کاونتری (پردیس لندن) معتبر بدون قرار گرفت. 2 در گردشگری و مهمان نوازی در نگهبان لیگ راهنمای دانشگاه UK 2016.... [-]