‏ {mbastudies-global-mba:singular} سیدنی بریتانیا

‏ رده های برتر {mbastudies-global-mba:plural} سیدنی بریتانیا 2018‏

MBA

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) مدرک کارشناسی ارشد که حدود دو سال مطالعه طول می کشد تا دریافت است. افرادی که کسب این افزایش درجه دانش مهم و تجربه در زمینه های کسب و کار و مدیریت، و ممکن است قادر به پیدا کردن یک شغل سرعت با توجه به مهارت بهبود است.

 

پادشاهی متحده از بریتانیا و ایرلند شمالی، معمولا به عنوان پادشاهی متحده و بریتانیا شناخته شده است، یک کشور مستقل واقع در سواحل شمال غربی قاره اروپا است.دو دانشگاه معروف ترین (و قدیمی ترین) هستند آکسفورد و کمبریج (که اغلب به عنوان آکسبریج توسط بسیاری از انگلیسی ها نامیده می شود) انگلستان همچنین دارای چندین موسسه در سطح جهانی دیگر، از جمله چند در لندن (به ویژه امپریال کالج، دانشکده اقتصاد لندن، کالج دانشگاه لندن و پادشاه 'بازدید کنندگان کالج لندن، همه بخشی از دانشگاه لندن است)

هرتفوردشایر شهرستان که در آن روستای والینگتون، نیوجرسی واقع شده است و این مهم است چون جورج اورول مزرعه حیوانات بر روی آن بنا شده است. همچنین چهار کالج ها و دانشگاه واقع در هتفیلد وجود دارد.

‏ {mbastudies-global-mba:plural} سیدنی بریتانیا را مروری بر تمامی 2018‏

اطلاعات بیشتر
در حال حاضر هیچ برنامه ای تحت MBA جهانی MBA بریتانیا Hertfordshire جهت نمایش وجود ندارد. سایر مقوله ها MBA MBA را امتحان کنید.

Search for similar programs here