‏ {mbastudies-global-mba:plural} در تایلند

‏ 2‏ {mbastudies-global-mba:singular} برترین در تایلند را ببینید 2018/2019‏

MBA

متخصصان کسب و کار به دنبال آموزش و تجربیات خود می توانند از یک MBA جهانی پیروی کنند. این برنامه درجه را دانشجویان را برای موقعیت های رهبری در شرکت های چند ملیتی یا تلاش های کارآفرینی آماده می کند و اغلب شامل فرصت های تحصیل در خارج از کشور می شود. 

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) است به فارغ التحصیلان پس از اتمام دو سال تحصیل در پوشش مباحث پیشرفته و تخصصی مانند کسب و کار، مدیریت، امور مالی و حسابداری ارائه شده است. درآمد MBA می توانید فارغ التحصیلان یک مزیت رقابتی نسبت به سایر متقاضیان کار در بازار کار تهاجمی است.

 

تایلند (ประเทศไทย)، رسما پادشاهی تایلند (ราช อาณาจักร ไทย) یک کشور در جنوب شرقی آسیا با سواحل در دریای آندامان و خلیج تایلند است. پایتخت بانکوک برنامه های سفر است در آغاز بسیاری از بازدید کنندگان '، و در حالی که شهرستان های مدرن، آن را به یک میراث فرهنگی غنی است.

‏ درخواست اطلاعات کنید عالیرتبه {mbastudies-global-mba:plural} در تایلند 2018/2019‏

اطلاعات بیشتر

MBA جهانی

Stephen M. Ross School of Business at the University of Michigan
Campus تمام وقت 16  September 2018 تایلند Bangkok

برنامه جهانی MBA برای ارائه فرصت برای شرکت ها برای آموزش مدیران نخبه خود در یکی از برنامه های برتر MBA در جهان است. [+]

برنامه جهانی MBA برای ارائه فرصت برای شرکت ها برای آموزش مدیران نخبه خود در یکی از برنامه های برتر MBA در جهان است. دوره کارشناسی MBA جهانی دقیقا مشابه MBA است، اما برنامه و ساختار خلاقانه طراحی شده اند تا بتوانند نیازهای منحصر به فرد هر شرکت در هر منطقه را طراحی کنند. در حال حاضر UMBS ارائه می دهد MBA جهانی برای شرکت های مبتنی بر و یا داشتن عملیات در آسیا.

برنامه انتخابی برای مدیران و متخصصان استثنایی مدیران و متخصصان شرکت کننده با تجربه بسیار بیشتر از یک برنامه MBA متعارف می توانند ارائه دهند و برنامه جهانی MBA میشیگان با دقت طراحی شده است تا بتواند به خواسته های بالا پاسخ دهد. برای حفظ هدف از برنامه و به حداکثر رساندن همکاری در میان دانش آموزان، پذیرش در برنامه تنها به مدیران نخبه با حمایت شرکت های بزرگ محدود می شود. ... [-]


MBA جهانی

University of the Thai Chamber of Commerce
Campus تمام وقت June 2019 تایلند Bangkok

دانشگاه اتاق بازرگانی تایلند از طریق ارتباط آن با اتاق بازرگانی تایلند منحصر به فرد است. این لینک تضمین می کند که تمرکز این برنامه برای ارائه مدیران است [+]

MBA جهانی

دانشگاه اتاق بازرگانی تایلند از طریق ارتباط آن با اتاق بازرگانی تایلند منحصر به فرد است. این لینک تضمین می کند که تمرکز برنامه به ارائه دانش مدرن است که نه تنها به روز، بلکه مناسب و مفید برای مدیران و صاحبان کسب و کار.

MBA در رشته بین المللی (MBA) تاسیس شده در سال 1989 اولین برنامه ای بود که در تایلند افتتاح شد و به طور کامل به زبان انگلیسی برگزار می شد. کیفیت فوق العاده مهم است و برنامه دارای اندازه های کوچکی است که اجازه می دهد تا روش یادگیری مبتنی بر مسئله تعاملی را در نظر بگیریم. داشتن بین دانشجویان و مربیان بین المللی به ترکیب متنوعی از ملیت ها و فرهنگ های ارائه شده در کلاس درس کمک می کند، که منجر به تجربه واقعا بین المللی در یادگیری می شود. علاوه بر این، برنامه مبادله با دانشگاه های مختلف در سطح جهانی اجازه می دهد که برای بازدید از استادان برای به اشتراک گذاشتن تجربیات خود، و همچنین برای دانش آموزان برای مطالعه در خارج از کشور، اگر آنها می خواهند.... [-]