‏ {mbastudies-global-mba:plural} در روسیه

‏ ‏ {mbastudies-global-mba:singular} برتر در روسیه را ملاحظه کنید 2018/2019‏

MBA

برنامه های جهانی MBA برای حرفه ای ها تلاش می کنند تا کار خود را در کسب و کار بین المللی افزایش دهند. دانشآموزان تخصص خاصی را برای این زمینه مفید می دانند. موضوعات دوره ممکن است شامل زبان های خارجی و حساسیت فرهنگی باشد.

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) است به فارغ التحصیلان پس از اتمام دو سال تحصیل در پوشش مباحث پیشرفته و تخصصی مانند کسب و کار، مدیریت، امور مالی و حسابداری ارائه شده است. درآمد MBA می توانید فارغ التحصیلان یک مزیت رقابتی نسبت به سایر متقاضیان کار در بازار کار تهاجمی است.

 

روسیه (روسی: Россия) است بزرگترین کشور در جهان، پوشش بیش از یک هشتم از زمین 'منطقه ساکنان زمین. کمیته دولتی سابق آموزش عالی در روسیه تامین مالی 240 دانشگاه، دانشکده ها و موسسات، ساخت روسیه یک کشور جامد به مطالعه در.

‏ همین امروز اقدام کنید برتر {mbastudies-global-mba:plural} در روسیه 2018/2019‏

اطلاعات بیشتر

MBA جهانی

EMAS Eurasian Management & Administration School
Online Campus Online & Campus Combined تمام وقت پاره وقت زمان ثبت نام باز است روسیه Moscow Nizhny Novgorod + {تعداد} بیشتر

یکی از بهترین مدرک تحصیلی تمام وقت در پردیس دانشگاهی [+]

عجله کن! تندیس قرعه کشی در حال پیشرفت است! تا 80٪ پوشش مالیات TUIT! درخواست کن

مطالعه در زبان انگلیسی!

یکی از بهترین مدرک تحصیلی در مکاتب تمام وقت

برنامه مشاوره و آموزش پیشرفته برای کسانی که نیاز به دستیابی به مهارت های مدرن مدرن بالغ را دارند و کسانی که از دانش پایه ای که توسط اکثر مدارس تجاری کسب می کنند راضی نیستند.

مطالعه

تخصص های مختلف از انتخاب شما! از $ 206 / ماهانه فقط !

دانش کافی و 2 دیپلم معتبر : دیپلم MBA EMAS ( روسیه ) دیپلم MBA GFKM ( اتحادیه اروپا ، لهستان) تضمین رشد درآمد شما... [-]