close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ جستجو کنید ‏ {mbastudies-global-mba:singular} را مهمان نوازی

دانش آموزانی که می خواهند درک بهتر کسب و کار بین المللی را بدست آورند، ممکن است پس از اتمام یک دوره کارشناسی، مدرک کارشناسی ارشد بازرگانی را دنبال کنند. یک MBA جهانی ممکن است نیاز به دو سال تحصیل تمام وقت داشته باشد. یک MBA جه… اطلاعات بیشتر

دانش آموزانی که می خواهند درک بهتر کسب و کار بین المللی را بدست آورند، ممکن است پس از اتمام یک دوره کارشناسی، مدرک کارشناسی ارشد بازرگانی را دنبال کنند. یک MBA جهانی ممکن است نیاز به دو سال تحصیل تمام وقت داشته باشد.

یک MBA جهانی در مهمانداری چیست؟ این برنامه به گرایش مهمان نوازی و خواسته ها برای دانش آموزان درک روشنی از چگونگی پایداری، رهبری و بازاریابی در زمینه مهمان نوازی می پردازد. این برنامه اغلب به جنبه های اساسی کسب و کار نگاه می کند و به مناطق خاصی به مهمان نوازی می پردازد. انتظار می رود شرکت کنندگان در دوره هایی شبیه به اثربخشی رهبری و سازمان، بازاریابی استراتژیک و فروش در صنعت مهمان نوازی، برنامه های مهمان نوازی و برنامه ریزی کسب و کار، توسعه پایدار در مهمان نوازی، نام تجاری تجاری و مدیریت شیوه زندگی، دانش داده و تفکر انتقادی، رقابت پذیری.

دانش آموزان مهارت های اصلی رهبری را از طریق تجربیات عملی یک برنامه MBA جهانی که می توانند آنها را برای تصمیم گیری های چالش برانگیز در یک محیط سریع تدریجی آماده کنند، می آموزند. مهارت های مذاکره به دست آمده می تواند به فارغ التحصیلان کمک کند تا قراردادهای کارمند و فروشنده را بهتر کنند. محققان همچنین می توانند مهارت هایی را کسب کنند که در زندگی روزمره آنها، مانند برقراری ارتباط قوی، مفید خواهد بود.

هزینه یک MBA جهانی در مهمانداری در هر دانشگاه مشابه نیست. هزینه تحصیل حتی می تواند در سال متفاوت باشد، بنابراین متقاضیان مهم، برآورد به روز شده از مدرسه ای که امیدوار هستند حضور یابند، دریافت می کنند.

MBA در مهمانداری جهانی طراحی شده است برای آماده سازی دانش آموزان برای مقامات ارشد مدیریت در صنعت است. بنابراین، جای تعجب نیست که محققان این آموزش دارای طیف وسیعی از گزینه های حرفه ای در دسترس آنها هستند. حرفه های بالقوه شامل مدیر کل هتل، معاون رئيس جمهور توسعه محصول و با نام تجاری و مدیر اتاق است. بسیاری از فارغ التحصیلان در حال کار در سرگرمی و اوقات فراغت، مسافرت، هتل و غذا، یا سلامتی و سلامتی هستند. تحصیلات و تجربه کاری قبلی دانشجویان ممکن است که چه نوع فرصت هایی را در اختیار دارد.

دانش پژوهان ممکن است قادر به یافتن یک MBA جهانی در مهمانداری در دانشگاه های سراسر جهان است. برنامه های آنلاین این گزینه را بدون توجه به جایی که یک فرد زندگی می کند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
format_list_bulleted فیلترها
UET University School Of Tourism (Scuola Universitaria Europea per il Turismo)
میلان , ایتالیا

این کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی یا MBA (جهانی مهمانداری و گردشگری) مناسب است: فارغ التحصیلانی که مایل به تحصیل بیشتر، کسانی هستند که مایل به کسب کارآفرینی هستند و شرکت مهمان ... +

این کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی یا MBA (جهانی مهمانداری و گردشگری) مناسب است: فارغ التحصیلانی که مایل به تحصیل بیشتر، کسانی هستند که مایل به کسب کارآفرینی هستند و شرکت مهمان نوازی و گردشگری خود را شروع کنند، کسانی که از سایر صنایع و کسانی که مایل به کارشان را پیش ببرند و نقش های ارشد بیشتری بگیرند و یا به سازمان های جهانی بپیوندند. -
MBA جهانی
تمام وقت
12 ماهها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی
 

نکته! اگر نماینده یک مدرسه هستید و می‌خواهید برنامه‌های خود را به لیست‌های ما اضافه کنید، در اینجا با ما تماس بگیرید