‏ {mbastudies-global-mba:plural} در ژاپن

‏ ‏ {mbastudies-global-mba:singular} رده های برتر در ژاپن را ملاحظه کنید 2019‏

MBA

متخصصان کسب و کار به دنبال آموزش و تجربیات خود می توانند از یک MBA جهانی پیروی کنند. این برنامه درجه را دانشجویان را برای موقعیت های رهبری در شرکت های چند ملیتی یا تلاش های کارآفرینی آماده می کند و اغلب شامل فرصت های تحصیل در خارج از کشور می شود. 

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) است به فارغ التحصیلان پس از اتمام دو سال تحصیل در پوشش مباحث پیشرفته و تخصصی مانند کسب و کار، مدیریت، امور مالی و حسابداری ارائه شده است. درآمد MBA می توانید فارغ التحصیلان یک مزیت رقابتی نسبت به سایر متقاضیان کار در بازار کار تهاجمی است.

 

ژاپن کشور جزیره ای در شرق آسیا است. واقع در اقیانوس آرام، آن را به شرق از دریای ژاپن، چین، کره شمالی، کره جنوبی و روسیه نهفته است، کشش از دریای اخوتسک در شمال به شرق دریای چین و تایوان در جنوب.

‏ همین امروز اقدام کنید رده های برتر {mbastudies-global-mba:plural} در ژاپن 2019‏

اطلاعات بیشتر

MBA جهانی (کسب و کار جهانی و مدیریت مطالعات)

Doshisha Business School
Campus تمام وقت September 2019 ژاپن Kyoto

بازارهای MBA Doshisha، یک دو سال، تمام وقت برنامه MBA، واقعا منحصر به فرد با یک نهاد بین المللی دانشجویی، سه حوزه تمرکز نوآورانه، تاکید بر مسئولیت اجتماعی، آماده سازی برای فرصت های شغلی در ژاپن و خارج از کشور، و یک مکان فوق العاده. [+]

کسب و کار جهانی در قرن 21st دیگر نمی تواند در محاسبات ساده سود تکیه و به اشتراک گذاری عملکرد به عنوان معیار اصلی موفقیت است. با تمرکز بر پایداری، Doshisha MBA جهانی دانش آموزان به راهنماهای را به کاوش و پرس و جو فراتر از مرزهای تعیین شده توسط تاسیس نظریه ها و شیوه های کسب و کار جهانی و مدیریت به منظور فراتر از کسب و کار به طور معمول، نگاه کنید. عنوان آنها را به رهبران جهانی فکر رشد، دانش آموزان نه تنها وسعت استاندارد موضوعات اصلی MBA، پوشش، اما بینش عمیق تر از سه منطقه تمرکز این برنامه همچنین توسعه، و با سنگ تیز کردن قدرت تحلیلی خود را از طریق مولفه پایان نامه تحقیقاتی برنامه های ما است.... [-]