‏ {mbastudies-global-mba:plural} در ژاپن

‏ ‏ {mbastudies-global-mba:singular} رده های برتر در ژاپن را ملاحظه کنید 2018/2019‏

MBA

یک برنامه جهانی MBA، دانشجویان را برای مشاغل تجاری با دیدگاه بین المللی آماده می کند. شرکت کنندگان اغلب در خارج از کشور تحصیل می کنند و از تجربه در محیط کار بین المللی کار می کنند و با مجموعه ای متفاوت از همسالان همکاری می کنند.

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) مدرک کارشناسی ارشد که حدود دو سال مطالعه طول می کشد تا دریافت است. افرادی که کسب این افزایش درجه دانش مهم و تجربه در زمینه های کسب و کار و مدیریت، و ممکن است قادر به پیدا کردن یک شغل سرعت با توجه به مهارت بهبود است.

 

ژاپن یکی از بسیار یکپارچه سیستم های آموزش عالی در آسیا است. رویکرد ژاپن به علم و فن آوری است که به شدت امتیاز در نتیجه سطح آموزش و پرورش خود را بسیار از دوران کودکی به اولیه از طریق ثانویه به سطح سوم ساختار. با 126 میلیون نفر در ژاپن زندگی می کنند آن را به یک محیط غنی فرهنگی است. منطقه توکیو بزرگ بزرگترین منطقه شهری در جهان است، با بیش از 30 میلیون نفر.

‏ همین امروز اقدام کنید رده های برتر {mbastudies-global-mba:plural} در ژاپن 2018/2019‏

اطلاعات بیشتر

MBA جهانی (کسب و کار جهانی و مدیریت مطالعات)

Doshisha Business School
Campus تمام وقت September 2018 ژاپن Kyoto

بازارهای MBA Doshisha، یک دو سال، تمام وقت برنامه MBA، واقعا منحصر به فرد با یک نهاد بین المللی دانشجویی، سه حوزه تمرکز نوآورانه، تاکید بر مسئولیت اجتماعی، آماده سازی برای فرصت های شغلی در ژاپن و خارج از کشور، و یک مکان فوق العاده. [+]

کسب و کار جهانی در قرن 21st دیگر نمی تواند در محاسبات ساده سود تکیه و به اشتراک گذاری عملکرد به عنوان معیار اصلی موفقیت است. با تمرکز بر پایداری، Doshisha MBA جهانی دانش آموزان به راهنماهای را به کاوش و پرس و جو فراتر از مرزهای تعیین شده توسط تاسیس نظریه ها و شیوه های کسب و کار جهانی و مدیریت به منظور فراتر از کسب و کار به طور معمول، نگاه کنید. عنوان آنها را به رهبران جهانی فکر رشد، دانش آموزان نه تنها وسعت استاندارد موضوعات اصلی MBA، پوشش، اما بینش عمیق تر از سه منطقه تمرکز این برنامه همچنین توسعه، و با سنگ تیز کردن قدرت تحلیلی خود را از طریق مولفه پایان نامه تحقیقاتی برنامه های ما است.... [-]