‏ {mbastudies-global-mba:plural} در کانادا

‏ ‏ {mbastudies-global-mba:singular} برترین های در کانادا را مقایسه کنید 2018/2019‏

MBA

یک برنامه جهانی MBA، دانشجویان را برای مشاغل تجاری با دیدگاه بین المللی آماده می کند. شرکت کنندگان اغلب در خارج از کشور تحصیل می کنند و از تجربه در محیط کار بین المللی کار می کنند و با مجموعه ای متفاوت از همسالان همکاری می کنند.

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) است به فارغ التحصیلان پس از اتمام دو سال تحصیل در پوشش مباحث پیشرفته و تخصصی مانند کسب و کار، مدیریت، امور مالی و حسابداری ارائه شده است. درآمد MBA می توانید فارغ التحصیلان یک مزیت رقابتی نسبت به سایر متقاضیان کار در بازار کار تهاجمی است.

 

کانادا بهترین کشور است به دنبال آموزش عالی خود را اگر شما یک فرد تعاملی هستند. تقریبا هر گروه قومی در کانادا حضور در نتیجه آن 'جامعه چند فرهنگی SA. مانع زبان یک مسئله به دانشجویان خارجی به عنوان کانادا در نظر گرفته رهبر جهان 'در آموزش زبان است.

‏ درخواست اطلاعات کنید برترین {mbastudies-global-mba:plural} در کانادا 2018/2019‏

اطلاعات بیشتر

MBA کسب و کار جهانی

Université Laval – Faculty of Business
Campus تمام وقت September 2018 کانادا Québec City

این برنامه مدیران جهانی را با ترکیب یک زمینه کلی در مدیریت کسب و کار با آموزش تخصصی در مدیریت جهانی شرکت های بزرگ آماده می کند [+]

این برنامه مدیران جهانی را با ترکیب یک زمینه کلی در مدیریت کسب و کار با آموزش تخصصی در مدیریت جهانی شرکت های بزرگ آماده می کند.

این برنامه برای دانش آموزان دارای مدرک تحصیلی در رشته ای غیر از مدیریت کسب و کار و حداقل دو سال تجربه کاری است.

اهداف مشخص در پایان برنامه کارشناسی ارشد، فارغ التحصیلان:

تسلط به ابزارهای معمول استفاده شده در این زمینه و قادر به تشخیص تمام عناصر موجود در محیط بین المللی شرکت است که برای مأموریت های موفقیت آمیز مورد نیاز است؛ توانایی برای فکر کردن به همه چیز را با تمایل به انجام اقدامات خاص متحد کرد. توانایی طراحی و پیاده سازی یک پروژه پیچیده برای بازار بین المللی را به شیوه ای اجتماعی به دست آورد؛ آموخته اند که فعالیت های بین المللی را به کلیه کارکردهای شرکت بسپارند؛ دانش جامع علمی از علوم مدیریت و همچنین دانش خاص مربوط به تجارت بین الملل، تجارت و مدیریت فعالیت های جهانی شرکتی به دست آورد؛ آموخته به کار به صورت جداگانه یا به عنوان بخشی از یک تیم برای حل مشکل پیچیده در زمینه عدم قطعیت. زبان: سخنرانان غير فرانسوي سطح زباني را در زبان فرانسه به دست خواهند آورد در حاليکه تمام فارغ التحصيلان در زبان انگليسي بسيار کارآمد هستند. ... [-]