‏ {mbastudies-global-mba:singular} سیدنی کانادا

‏ برتر {mbastudies-global-mba:plural} سیدنی کانادا 2018‏

MBA

اگر می خواهید به صعود از نردبان شرکت ها و کسب موقعیت های مدیریتی، MBA است برای شما. این برنامه به شما می دهد دانش و مهارت به دست آوردن تطبیق پذیری، از نظر درک، از طیف وسیعی از عملکرد، مناطق کسب و کار. به علاوه توانایی به استفاده از ابزار و تجزیه و تحلیل، به منظور کمک به برنامه ریزی استراتژیک، و تصمیم گیری.

کانادا یک کشور آمریکای شمالی متشکل از ده استان و سه منطقه است. واقع در بخش شمالی قاره، آن را از اقیانوس اطلس به اقیانوس آرام و شمال به اقیانوس منجمد شمالی گسترش می یابد.

این استان بزرگ فرانسوی زبان در کانادا انتخابی برای بسیاری از بومیان به ویژه فرانسه زندگی در این کشور که آن را به انجام آموزش عالی می آید. با این حال، مناطق به طور کامل فرانسوی استفاده اما مهم ترین موسسه آموزش عالی در منطقه دانشگاه رقیق کبک که در سال enrols هزاران نفر از دانش آموزان محلی است.

‏ {mbastudies-global-mba:plural} سیدنی کانادا را بیابید 2018‏

اطلاعات بیشتر

MBA کسب و کار جهانی

Université Laval – Faculty of Business
Campus تمام وقت September 2018 کانادا Quebec کبک

این برنامه مدیران جهانی را با ترکیب یک زمینه کلی در مدیریت کسب و کار با آموزش تخصصی در مدیریت جهانی شرکت های بزرگ آماده می کند [+]

این برنامه مدیران جهانی را با ترکیب یک زمینه کلی در مدیریت کسب و کار با آموزش تخصصی در مدیریت جهانی شرکت های بزرگ آماده می کند.

این برنامه برای دانش آموزان دارای مدرک تحصیلی در رشته ای غیر از مدیریت کسب و کار و حداقل دو سال تجربه کاری است.

اهداف مشخص در پایان برنامه کارشناسی ارشد، فارغ التحصیلان:

تسلط به ابزارهای معمول استفاده شده در این زمینه و قادر به تشخیص تمام عناصر موجود در محیط بین المللی شرکت است که برای مأموریت های موفقیت آمیز مورد نیاز است؛ توانایی برای فکر کردن به همه چیز را با تمایل به انجام اقدامات خاص متحد کرد. توانایی طراحی و پیاده سازی یک پروژه پیچیده برای بازار بین المللی را به شیوه ای اجتماعی به دست آورد؛ آموخته اند که فعالیت های بین المللی را به کلیه کارکردهای شرکت بسپارند؛ دانش جامع علمی از علوم مدیریت و همچنین دانش خاص مربوط به تجارت بین الملل، تجارت و مدیریت فعالیت های جهانی شرکتی به دست آورد؛ آموخته به کار به صورت جداگانه یا به عنوان بخشی از یک تیم برای حل مشکل پیچیده در زمینه عدم قطعیت. زبان: سخنرانان غير فرانسوي سطح زباني را در زبان فرانسه به دست خواهند آورد در حاليکه تمام فارغ التحصيلان در زبان انگليسي بسيار کارآمد هستند. ... [-]