‏ {mbastudies-global-mba:singular} سیدنی کانادا

‏ بیشترین مرور بر {mbastudies-global-mba:plural} سیدنی کانادا 2018‏

MBA

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) مدرک کارشناسی ارشد که حدود دو سال مطالعه طول می کشد تا دریافت است. افرادی که کسب این افزایش درجه دانش مهم و تجربه در زمینه های کسب و کار و مدیریت، و ممکن است قادر به پیدا کردن یک شغل سرعت با توجه به مهارت بهبود است.

 

اگر شما به فکر هر نظام آموزش عالی است که زندگی خود را مثبت در حالی که شما با دادن دانش و مهارت های عملی تاثیر می گذارد، پس از آن کانادا 'سیستم آموزش و پرورش چیزی است که شما نیاز دارید. سفر به کانادا برای آموزش و پرورش خود را خواهد شما را از خلاقیت و نوآوری از استادان در این موسسات آموزش عالی قدردانی میکنیم.

‏ {mbastudies-global-mba:plural} سیدنی کانادا را جستجو کنید 2018‏

اطلاعات بیشتر

MBA کسب و کار جهانی

Université Laval – Faculty of Business
Campus تمام وقت September 2018 کانادا Quebec کبک

این برنامه مدیران جهانی را با ترکیب یک زمینه کلی در مدیریت کسب و کار با آموزش تخصصی در مدیریت جهانی شرکت های بزرگ آماده می کند [+]

این برنامه مدیران جهانی را با ترکیب یک زمینه کلی در مدیریت کسب و کار با آموزش تخصصی در مدیریت جهانی شرکت های بزرگ آماده می کند.

این برنامه برای دانش آموزان دارای مدرک تحصیلی در رشته ای غیر از مدیریت کسب و کار و حداقل دو سال تجربه کاری است.

اهداف مشخص در پایان برنامه کارشناسی ارشد، فارغ التحصیلان:

تسلط به ابزارهای معمول استفاده شده در این زمینه و قادر به تشخیص تمام عناصر موجود در محیط بین المللی شرکت است که برای مأموریت های موفقیت آمیز مورد نیاز است؛ توانایی برای فکر کردن به همه چیز را با تمایل به انجام اقدامات خاص متحد کرد. توانایی طراحی و پیاده سازی یک پروژه پیچیده برای بازار بین المللی را به شیوه ای اجتماعی به دست آورد؛ آموخته اند که فعالیت های بین المللی را به کلیه کارکردهای شرکت بسپارند؛ دانش جامع علمی از علوم مدیریت و همچنین دانش خاص مربوط به تجارت بین الملل، تجارت و مدیریت فعالیت های جهانی شرکتی به دست آورد؛ آموخته به کار به صورت جداگانه یا به عنوان بخشی از یک تیم برای حل مشکل پیچیده در زمینه عدم قطعیت. زبان: سخنرانان غير فرانسوي سطح زباني را در زبان فرانسه به دست خواهند آورد در حاليکه تمام فارغ التحصيلان در زبان انگليسي بسيار کارآمد هستند. ... [-]