MBASTUDIES

‏ ببینید ‏ {mbastudies-global-mba:singular} را گردشگری و مهمان نوازی

مدرک کارشناسی ارشد تجارتی یک جایزه دانشگاهی در سطح بالا است. یک MBA جهانی ممکن است بر جنبه های گوناگون کسب و کار تمرکز کند، اما این برنامه به موضوع از دیدگاه های مختلف فرهنگی نگاه خواهد کرد. این نوع آموزش می تواند یک تا سه سال طول بکشد.

MBA در گردشگری و مهمانداری چیست؟ این یک برنامه است که نگاهی بین المللی به مطالعه گردشگری و مهمان نوازی فراهم می کند. دانش آموزان ممکن است در طول برنامه تحصیل در کشورهای مختلف تحصیل کنند یا حداقل نگاهی چند فرهنگی به مسائل مربوط به گردشگری و مهمان نوازی داشته باشند. هر برنامه می تواند کمی متفاوت باشد اما دوره های مورد نیاز شباهت زیادی به سرمایه گذاری در سرمایه گذاری هتل و مدیریت ارزیابی، سیاست و توسعه گردشگری بین المللی، مدیریت مقصد، بازاریابی برای مهمان نوازی و گردشگری، روش های تحقیق پیشرفته برای مهمان نوازی و گردشگری و مدیریت مالی برای صنعت مهمان نوازی.

یک MBA جهانی در گردشگری و مهمانداری می تواند به دانش آموزان مهارت های مختلفی از جمله سازماندهی، بازاریابی و رهبری کمک کند. نه تنها این قابلیت ها به شخصی کمک می کند که در صنعت مهمان نوازی موفق باشد، بلکه می تواند به بهبود زندگی شخصی اش کمک کند. مهارت های به دست آمده از این دوره حتی می تواند منجر به حقوق و دستمزد بالاتر شروع شود.

هزینه تحصیل برای یک MBA جهانی ممکن است به محل مدرسه، مدت زمان برنامه و حالت کلاس بستگی داشته باشد. به علت نوسانات، دانش آموزان باید مدارس بالقوه را تحقیق کنند تا بتوانند یکی از نیازهای آنها را پیدا کنند.

فارغ التحصیلان با MBA جهانی در گردشگری و مهمانداری آماده هستند تا به دنبال کارهای مختلف در سراسر مهمان نوازی و صنعت گردشگری. به عنوان مثال، برخی از دانش آموزان ممکن است به مدیریت هتل، مشاوران سرمایه گذاری مسافرت، مدیران گردشگری منطقه ای، تسهیل کنندگان تحقیقات گردشگری، مدیران مقصد و یا اپراتورهای توریستی ارشد تبدیل شوند. مهارت های به دست آمده از طریق این آموزش همچنین می تواند شرکت کنندگان را برای تکمیل تحصیلات خود از طریق یک مدرک دکترا آماده سازد.

مهم نیست که کجا یک فرد زندگی می کند، این آموزش ممکن است از طریق دوره های آنلاین و دانشگاه های محلی در دسترس باشد. آماده برای یادگیری بیشتر؟ برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

 

1نتایج درگردشگری و مهمان نوازی Filter

MBA در مهمانداری و مدیریت گردشگری جهانی

UET University School Of Tourism (Scuola Universitaria Europea per il Turismo)
MBA جهانی
<
تمام وقت
<
12 ماهها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

این کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی یا MBA (جهانی مهمانداری و گردشگری) مناسب است: فارغ التحصیلانی که مایل به تحصیل بیشتر، کسانی هستند که مایل به کسب کارآفرینی هستند و شرکت مهمان ...

اطلاعات بیشتر