close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ جستجو کنید ‏ {mbastudies-global-mba:singular} را گردشگری

مدرک کارشناسی ارشد مدرک کارشناسی ارشد است که اغلب در رویکردهای علمی به مدیریت کسب و کار متمرکز است. یک MBA جهانی یک رویکرد بین المللی برای یادگیری می گیرد. به طور متوسط ​​این برنامه دو سال طول می کشد. MBA در مدیریت گردشگری چ… اطلاعات بیشتر

مدرک کارشناسی ارشد مدرک کارشناسی ارشد است که اغلب در رویکردهای علمی به مدیریت کسب و کار متمرکز است. یک MBA جهانی یک رویکرد بین المللی برای یادگیری می گیرد. به طور متوسط ​​این برنامه دو سال طول می کشد.

MBA در مدیریت گردشگری چیست؟ این برنامه تحصیلات تکمیلی، دانش آموزان را در درک بهتر از پیچیدگی هایی که با صنعت گردشگری مواجه هستند، می دهد. به عنوان مثال، دوره ها ممکن است به تکنولوژی در حال تغییر است که بر گردشگری تاثیر می گذارد. برخی از برنامه ها ممکن است به ارزش اقتصادی و وابستگی گردشگری نیز نگاه کنند. هر برنامه دارای دوره های مورد نیاز منحصر به فرد است. انتظار می رود از دانش آموزان دوره های مشابه مدرن بین فرهنگی، بازاریابی گردشگری، مدیریت مالی بین المللی، مسائل معاصر در گردشگری، و سیاست بین الملل و روابط در گردشگری را در نظر بگیرند.

شرکت کنندگان حساسیت نسبت به محیط گردشگری را به دست می آورند، که می تواند به آنها کمک کند تا بهتر بدانند که چگونه این زمینه تغییر می کند تا با فناوری های جدید سازگار شود. مهارت های مدیریت پروژه به شما کمک می کند حرفه ای ها را برای نظارت بر انواع کارهای روزمره و سرمایه گذاری های خاص آسان تر کنید. آگاهی بین فرهنگی ارائه شده توسط این برنامه، دانشمندان را بهتر آماده می کند تا در یک محیط بین المللی کار کنند.

هزینه این نوع MBA می تواند از مدرسه به مدرسه و سال به سال متفاوت باشد. اگر متقاضی میخواهد برآورد دقیق بدست آید، باید به طور مستقیم با مدارس تماس بگیرد.

فارغ التحصیلان MBA جهانی در برنامه مدیریت گردشگری آماده هستند تا نقش رهبری در صنعت را بگیرند. گردشگری می تواند شامل کار در خطوط هوایی، هتل ها، خطوط کروز و دفاتر راهنمایی باشد. دانش آموزان ممکن است برای تبدیل شدن به یک تحلیلگر قیمت گذاری برای یک شرکت هواپیمایی، مدیر اتاق برای یک خط کروز، مدیران عمومی برای مدیران هتل یا مقصد برای یک دفتر راهنمای تور بروید. فرصت های دقیق موجود ممکن است به تجربه قبلی و تجربه تحصیلی فرد بستگی داشته باشد. برخي از محققان ترجيح مي دهند که تحصيلات خود را ادامه دهند تا به نيروي کار پيوند دهند.

دانشگاه های سراسر جهان یک MBA جهانی در مدیریت گردشگری ارائه می دهند. بعضی از مدارس حتی ممکن است دوره های آنلاین را داشته باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر یا درخواست، برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
format_list_bulleted فیلترها
UET University School Of Tourism (Scuola Universitaria Europea per il Turismo)
میلان, ایتالیا

این کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی یا MBA (جهانی مهمانداری و گردشگری) مناسب است: فارغ التحصیلانی که مایل به تحصیل بیشتر، کسانی هستند که مایل به کسب کارآفرینی هستند و شرکت مهمان ... +

این کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی یا MBA (جهانی مهمانداری و گردشگری) مناسب است: فارغ التحصیلانی که مایل به تحصیل بیشتر، کسانی هستند که مایل به کسب کارآفرینی هستند و شرکت مهمان نوازی و گردشگری خود را شروع کنند، کسانی که از سایر صنایع و کسانی که مایل به کارشان را پیش ببرند و نقش های ارشد بیشتری بگیرند و یا به سازمان های جهانی بپیوندند. -
MBA جهانی
تمام وقت
12 ماهها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

نکته! اگر نماینده یک مدرسه هستید و می‌خواهید برنامه‌های خود را به لیست‌های ما اضافه کنید، در اینجا با ما تماس بگیرید