Read the Official Description

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی در حسابداری


علاوه بر آمادگی جهت آموزش برای یک شغل منجر به مدیریت ارشد، کارشناسی ارشد برنامه کسب و کار دولت-حسابداری برآورده مورد نیاز آموزش و پرورش اجازه می دهد که دانش آموزان برای امتحان ایالت نیویورک خبره حسابداری عمومی نشستن. این برنامه همچنین بر مهارت های لازم برای طراحی، بهره برداری، و کنترل سیستم های اطلاعات حسابداری.


شرایط پذیرش


برنامه های کاربردی تکمیل برای پذیرش باید در فایل در دفتر تحصیلات تکمیلی ثبت نام خدمات حداقل چهار هفته قبل از ثبت نام برای سه ماهه آینده تحصیلی برای دانش آموزان از ایالات متحده 10 هفته قبل برای دانشجویان بین المللی تقاضا برای ویزای دانشجویی، و.

به منظور برای ورود به برنامه MBA-حسابداری در نظر گرفته شود، یک نامزد باید:

  • دارای مدرک کارشناسی از یکی از موسسات معتبر و دانش کار جبر و آمار،
  • ارسال متن از مقطع کارشناسی قبلی و فارغ التحصیل دوره های کار،
  • ارائه نتایج حاصل از آزمون پذیرش تحصیلات تکمیلی مدیریت (GMAT) و یا فارغ التحصیلی آزمون (GRE) (GMAT برای متقاضیان بین المللی ترجیح داده و کسانی که به استفاده برای کمک هزینه تحصیلی)،
  • ارسال یک وضعیت شخصی و یک رزومه کاری، و
  • تکمیل یک برنامه کاربردی برای تحصیلات تکمیلی.

(مبتنی بر کاغذ) متقاضیان بین المللی باید نتایج حاصل از آزمون انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی با حداقل نمره 580 ارسال، 237 (بر اساس کامپیوتر)، و یا 92 (مبتنی بر اینترنت). سیستم بین المللی زبان انگلیسی تست (IELTS) نمرات آزمون خواهد شد RIT در محل از آزمون تافل پذیرفته شده است. حداقل نمره قابل قبول است 7.0. نیاز TOEFL یا IELTS برای زبان انگلیسی زبان مادری و برای کسانی که از ارسال متن و دیپلم از نهادهای آمریکایی چشم پوشی کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در IELTS، www.ielts.org مراجعه کنید.

پذیرفته می توانید ثبت نام برای تا یک سال تاخیر. پس از یک سال، یک برنامه جدید باید ارائه شود و خواهد شد، ارزیابی دوباره بر اساس استانداردهای پذیرش بیشتر در حال حاضر.

Program taught in:
انگلیسی
Rochester Institute of Technology (RIT)

See 1 more programs offered by Rochester Institute of Technology (RIT) »

این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
پاره وقت
تمام وقت
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline