Read the Official Description

دانشگاه نورث هامپتون

MBA یکی ازدرجات تحصیلی کارشناسی ارشد و بسیار پرطرفداردانشجویان رشته بازرگانی در سراسر جهان می باشد

برنامه های MBA در Northampton مدرسه کسب و کار را به دقت طراحی شده برای ارائه در عمق دانش از تمام مناطق حیاتی کسب و کار و توابع. برای موفقیت در کسب و کار، شما نیاز به بیش از فقط مهارت های کسب و کار. کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار یک مدرک کارشناسی ارشد در سطح جهانی به رسمیت شناخته شده برای بلند پروازانه، فارغ التحصیلان با انگیزه است.

این MBA منحصر به فرد خواهد کسانی که مشتاق حرفه ای کسب و کار بدون کسب و کار و یا مدیریت با توجه به تجربه قبلی، اما علاقه و شور و شوق در روشن برای کسب و کار، شرکت و کارآفرینی. این MBA در دسترس به مطالعه تمام وقت یا با آموزش از راه دور است.

گرفتن مدرک MBA در دانشگاه نورث هامپتون خواهد پیشرفت حرفه ای خود را با توسعه تفکر و پژوهش مهارت های مهم خود را که دانش کسب و کار و درک خود را افزایش خواهد حمایت کند. به MBA به شما تئوری عمل مدیریت موثر آموزش و شما تجهیز با مهارت های ضروری، اعتماد و شایستگی به شما کمک زمانی که شما به صنعت انتخاب شده سرمایه گذاری. شما یاد می گیرید به فکر می کنم راه حل های مبتنی جانبی، کنوانسیون چالش و ارائه دانش به مسائل کسب و کار. شما قادر خواهید بود به فکر می کنم و عمل متفاوت را به همکاران خود در امروز عرصه تجارت جهانی ضروری است.

به MBA بزرگ برای ایجاد و ساخت و ساز شبکه های خود را است. شما در کنار فارغ التحصیلان بلند پروازانه مطالعه و فرصت برای تعامل با حرفه ای کسب و کار از طیف وسیعی از سازمانها، صنایع و کشورهای تبادل تجربیات، بینش و بهترین عمل خود را داشته باشد. شما یک جامعه از معلمان با نفوذ، حرفه ای کسب و کار و فارغ التحصیلان MBA بپیوندید. کارکنان فعلی و دانشجویان MBA گذشته از این دانشگاه در سرتاسر جهان پراکنده و ارائه گسترده، متنوع، متقابل تجارب کسب و کار فرهنگی است.

برای اطلاعات بیشتر، به ما ایمیل در: info@mms1.org. متناوبا، شما می توانید به سادگی تکمیل فرم در سمت راست و یک متخصص دانشگاهی در تماس با شما باشد.

Program taught in:
انگلیسی

See 2 more programs offered by Centre of Management and Applied Sciences »

این دوره Online, Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline