MBA در امور مالی در مادرید

عمومی

شرح برنامه

پاسخ COVID-19:

برنامه های مطالعاتی خود را به تعویق بیندازید. سفر آموزشی خود را با ثبت نام در پردیس آنلاین ما آغاز کنید و در پاییز یا زمستان به بارسلونا یا مادرید بیایید. یادگیری ترکیبی برای ماه های ژوئیه و اکتبر در دسترس است.

چرا MBA در امور مالی در مادرید

مدرک لیسانس MBA در سطح جهانی و شماره 11 MBA آنلاین در مجله CEO

 • مدیریت کسب و کار را در یک مدرسه تجاری مطالعه کنید که در آن "Digital" در هسته اصلی خود قرار دارد. GBSB Global تنها موسسه آموزش عالی در اسپانیا است که توسط مایکروسافت به عنوان رهبر آموزش دیجیتالی مورد تأیید قرار گرفته است. خود را از رقابت جدا کنید.
 • اعتباربخشی علاوه بر مدرک کارشناسی خود را از طریق ACCA، انجمن بین المللی مشهور حسابداران خبره مجوز کسب کنید
 • دریافت مدرک تحصیلی GBSB Global با مایکروسافت Imagine Academy - GBSB Global دانشجویان را آماده می کند تا به تقاضای بازار در فن آوری های دیجیتال GBSB Global

شرح برنامه

MBA در مالی در مادرید یکی از پیشگامان MBA در اسپانیا است که هدف آن تغییر مفهوم آموزش و پرورش کسب و کار است و رهبران مسئول، نوآور و واقعا جهانی کسب و کار را تشکیل می دهد. این یک برنامه تحول است که دانشجویان را القا می کند که به صورت شخصی و حرفه ای رشد کنند. این MBA در امور مالی در مادرید، دانشجویان را آماده می کند تا با چالش هایی که از اقتصاد جهانیشده ارائه شده است، به دانش و مهارت های لازم برای کار در سراسر مرزها برسند. برنامه MBA در مالی در مادرید بر روی شیوه های پایدار، اخلاق تجاری، روحیه کارآفرینی، مهارت های رهبری قوی و حل مسئله نوآورانه، آماده سازی حرفه ای های کسب و کار است که جهان را به تغییر و تبدیل آینده کسب و کار هدایت می کند. برنامه MBA در مالی در مادرید در GBSB Global آخرین روش آموزش، مطالعات موردی، تجزیه و تحلیل موقعیتی، بازی های شبیه سازی و کلاسهای GBSB Global اعمال می کند که دانش عملی را که در محیط کسب و کار پویا و مدرن قابل استفاده است، اعمال می کند. دانشجویان MBA، هوش و فرهنگ فرهنگی بیشتری را توسعه می دهند، که آنها را قادر می سازد تا به طور موثر با افرادی که ارزش ها و رفتارهای متفاوت دارند، کار کنند. MBA در مالزی در مادرید شامل دوره های مدیریتی و تحلیلی اصلی مانند مدیریت عملیات، حسابداری مالی و مدیریت استراتژیک است که دانش آموزان را با دانش و مهارت های لازم برای موقعیت های عالی مدیریتی فراهم می کند. در عین حال، این MBA در برنامه مادرید، دانش آموزان را در زمینه آموزش پیشرفته و تخصصی در امور مالی فراهم می کند. MBA در مالی در مادرید تمرکز بر بانکداری، سرمایه گذاری، بانکی سرمایه گذاری، ارزیابی شرکت ها، املاک، حسابداری و تجزیه و تحلیل مالی است. دانشجویان تحصیلات تکمیلی در مادرید درمورد نحوه ایجاد راه حل های نوآورانه و پیشبرد تصمیم گیری و مهارت های رهبری کارآفرینی یاد می گیرند. GBSB Global Business School اولین مدرسه کسب و کار در مادرید برای ارائه برنامه های مالی نوشته شده برای دیدار با نیاز ACCA، آموزش MBA در دانشجویان مالی برای امتحان ACCA گواهینامه پوشش سطح F1 تا F4. MBA در امور مالی دانشجویان در مادرید این اعتبارنامه بین المللی به رسمیت شناخته شده علاوه بر درجه MBA خود را، ارائه فارغ التحصیلان برتری رقابتی بیش از همتایان خود از دیگر مدارس کسب و کار.

حقایق کلیدی

 • مدت زمان برنامه - 9 ماه
 • زبان برنامه - انگلیسی
 • مصرف - اکتبر، ژانویه، آوریل / سالانه
 • برنامه - تمام وقت، روز
 • محل سکونت - مادرید، اسپانیا

نکات مهم برنامه

 • دانشکده با تجربه صنعت
 • شرکت بازدید می کند
 • دانش آموزان از 70 کشور مختلف
 • رویدادهای تجاری بین المللی منحصر به فرد
 • دانش عملی کاربردی در مقیاس جهانی
 • فرصت های شغلی با شرکت های چند ملیتی

چرا این درجه را بدست آورید

ساخت یک شبکه جهانی واقعا با ارتباطات حرفه ای در سراسر مرزها و صنایع - استفاده از دانش آموزان مختلف در مدرسه کسب و کار جهانی در بارسلونا، نمایندگی بیش از 65 ملیت.

شبکه نقش مهمی در توسعه حرفه ای خود دارد، هر دو در پیدا کردن یک شغل خوب و یا ایجاد روابط مفید با شرکای جدید و یا مشتریان. در GBSB شما فرصتی برای شبکه کردن با دانش آموزان، رهبران کسب و کار آینده از بیش از 65 کشور و استادان، مدیران فعلی و بنیان گذاران کسب و کارهای مختلف از 18 کشور جهان خواهید داشت.

حقوق و دستمزد خود را افزایش دهید ، ارتقاء دهید و فرصتهای شغلی جدیدی را باز کنید - جاه طلبی های حرفه ای خود را راضی کنید ، یک حرفه ای قوی بسازید و از اهداف خود پیشی بگیرید.

3 نفر از 4 فارغ التحصیل MBA، گفتند که بدون داشتن مدرک MBA (GMAC، 2013) شغل فعلی خود را دریافت نخواهند کرد. 90٪ از پاسخ دهندگان گفتند که برنامه MBA از نظر حرفه ای جالب بود.

پتانسیل نوآوری شما را افزایش دهید - دوره های طراحی تفکر یا خلاقیت و روان شناسی توسعه محصول جدید را امتحان کنید و آماده باشید تا در شرکت های نوآورانه کار کنید. نگاهی به دوره هایی مانند تفکر طراحی، ارتقاء خلاقیت و درک روانشناسی توسعه محصول.

بخش تحقیقاتی GBSB Global Business School به طور مداوم در تحقیقات آموزشی کسب و کار شرکت می کند که باعث طراحی برنامه های تجاری نوآورانه و عملی می شود. GBSB Global پیشرفته ترین روش های تدریس در حال حاضر به برنامه درسی MBA مانند سری های لگو و طراحی وظایف تولید را پیاده سازی می کند.

آمادگی برای مقابله با چالش های قرن بیست و یکم - به کارکنان حرفه ای در دنبال یک دستور کار مبتنی بر پایداری و شیوه های تجاری اخلاقی بروید.

شرکت های بیشتر و بیشتر امروز با دقت انتخاب کنندگان و شرکای خود را از مجموعه ای از شرکت های مطابق با استانداردهای بین المللی محیط زیست و الزامات تعیین شده که به حقوق بشر احترام می گذارند و انجام عملیات اخلاقی را انتخاب می کنند. آموزش و پرورش متمرکز بر پایداری جهانی دانش آموزان را برای روند اخیر متمرکز بر شیوه های تجاری اخلاقی در کسب و کار جهانی آماده می کند.

مزیت مادرید - شبکه و ایجاد روابط در یک شهر پر از فرصت های شغلی، منجر به شرکت های بین المللی و حوادث صنعت بزرگ در مقیاس.

مطالعه و کشف جهان فرصت های جدید حرفه ای در بهترین شهر 3 در جهان برای زندگی در خارج از کشور (InterNations Expat Insider 2016 Survey) و سومین شهر در جهان در رده بندی معتبر بین المللی کنگره و کنوانسیون انجمن (ICCA، 2015)

رهبری و مهارت های مدیریتی خود را کامل کنید - به یک مدیر حرفه ای ، رهبر مشتاق تبدیل شوید ، جاه طلبی های خود را برآورده کرده و از دیگران الهام بگیرید.

یک رابطه مستقیم بین سطح عملکرد و موفقیت یک کسب و کار با ظرفیت های رهبری مدیران وجود دارد. به این معنی است که تقاضا برای مدیران با تحصیلات با مهارتهای رهبری خوب رشد خواهد یافت.

چرا GBSB Global ؟

 • تنها مدرسه کسب و کار در اسپانیا با صدور مجوز بین المللی از ASIC
 • اولین و تنها دفتر رسمی مایکروسافت در اسپانیا، که توسط مایکروسافت به عنوان یک رهبر در آموزش دیجیتال شناخته شده است، ارائه دانش آموزان از بیشترین تجربه یادگیری از روز اول
 • رسمی مایکروسافت مدرسه نمایشگاه
 • تنها مدرسه کسب و کار در بارسلونا و مادرید با وضعیت مرکز آزمون ACCA Computer
 • عضو شورای اعتباربخشی مدارس و برنامه های تجاری (ACBSP)، USA
 • ثبت نام شده به عنوان یکی از بهترین مدرسه های کسب و کار در اروپا توسط MYBS (ذهن مدرسه کسب و کار خود را)
 • مجله نیوزویک به عنوان یک رهبر در آموزش جهانی شناخته شده است
 • شماره 1 در اروپا در راهنمای مدارس پاکسازی رتبه بندی شده است
 • عضو رسمی شورای اروپا برای آموزش کسب و کار (ECBE)
 • برنده تکراری مسابقه اخلاق تجارت بین المللی، ایالات متحده آمریکا
 • تنوع جهانی | دانش آموزان از 70 کشور و دانشکده از 20 کشور
 • تمرکز بر نوآوری | از روشهای تدریس، برنامه درسی دوره و کارگاه های آموزشی به طور کلی محیط آموزشی دیجیتال شده ما همه چیز را در مورد نوآوری و وضعیت چالش برانگیز
 • اشتغال و فرصت های توسعه شغلی | دانش و مهارت های عملی ، مشاوره شغلی و جلسات مربیگری فردی
آخرین به روز رسانی آوریل 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

GBSB Global is an educational organization created to challenge new economic circumstances and changing times. The business school has been ranked #1 in Europe in the Guide to Sustainability Schools a ... اطلاعات بیشتر

GBSB Global is an educational organization created to challenge new economic circumstances and changing times. The business school has been ranked #1 in Europe in the Guide to Sustainability Schools and has been recognized as a Leader in Global Education by Newsweek Magazine in December 2012. GBSB Global has been the only graduate school in Spain invited to participate in the International Ethics Case Competition in California, along with such universities as Oxford, INSEAD, the University of California - Irvine, etc, where its students became finalists and won first place in the competition, thus achieving international recognition of the quality of education provided at GBSB Global. اطلاعات محدود
بارسلونا , مادرید + 1 بیشتر کمتر