Read the Official Description

ساختار کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی منعکس کننده یافته های یک نظرسنجی تحقیقات انجام شده توسط دانشکده مدیریت کسب و کار با تمرکز بر نیازهای فعلی و آینده از یک مقطع از سازمان ها در سراسر امارات متحده عربی.

بنابراین، برنامه است از ارتباط زیادی استراتژیک و ارائه می دهد راه حل های عملی و تحلیلی برای مشکلات و چالش های پیش روی صنعت و سازمان های دیگر در منطقه خلیج فارس. نقاط قوت برنامه MBA ما ما، ارائه شده توسط دانشکده مدیریت کسب و کار، در رفع نیازهای فعلی و آینده کسب و کار و دولت رهبران در منطقه خلیج فارس متمرکز است. محیط کسب و کار پویا و رقابتی در قرن 21 را برای مدیریت و رهبری مهارت های جدید - MBA ما امروز شما را آماده شدن برای دنیای آینده است.

اعتباربخشی - برنامه ما این است که توسط وزارت آموزش عالی امارات و تحقیقات علمی (وزارت آموزش عالی) معتبر است. ما به همکاری نزدیک با وزارت آموزش عالی برای حفظ بالاترین استانداردهای دانشگاهی.

مجرب دانشکده - همه اعضای هیئت علمی MBA بین المللی واجد شرایط هستند و در کانادا، ایالات متحده یا اروپا کار کرده است.

دو غلظت - دانش آموزان می توانند یک گروه دیگر از چهار دوره غلظت فارغ التحصیل با غلظت دو کامل است.

دوره ارائه انعطاف پذیر - MBA ما طراحی شده است به تهیه کردن برای دانش آموزان است که کار تمام وقت، بنابراین، ما ارائه می دهیم این گزینه از گرفتن کلاس هم در جریان شب (یکشنبه-چهارشنبه 6: 00-9: 12:00) و یا در جریان آخر هفته (جمعه و شنبه 09:00 -15:00).

مدت زمان برنامه - برنامه MBA ما متشکل از 12 دوره، یک دانش آموز می تواند به 4 دوره را تا در پاییز و بهار، و 1 در تابستان.

مناسب مرکز شهر محل سکونت - این دانشگاه در نزدیکی مرکز مالی بین المللی دبی (DIFC) نزدیک به برج خلیفه واقع شده است.

پنج غلظت بزرگ - همه دانش آموزان یک هسته از هشت دوره ها و پس از آن چهار دوره های تخصصی تر را انتخاب کنید برای تکمیل غلظت MBA به انتخاب خود در مدیریت عمومی، مدیریت منابع انسانی، بانکداری اسلامی، امور مالی، و یا بازاریابی.

نحوه درخواست

یک فرم درخواست:

  • آنلاین: درخواست آنلاین به هر یک از برنامه های ما در:
    http://www.cud.ac.ae/ApplyOnline
  • در فرد: بازدید پردیس ما برای یک تور شخصی و یکی از افسران ما خوشحال خواهد بود به شما کمک کند یک برنامه کامل است.

بانکداری اسلامی MBA

غلظت بانکداری اسلامی شما را با درک دقیق از عملیات اسلامی مالی، بازارهای مالی، قوانین و مقررات، نهادها، و محصولات مالی فراهم می کند. این برنامه به بررسی شریعت به عنوان چارچوب قانون اسلامی، و چگونه آن را شکل شیوه در نظام بانکی و مالی، فراهم می کند و در درک عمیق از بانکداری و شیوه های مالی بر اساس اصول معامله اسلامی فقه Muamalat. پس از چارچوب بین المللی حسابداری و حسابرسی اسلامی، برنامه می آموزد با اصول و شیوه های استاندارد به دنبال در بانکداری و امور مالی صنعت اسلامی است.

Program taught in:
انگلیسی

See 5 more programs offered by Canadian University Dubai »

این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
92,480 AED
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline

سپتامبر 2019