MBA در تحول دیجیتال

عمومی

شرح برنامه

مشاغل را با نوآوری دیجیتال تبدیل کنید

مهم نیست که به کجا تبدیل می شوید ، تجارت با دیجیتالی شدن به صورت بنیادی تغییر می کند. فرصت های جدید و پرسود در انتظار مبتکران است در حالی که شرکت پیشرو در حال حاضر توسط یک تازه وارد قطع شده است.

چه این موضوع را یک فرصت یا چالشی بدانید ، می توانید با تغییر و تحول دیجیتال MBA حرفه ای با این وضعیت روبرو شوید

موضوعات جدید

این روزها ، دیجیتالی شدن ، ایجاد اختلال و داده های بزرگ در همه جای دنیا در دستور کار شرکت ها قرار دارد زیرا تحول سریع بر همه صنایع تأثیر دارد. این MBA تخصصی طراحی شده تا شما را با اصول اصلی این فناوری ها و طیف وسیعی از ابزارهای مدیریتی تجهیز کند ، ارتباط شما بین دانش مدیریت و فرآیندهای دیجیتالی شدن خواهد بود. این رویکرد بسیار کاربردی است ، بنابراین شما قادر خواهید بود آنچه را که یاد می گیرید به متن دنیای فزاینده ای متصل کنید.

انعطاف پذیری بالا و چندین شبکه جدید

یکی از مزیت های برنامه میزان انعطاف پذیری بالای آن در مورد شدت یادگیری و مدت زمان برنامه است: علاوه بر کسب درک در مورد مباحث مدیریت عمومی (هسته اصلی کسب و کار) ، می توانید بخش هایی از تخصص را از قبل تکمیل کنید. به عنوان مثال ، کسانی که می خواهند در ابتدا ماژول های Data Science را بگیرند ، یا قبلاً این کار را با یک برنامه کوتاه در WU Executive Academy انجام داده اند ، اکنون می توانند از آنها برای کل MBA از جمله هسته تجاری استفاده کنند. این ساختار فرصت های شبکه موجود را چند برابر می کند: شما نه تنها با همکاران MBA ملاقات خواهید کرد ، بلکه می توانید با سایر متخصصان این حوزه نیز ارتباط برقرار کنید. این مخاطبین مختلف از دیدگاه شغلی بسیار با ارزش هستند.

محتوا

این برنامه MBA شامل 4 بخش مرکزی است

  • "هسته اصلی تجارت"
  • "علوم داده" (یک برنامه 12 روزه)
  • "تحول دیجیتال" (4 روز)
  • و یک انتخابی.

با انتخاب انواع پیشنهادات می توانید روی محتوای MBA خود تأثیر بگذارید. برخی از ماژول ها دارای تمرکز استراتژی محور هستند ، در حالی که برخی دیگر ماهیت فنی دارند. مثالهای فعلی عبارتند از: Blockchain Transforming Business "،" طراحی سازمانی "،" پیش بینی استراتژیک "یا" حاکمیت داده ها ".

علاوه بر این ، شما می توانید زمان چند ماژول خود را انتخاب کرده و از این طریق بر شدت و مدت MBA خود تأثیر بگذارید.

تخصص بلافاصله قابل اجرا

این MBA تخصص و ابزارهای کلیدی فوری را در اختیار شما قرار می دهد. این به شما امکان می دهد تا از پیش بینی استراتژیک بهتری برخوردار شوید و آنچه را که می دانید هنگام بازگشت به شغل خود به طور مؤثر پیاده کنید.

گروه هدف

  • تحلیلگران داده که مایل به یک موقعیت مدیریت هستند
  • کارشناسان حوزه فنی که می خواهند مهارتهای رهبری خود را عمیق تر کرده و درک خوبی از مباحث مدیریت عمومی کسب کنند.
  • مدیران موفقی که آینده خود را در زمینه دیجیتالی شدن و علوم داده می بینند و می خواهند تخصص لازم را کسب کنند.
  • مدیرانی که می خواهند دانش خود را از طریق یک برنامه MBA تعمیق و به روز کنند.
آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

The WU Executive Academy, the business school of the Vienna University of Economics and Business (WU) brings more than 100 years of experience and an excellent reputation to the field of executive edu ... اطلاعات بیشتر

The WU Executive Academy, the business school of the Vienna University of Economics and Business (WU) brings more than 100 years of experience and an excellent reputation to the field of executive education. Thus it belongs to the leading business universities worldwide. The executive education portfolio of the WU Executive Academy includes MBA and Master of Laws programs, university certificate programs, custom programs and open programs. In recent years, the WU Executive Academy has become one of the leading providers in Central and Eastern Europe. اطلاعات محدود