بررسی اجمالی

حسابداری و امور مالی یک کار تجاری ضروری در هر کسب و کار یا سرمایه گذاری است و عملکرد مناسب بخش حسابداری و مالی برای رشد بالقوه بسیار مهم است. در هر سازمان، بخش حسابداری و مالی با برنامه ریزی مالی، نظارت و حسابداری مشغول به کار می باشد و مدیر امور مالی مسئول گزارش روزانه، تجزیه و تحلیل اهداف، گزارش ماهانه، پیش بینی و نظارت بر جریان نقدی است. Pathway سرمایه گذاری در حسابداری و مالی بر روی گزارش مالی، اوراق بهادار و کمیسیون های مبادله، نسبت و تجزیه و تحلیل مالی، تصمیم گیری های مالی و مدیریت ریسک مالی تمرکز خواهد کرد. در طول مطالعه، دانش آموزان نیز در معرض اصول GAAP و IFRS قرار خواهند گرفت.

یک سال MBA (کارشناسی ارشد مدیریت امور مالی) در حسابداری و مالی یک برنامه جامع برای حرفه ای ها طراحی شده است که به دنبال یک حرفه ای عالی در زمینه حسابداری و مالی هستند. پس از اتمام برنامه، دانش آموزان مدارک تحصیلی و حسابداری از مدرک کارشناسی ارشد از کمبریج International Qualifications، UK و MBA در حسابداری و امور مالی از Universdiad Catolica de Murcia، UCAM دریافت خواهند کرد.

دانشجویانی که با MBA در حسابداری و مالداری ثبت نام می کنند، ماژول های اصلی در زمینه منابع انسانی بین المللی، مدیریت تغییر استراتژیک، مدیریت استراتژیک و رهبری و مدیریت عملیات و مدول های تخصصی در مدیریت حسابداری، مالی و مدیریت ریسک مالی در بخش اول را در بخش اول، در حالی که در قسمت دوم دانش آموزان ماژول را در محیط اجتماعی - اقتصادی - حقوقی و پایان نامه کار می کنند.

UCAM - CIQ برنامه صدور گواهینامه دوگانه

برنامه مدیریت صدور گواهینامه دوگانه در ESBF توسط دانشکده مشهور با دهه های تجربه در زمینه تسهیل می شود. در طول برنامه، دانش آموزان در معرض مطالعات موردی خاص، شبیه سازی کسب و کار و extempore قرار می گیرند. تمام دانشجویانی که برای برنامه MBA ثبت نام می کنند، به کتابخانه ای از Exeed School of Business and Finance Exeed دسترسی خواهند داشت، دسترسی Ebrary با 1000 مجلات و کتاب، بازدید کنندگان و بازدید کنندگان حرفه ای به طور منظم

در طول برنامه، دانش آموز می تواند به باشگاه ورزشی، باشگاه کارآفرینی و باشگاه توسعه حرفه ای بپیوندد. به عنوان بخشی از برنامه، دانشجویان مراکز نوآوری، سازمان های بزرگ، شتاب دهنده ها و نوآوری های امیدوار کننده در سراسر منطقه امارات را بازدید خواهند کرد. دانش آموز همچنین می تواند با شرکت در بهترین شرکت های امارات متحده عربی شرکت نماید. پس از اتمام برنامه، دانشجویان می توانند از حضور در دانشگاه در محوطه دانشگاه UCAM، Murcia، اسپانیا شرکت کنند.

کارگاه رهبری لندن

تمام دانش آموزانی که قسمت اول برنامه را تکمیل می کنند، به شهر لندن، انگلستان سفر خواهند کرد تا کارگاه رهبری فشرده و یک تور صنعتی را برگزار کنند.

درباره UCAM (Universdiad Catolica de Murcia) - دانشگاه کاتولیک مورسیا

UCAM یک دانشگاه با برتری است که در خارج از مورسیا اسپانیا مستقر است. UCAM در سال 1995 شروع به فعالیت کرد و دانشجویان فعال 21000 نفر را شامل می شود و کارکنان دانشگاهی بیش از 1000 نفر دارد. برنامه MBA در UCAM، Murcia، اسپانیا با ANECA معتبر است و دانشگاه عضو ENQA، Universia و EUA UCAM دارای یک شبکه مشارکت استراتژیک از بیش از 300 دانشگاه از جمله استنفورد، دانشگاه ملی سنگاپور و دانشگاه ملی تکنولوژی است. UCAM همکاری استراتژیک شرکتی با رهبران صنعتی از جمله کوکاکولا، مایکروسافت، نرم و SAP دارد. به عنوان دانشگاه ورزش، UCAM به عنوان فارغ التحصیلان خود بیش از 20 المپیاد را در نظر گرفته است.

درباره CIQ

Qualifications International Cambridge یک سازمان بین المللی است که بر اساس بریتانیا است. CIQ در زمینه مدیریت و فن آوری متخصصان سراسر جهان را متقاعد می کند و همکاری پیشرفته ای با دانشگاه های برجسته در سراسر جهان دارد. CIQ عضو انجمن اروپایی تضمین کیفیت در آموزش عالی است و برنامه های CIQ توسط TQUK و NCFE تایید شده است. CIQ همچنین یک شریک یادگیری شرکتی از بیش از 100 سازمان در سراسر جهان است.

طرح کلی برنامه - قسمت اول

بخش A شامل شش ماژول است که چهار ماژول هسته هستند و دو ماژول تخصصی هستند. شش ماژول در طی شش ماه تحویل خواهد شد. تمام فراگیرانی که بخشی A را تکمیل می کنند، 40 ECTS را به دست خواهند آورد که معادل 120 اعتبار انگلیس است.

  • مدیریت منابع انسانی بین المللی
  • مدیریت تغییر استراتژیک
  • مدیریت استراتژیک و رهبری
  • مدیریت عملیات
  • مدیریت حسابداری و مدیریت مالی
  • مدیریت ریسک مالی

طرح کلی - قسمت ب

قسمت ب از یک ماژول اجباری و پایان نامه کار می کند. بخش B مدت شش ماه طول خواهد کشید و تمام فراگیران بخش A را تکمیل خواهند کرد و بخش B با مدرک MBA در حسابداری و مالی از UCAM اسپانیا و 60 ECTS (سیستم انتقال اعتبار اروپایی) معادل به 180 اعتبار بریتانیا.

  • محیط اجتماعی-اقتصادی-حقوقی
  • پایان نامه کار

تحویل - آنلاین:

این برنامه از طریق سیستم آموزش مجازی پیشرفته و تمامی دانش آموزان به مجلات و کتاب های بین المللی دسترسی خواهد داشت. همه برنامه ها توسط دانشکده بین المللی تحویل داده می شود و دانش آموزان می توانند با ورود به سیستم در سخنرانی های زنده از دانشکده های بین المللی ارشد شرکت کنند . تمام جلسات ثبت می شود و دانش آموزان می توانند در وقت آزاد سخنرانی کنند. LMS دارای گزینه ای برای جلسه تشریح شک و فعالیت کلاس درس آنلاین است. کلاس ها دو بار در هفته (یکشنبه و سه شنبه) به مدت سه ساعت برگزار می شود.

تحویل - کلاس درس:

برای یادگیرندگان که مایل به شرکت در جلسه در کلاس هستند، Exeed School of Business and Finance هر روز جمعه در محوطه دانشگاه خود در شارجه امارات متحده عربی جلسات کلاس درس را تسهیل می کند. تمام جلسات توسط دانشکده های ارشد ارایه می شود. تمام یادگیرندگان همچنین دسترسی به نظام آموزش علمی هنر را که دارای گزینه ای برای آپلود مجوز و مواد مرجع و نشریات است، خواهید یافت.

تخصیص و ارزیابی:

UCAM - ESBF رویکرد ارزیابی مبتنی بر تعهد را دنبال می کند و دانش آموز باید پس از هر مدلی یک تخصیص را ارسال کند.

بورس تحصیلی:

برای تشویق یادگیری مداوم و حمایت از آموزش برای همه، UCAM - ESBF پیشنهاد کمک هزینه تحصیلی برای متخصصان کار می کند. دانش آموزان می توانند کمک هزینه تحصیلی تا 20٪ بر اساس دستاوردهای تحصیلی و مشخصات کاری داشته باشند.

اسناد برای ارزیابی:

همه دانشجویانی که علاقه مند به پیوستن به UCAM هستند - برنامه ESBF می توانند با ارائه اسناد خود از جمله آخرین نسخه مدارک تحصیلی، رزومه و کپی پاسپورت به آدرس info@esbfedu.com ارزیابی شوند.

مصرف:

UCAM - ESBF به دنبال مصرف مدولار / چرخشی است و فراگیران می توانند در آغاز هر یک از ماژول ها پذیرفته شوند. برای پذیرش، ایمیل خود را به info@esbfedu.com ارسال کنید

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 7 برنامه دیگر ارائه شده توسط Exeed School of Business and Finance »

آخرین به روز رسانی ژانویه 10, 2019
این دوره آنلاین, واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2020
Duration
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2020
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2020
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2020
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2020
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2020
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
اوت 2020
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
اوت 2020
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2020
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2020
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2020
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2020
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2020
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
ژانویه 2020
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
مارس 2020
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
جولای 2020
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
جولای 2020
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
جولای 2020
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2020
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2020