MBA در حسابداری

عمومی

2 مکان موجود
جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

چرا دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی تحصیل می کنید؟

MBA یک برنامه درسی آینده نگر است و دانشجویان را در زمینه رهبری ، ادغام بخش عملکردی ، مدیریت اخلاقی و ارزیابی ریسک در اختیار دانشجویان قرار می دهد. این برنامه به زبان آموزان این فرصت را می دهد تا موضوعات اخلاقی و مدیریتی را در یک محیط آموزشی محترم که از یادگیری مادام العمر پشتیبانی می کند ، بررسی کنند.

برنامه تحصیلی

برنامه درسی دوره کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار شامل اعتبارات 36 ترم کار دوره کارشناسی ارشد ، با حداقل نمره نمره تجمعی 3.0 در مقیاس 4.0 برای تکمیل است. سه ساعت اعتبار ترم که در هر جلسه گرفته می شود ، ثبت نام تمام وقت در نظر گرفته می شود.

تمرکز حسابداری

تأکید حسابداری مهارتهای مدیریت را با نظریه و عملكرد حسابداری ادغام می كند. اکیداً توصیه می شود هنگام پیگیری این تأکید ، دانشجویان دارای مدرک لیسانس حسابداری باشند. تأکید حسابداری فرصتی برای دانشجویان فراهم می کند تا 150 اعتبار مورد نیاز برای آزمون یکپارچه CPA را برآورده کنند. تکمیل تأکید حسابداری تضمین نمی کند که الزامات شرکت در آزمون یکپارچه CPA برآورده شده است.

تأکید حسابداری مهارتهای مدیریت را با نظریه و عملكرد حسابداری ادغام می كند. تأکید حسابداری فرصتی برای کار یا دستیابی به 150 ساعت اعتباری لازم برای امتحان یکپارچه CPA * فراهم می کند.

 • مالیات ACCT 551 برای شرکتها
 • حسابداری پزشکی قانونی ACCT 552
 • ACCT 553 حسابداری پیشرفته مدیریتی
 • BA 553 سیستم اطلاعات پیشرفته حسابداری
 • انتخابی فارغ التحصیل - توسط دانشجو در رابطه با یک مشاور انتخاب می شود

* دانشجویان علاقمند به نشستن در CPA مسئولیت درک کلیه ملزومات ایالتی را که قصد دارند برای صدور گواهینامه بگیرند ، می دانند.

شایستگی ها در حوزه تأکید ویژه با استفاده از برنامه درسی که ترکیبی از تئوری و کاربرد است توسعه می یابد. دادن دانش و مهارت به یادگیرنده برای ارزیابی شیوه های کسب و کار در برابر نظریه ها و مدل ها ، درک ارزش مشتری و درک تأثیر سیستم ها و مقررات اقتصادی بر مسئولیت های عملکردی ضمن توسعه نقش رهبری برای یک تجارت پایدار.

سمینار تحقیق یک تجربه سنگفرش است. یادگیرنده یک گزارش تحقیق شده را تهیه می کند و نشانگر ادغام دانش و مهارت های آموخته شده در تأکید و در طول برنامه است.

Brainstorming over paperسلام / عدم پخش

استراتژی های آموزشی

هر دوره متمرکز بر استفاده از اصول نظری و تجربه عملی در موقعیت ها و مشکلات تجاری است. مطالعات موردی ، نوشتن گزارش و بحث در کلاس آمیخته شده است تا به دانشجویان فرصتی برای روشن شدن و جذب نتایج یادگیری دروس اطمینان دهد. ارزیابی ها می توانند اشکال مختلفی از جمله پروژه های تیمی ، گزارش های فردی و تحلیل مطالعه موردی را به خود بگیرند. شرکت در مباحث برای موفقیت دانشجویان بسیار مهم است.

این برنامه با یک سمینار تحقیقاتی BA 590 به پایان می رسد که یک تجربه سنگفرش را برای دانش آموز فراهم می کند تا مفاهیم برنامه را در تهیه یک گزارش یا پیشنهادی تجاری به کار ببرد. گزارش یا پیشنهادی با استفاده از نرم افزار ارائه به دانشجویان همکار و یا رهبران تجارت ارائه می شود. گزارش یا پیشنهادی تحقیق شده فرصتی را برای دانش آموز فراهم می کند تا ادغام برنامه های درسی اصلی و تأکید بر دانش و مهارت های به دست آمده را با استفاده از مهارت های ارتباطی و مهارت های تفکر انتقادی در سطح فارغ التحصیل نشان دهد.

نتایج آموزش برنامه

 • پیامدهای موضوعات نظارتی و حقوقی را برای شرکتهایی که در شرایط اقتصادی فعلی رقابت می کنند ، تجزیه و تحلیل کنید.
 • مشکلات را شناسایی و حل کنید ، تغییر ایجاد کنید یا توصیه هایی را با استفاده از ابزارهای تحلیلی برای تصمیم گیری در مورد تجارت ایجاد کنید.
 • وابستگی متقابل مسئولیتهای عملکردی شرکت را توضیح دهید.
 • تجارت و شیوه های مدیریت مؤثر شرکتهای رقیب در اقتصاد جهانی یا داخلی را ارزیابی کنید.

آنچه دانشجویان می گویند:

"من MBA را در حالی که در بلفاست ایرلند شمالی زندگی می کردم شروع کردم. با اشتیاق من به سفر و برنامه کلاس انعطاف پذیر کلاس غیر انعطاف پذیر ، Upper Iowa University این سفر را با دانشکده و پشتیبان عالی انجام داده است." - فیونا ، دانشجوی فعلی

آیووا فوقانی یک دانشگاه شناخته شده در سطح کشور است که بیش از 4500 دانشجوی درجه یک از سراسر جهان را خدمت می کند.

 • دانشکده با تجربه کار واقعی
 • اقامت در پردیس
 • شش تاریخ شروع مناسب در طول سال
 • برنامه انعطاف پذیر برای تکمیل درجه شتاب
 • دوره های آنلاین این امکان را برای شما فراهم می کند که در هر ساعت و در طول روز یا شب در کلاس شرکت کنید
 • دوره های عصرانه در مکان های منتخب ارائه می شود
 • انتقال بالقوه دروس پیشنهادی ACE
 • پنج جلسه 8 هفته ای و یک جلسه تابستانی شتاب 6 هفته ای
آخرین به روز رسانی اوت 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Since 1857, Upper Iowa University has been preparing students to succeed—in the classroom and in the world. That rich history, coupled with a student-centered mission, has created a springboard for UI ... اطلاعات بیشتر

Since 1857, Upper Iowa University has been preparing students to succeed—in the classroom and in the world. That rich history, coupled with a student-centered mission, has created a springboard for UIU to become a recognized innovator in offering accredited, quality programs through flexible, multiple delivery systems, including online and self-paced study. اطلاعات محدود
فایت , هنگ کنگ + 1 بیشتر کمتر