MBA - برنامه ترکیبی

DSM ارزیابی

MBA ما برای شما و نیازهای فردی شما طراحی شده است، تا اطمینان حاصل کنید که با مهارت و اعتماد به نفس خود برای تبدیل شدن به یک رهبر کسب و کار جسورانه و انعطاف پذیر آینده، فارغ التحصیل شوید. توجه به ابزار و دانش در دنیای واقعی که برای غلبه بر چالش های پیچیده استراتژیک و عملیاتی که در اقتصاد جهانی ما وجود دارد مورد استفاده قرار می گیرد. تمرکز این دنیای واقعی به شما توانایی و اعتماد به نفس را برای ایجاد راه حل های نوآورانه برای چالش هایی که در حال حاضر و در آینده خواهید رسید، می دهد. بنابراین روش یادگیری ما در اطراف کاربرد نظریه به تمرکز تمرکز دارد.

همه نمایندگان مجبورند مهارت های رهبری خود را از طریق استفاده از چنین اصولی به چالش ها و مسائل مربوط به کسب و کار واقعی در جهان توسعه دهند

11 مزایای MBA - برنامه ترکیبی

پتانسیل کسب درآمد بالا - فارغ التحصیلان MBA ریاست بالاترین حقوق را دارند.

گسترش فرصت های شغلی - یک MBA اجازه می دهد تا شما به دسترسی به فرصت های شغلی بیشتر و چشم انداز های تبلیغاتی بیشتر.

شناخت در سراسر جهان - MBA به طور گسترده ای در سراسر جهان به عنوان تمایز در آموزش و پرورش کسب و کار و نقطه ورود برای موقعیت های ارشد شناخته شده است.

توسعه تخصص - MBA مهارت حرفه ای خود را ایجاد خواهد کرد

توسعه حرفه ای - MBA نشان دهنده سرمایه گذاری عالی در توسعه حرفه ای خود، افزایش رهبری و مهارت های کسب و کار شما است.

توسعه کارآفرینی - با یک MBA، می توانید دانش و شیوه های مورد نیاز برای توسعه و کار تجاری خود را به کار گیرید.

فرصت های شبکه - برنامه MBA ما راه را برای شما برای تعامل با مدیران و مدیران کسب و کار آینده در سراسر جهان راه.

انعطاف پذیری - MBA ما بسیار انعطاف پذیر است شما می توانید انتخاب کنید به طور کامل آنلاین مطالعه و یا شرکت در کارگاه های کوتاه فشرده هر ترم. این بدان معنی است که شما می توانید در مورد تعهدات فعلی خود مطالعه کنید.

اعتبار - فارغ التحصیل MBA به شرکای بالقوه / همکاران / کارفرمایان نشان می دهد که شما بسیار صالح و اختصاص داده شده به صنعت خود را.

عضويت موسسه رهبري و مديريت و دستيابي به مدرک سطح مدرک ILM در رهبري

دستیابی به گواهینامه ATHE Level 7 Leadership Strategic، ارائه یک ترکیب عالی از شرایط حرفه ای و تحصیلی در فقط 18 ماه

ساختار دوره

MBA اجرایی - برنامه ترکیبی شامل اجزای کلیدی است که امکان انعطاف پذیری زیادی را فراهم می کنند . نمایندگان دسترسی به پلت فرم یادگیری آنلاین ما را برای دسترسی به تمام منابع دوره، کتابخانه گسترده، بحث های انجمن و حمایت از معلم به دست می آورند. همه اعضای یک معلم اختصاص داده می شوند که از طریق برنامه در طول زمان، بازخورد، مشاوره و راهنمایی را پشتیبانی می کنند. نمایندگان همچنین به یک انجمن حرفه ای دسترسی پیدا می کنند که در آن آنها قادر به تبادل نظر و همکاری با نمایندگان دیگر هستند.

مشخصات مشارکت کننده

MBA ما - برنامه ترکیبی ما را جذب طیف وسیعی از شرکت کنندگان گرفته شده از بسیاری از بخش های مختلف و کشورهای. این بدان معنی است که شما در کنار مدیران ارشد، رهبران، مدیران با تجربه کسب و کار، چالش ها و شیوه هایی که بسیار متنوع هستند مطالعه خواهید کرد. این باعث افزایش محیط یادگیری می شود و فرصتی عالی برای شبکه و ایجاد روابط حرفه ای فراهم می کند. از طریق انجمن های گفتگو، کارگاه های آموزشی و پروژه های همکاری به منظور بهره مندی از دانش و تجربیات مشترک، فرصت ها فراهم می شود.

شرایط ورود

متقاضیان باید درجه اول یا معادل آن داشته باشند یا تجربه یا آموزش معادل آن را به طور معمول از محیط کار داشته باشند. برای افرادی که زبان انگلیسی زبان دوم دارند، آنها باید دارای آیلتس 6.0 با مهارت های زیر 5.5 یا یک معادل صلاحیت باشند. لطفا اگر می خواهید در مورد تجربه و زمینه های آموزشی خود برای ارزیابی اینکه آیا این برنامه برای شما مناسب است، با ما تماس بگیرید.

قسمت 1: - گواهینامه سطح 7 ILM در رهبری و مدیریت

گواهینامه سطح 7 ILM در رهبری و مدیریت شامل یک واحد اجباری است که نیاز به یادگیرنده دارد رویکرد مبتنی بر داده ها، مبتنی بر پرس و جو به توسعه مدیریت خود را. شما با معلم خود برای بررسی مهارت های رهبری و توانایی های خود، تکمیل ارزیابی نمایه سازی رهبری و تکمیل بازبینی مهارت ها و زمینه های خود برای توسعه کار خواهید کرد. شما همچنین عضو ILM به عنوان بخشی از این برنامه دریافت خواهید کرد.

بخش 2 - سطح 7 دیپلم فارغ التحصیل مدرک مدیریت استراتژیک

سطح 7 دیپلم کارشناسی ارشد در مدیریت استراتژیک کسب و کار یک برنامه جامع برای مدیران ارشد و رهبران صنعت از هر بخش است. این واجد شرایط به هر کارفرمای یا کسب و کار برجسته می شود که یادگیرنده دارای مهارت های بالایی است که در آن برای مدیران ارشد در هر سازمان مورد نیاز است. کسب و کارها نیاز به رهبران و مدیران خود دارند تا درک خوبی از برنامه ریزی استراتژیک، استراتژی های انگیزش کارکنان، مهارت های رهبری دقیق و درک خوبی از عوامل که سازمان ها را قادر به حفظ رقابت و رشد کسب و کار می کنند. شما واحدهای را می گیرید که 120 اعتبار در سطح فوق لیسانس را جذب می کنند. این برنامه آموزگاران را قادر می سازد تا چنین مهارتهایی را توسعه دهند، زیرا زبان آموزان از طریق واحدها در این برنامه کار می کنند، درک خود را از مهارت های اجرایی توسعه می دهند.

قسمت 3: کارشناسی ارشد مدیریت امور مالی (اجرایی) بالا بردن

هنگامی که بخش 1 را با موفقیت انجام دادید

برنامه آموزش در:
انگلیسی
آخرین به روز رسانی August 19, 2018
این دوره آنلاین, واقع در پردیس, ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
Start Date
زمان ثبت نام باز است
Duration
18 
پاره وقت
تمام وقت
Price
7,500 GBP
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا

زمان ثبت نام باز است