ساختار کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی منعکس کننده یافته های یک نظرسنجی تحقیقات انجام شده توسط دانشکده مدیریت کسب و کار با تمرکز بر نیازهای فعلی و آینده از یک مقطع از سازمان ها در سراسر امارات متحده عربی.

بنابراین، برنامه است از ارتباط زیادی استراتژیک و ارائه می دهد راه حل های عملی و تحلیلی برای مشکلات و چالش های پیش روی صنعت و سازمان های دیگر در منطقه خلیج فارس. نقاط قوت برنامه MBA ما ما، ارائه شده توسط دانشکده مدیریت کسب و کار، در رفع نیازهای فعلی و آینده کسب و کار و دولت رهبران در منطقه خلیج فارس متمرکز است. محیط کسب و کار پویا و رقابتی در قرن 21 را برای مدیریت و رهبری مهارت های جدید - MBA ما امروز شما را آماده شدن برای دنیای آینده است.

اعتباربخشی - برنامه ما این است که توسط وزارت آموزش عالی امارات و تحقیقات علمی (وزارت آموزش عالی) معتبر است. ما به همکاری نزدیک با وزارت آموزش عالی برای حفظ بالاترین استانداردهای دانشگاهی.

مجرب دانشکده - همه اعضای هیئت علمی MBA بین المللی واجد شرایط هستند و در کانادا، ایالات متحده یا اروپا کار کرده است.

دو غلظت - دانش آموزان می توانند یک گروه دیگر از چهار دوره غلظت فارغ التحصیل با غلظت دو کامل است.

دوره ارائه انعطاف پذیر - MBA ما طراحی شده است به تهیه کردن برای دانش آموزان است که کار تمام وقت، بنابراین، ما ارائه می دهیم این گزینه از گرفتن کلاس هم در جریان شب (یکشنبه-چهارشنبه 6: 00-9: 12:00) و یا در جریان آخر هفته (جمعه و شنبه 09:00 -15:00).

مدت زمان برنامه - برنامه MBA ما متشکل از 12 دوره، یک دانش آموز می تواند به 4 دوره را تا در پاییز و بهار، و 1 در تابستان.

مناسب مرکز شهر محل سکونت - این دانشگاه در نزدیکی مرکز مالی بین المللی دبی (DIFC) نزدیک به برج خلیفه واقع شده است.

پنج غلظت بزرگ - همه دانش آموزان یک هسته از هشت دوره ها و پس از آن چهار دوره های تخصصی تر را انتخاب کنید برای تکمیل غلظت MBA به انتخاب خود در مدیریت عمومی، مدیریت منابع انسانی، بانکداری اسلامی، امور مالی، و یا بازاریابی.

نحوه درخواست

یک فرم درخواست:

  • آنلاین: درخواست آنلاین به هر یک از برنامه های ما در:
    http://www.cud.ac.ae/ApplyOnline
  • در فرد: بازدید پردیس ما برای یک تور شخصی و یکی از افسران ما خوشحال خواهد بود به شما کمک کند یک برنامه کامل است.

امور مالی MBA

غلظت مالی شما را با مهارت های مدیریت استراتژیک و فنی ارائه به تجزیه و تحلیل، توسعه و ارائه راه حل های برنامه ریزی و کنترل مالی برای حمایت از اهداف کسب و کار خود را. این برنامه به بررسی مفاهیم، ​​سیاست ها و تکنیک های درگیر در مدیریت مالی شرکت، و ارائه یک چارچوب مفهومی برای تحلیل گزارش مالی در سطح پیشرفته. مجموعه ای در یک چارچوب جهانی، آن ارائه می دهد دیدی نسبت به بازارهای مالی و تجارت بین المللی و می آموزد اصول از سیستم های بانکداری و مالی اسلامی است.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 4 برنامه دیگر ارائه شده توسط Canadian University Dubai »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
92,480 AED
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019