MBA در مدیریت اجرایی و کارآفرینی

عمومی

شرح برنامه

هیچ تست یا امتحان بیشتر نیست

مدیریت اجرایی CIAM

بدون GMAT یا GRE مورد نیاز است.

CIAM به دانش عملی، کاربردی و کاربردی معتقد است - نمرات آزمون بر روی یک تکه کاغذ نیست، بنابراین ما GMAT یا GRE را به عنوان یک نیاز پذیرفته نمی کنیم.

در دسترس هم آنلاین و هم دانشگاه

پلت فرم آنلاین ما در سطح آنلاین اجازه می دهد تا دسترسی آنلاین 24 ساعته به مواد آموزشی، در سراسر سیستم عامل های مختلف و اندازه های کلاس کوچک ما فراهم می کند تعامل غنی با اعضای هیات علمی ما - همه طراحی شده برای ارائه بهترین محیط یادگیری برای شما. برنامه MBA 36 ساعته برنامه ریزی شده برای پاسخگویی به نیازهای کارکنان حرفه ای در طیف گسترده ای از زمینه های کسب و کار است. گزینه های مسیر چندگانه، کلاس های آخر هفته / شبانه، نرخ های پایین تحصیل و کارشناس متخصص، CIAM بهترین انتخاب برای MBA شما می باشد.

با شرکت های واقعی در کلاس مشورت کنید!

به عنوان یک دانشجوی MBA CIAM شما با 12 مشتری واقعی کسب و کار ایالات متحده در زمینه پروژه های مشاوره ای در طول CIAM مشغول به کار خواهید شد و تجربه کسب و کار بی نظیر را تجربه خواهید کرد. ما خودمان را در داشتن یک برنامه درسی دانش آموزان خود می توانیم به طور مستقیم به کسب و کار خود، حرفه ای، و یا هر سرمایه گذاری آینده خود اعمال می شود. با طیف گسترده ای از پروژه های مشاوره ای در صنایع مختلف، ما قصد داریم شما را با طیف گسترده ای از عمق تجربه ای که در هیچ جای دیگر پیدا نکردیم فراهم کنیم.

CIAM" src="https://www.CIAM.edu/documents/CIAM-client-don-kendrick(cropped-web).jpg" alt="CIAM" />تیم مشاوره دانشجویی CIAM با مشتری، دون کاندریک املاک و مستغلات/>

جزئیات برنامه:

هر سال CIAM 6 اصطلاح را با گروه های جدیدی از دانشجویان پذیرفته شده در ابتدای هر دوره ارائه می دهد. تکمیل موفقیت برنامه MBA نیاز به دانش آموزان برنامه درسی دوازده دوره را با مجموع 36 اعتبار کامل می کند. مهارت های رهبری و مهارت های گروهی به گونه ای طراحی شده است که دانش آموزان در طول دوره تحصیلی خود به طور مشترک کار می کنند و تمرکز مستمر بر توسعه ارتباطات موثر و حرفهای است.

برنامه MBA دارای 3 گزینه مختلف مسیر است:

  • 11 ماهه تمام وقت (دوره های 7 هفته ای)
  • 22 ماه کامل (دوره 15 هفته)
  • 22 ماهه نیمه وقت (دوره های 7 هفته ای)
    • فقط دانشجویان داخلی آمریکا

CIAM" src="https://www.CIAM.edu/documents/CIAM_graduating-class-2015%28web%29.jpg" alt="CIAM" />CIAM Class 2015/>

به CIAM بپیوندید

ما مشتاق هستیم که شما علاقه مند به گرفتن تحصیلات خود در سطح بعدی هستید. تیم جذاب ما در اینجا برای کمک به شما در کشف تجربه MBA ما به شما ارائه می دهد. تیم پذیرایی دوستانه ما آماده است تا به شما در تصمیم گیری در مورد MBA خود کمک کند و ارزش CIAM را به شما نشان دهد.

چگونه MBA MBA CIAM را بهبود بخشد و زندگی شما را تغییر دهد - با امروز تماس بگیرید.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

The California Institute of Advanced Management (CiAM) is nonprofit University dedicated to providing a practical, hands-on, and applicable MBA program based on real-world experience.

The California Institute of Advanced Management (CiAM) is nonprofit University dedicated to providing a practical, hands-on, and applicable MBA program based on real-world experience. اطلاعات محدود