MBA در مدیریت بازاریابی در بارسلونا

عمومی

شرح برنامه

پاسخ COVID-19:

برنامه های مطالعاتی خود را به تعویق بیندازید. با ثبت نام در پردیس آنلاین ما یک سفر آموزشی را آغاز کنید و در پاییز یا زمستان به بارسلونا یا مادرید بیایید. یادگیری ترکیبی برای ژوئیه و اکتبر در دسترس است.

چرا MBA در مدیریت بازاریابی در بارسلونا

مدرک لیسانس MBA در سطح جهانی و شماره 11 MBA آنلاین در مجله CEO

 • مدیریت کسب و کار را در یک مدرسه تجاری مطالعه کنید که در آن "Digital" در هسته اصلی خود قرار دارد. GBSB Global تنها موسسه آموزش عالی در اسپانیا است که توسط مایکروسافت به عنوان رهبر آموزش دیجیتالی مورد تأیید قرار گرفته است. خود را از رقابت جدا کنید.
 • اعتباربخشی علاوه بر مدرک کارشناسی خود را از طریق ACCA، انجمن بین المللی مشهور حسابداران خبره مجوز کسب کنید
 • دریافت مدرک تحصیلی GBSB Global با مایکروسافت Imagine Academy - GBSB Global دانشجویان را آماده می کند تا به تقاضای بازار در فن آوری های دیجیتال GBSB Global

توضیحات محصول

MBA در مدیریت بازاریابی در بارسلونا شامل دوره های اصلی مدیریتی و تحلیلی مانند مدیریت عملیات ، حسابداری مالی و مدیریت استراتژیک است که دانش و مهارت لازم را برای موقعیت های برتر مدیریتی در اختیار دانش آموزان قرار می دهد. در عین حال ، این MBA در بارسلونا فرصتی را برای دانش آموزان فراهم می آورد تا آموزش های پیشرفته و تخصصی در زمینه های مختلف بازاریابی کسب کنند.

MBA در مدیریت بازاریابی در بارسلونا به دانشجویان در مورد روندهای بازار جهانی ، استراتژیهای بازاریابی ، ارتباطات نوین بازاریابی ، تحقیقات بازار ، توسعه محصول ، مدیریت برند و تبلیغات می آموزد. MBA در مدیریت بازاریابی در بارسلونا در GBSB Global Business School آخرین متدولوژی تدریس ، مطالعات موردی ، تجزیه و تحلیل موقعیتی ، بازی های شبیه سازی و کلاس های دستی را ارائه می دهد که دانش عملی را ارائه می دهد که برای محیط کسب و کار پویا و مدرن کاربرد دارد. MBA در دانشجویان مدیریت بازاریابی ابزارهایی را بدست می آورند ، تئوری تخصصی را فرا می گیرند و در زمینه های مدیریت برند ، مدیریت فروش ، بازاریابی دیجیتال ، تحقیقات بازار و توسعه محصول در تفکر انتقادی و پروژه های یادگیری با شرکت مشارکت می کنند.

MBA در مدیریت بازاریابی در بارسلونا یک برنامه تحول گرا است ، که دانش آموزان را ترغیب می کند تا هم به صورت شخصی و هم از نظر حرفه ای رشد کنند. این یکی از مهمترین برنامه های MBA در اسپانیا است که قصد دارد مفهوم آموزش کسب و کار را تغییر داده و رهبران تجاری ، مسئول و ابتکاری و واقعاً جهانی را آماده کند.

یکی از معروف ترین برنامه های MBA در زمینه اخلاق تجاری و امور بین الملل

دانشجویان MBA GBSB Global MBA بار دیگر به عنوان مسابقه بین المللی اخلاق تجارت بین المللی (IBECC)، ایالات متحده آمریکا، که معتبرترین رویداد در زمینه اخلاق تجاری است، از سال 1996 به بعد در اروپا در راهنمای برنامه های MBA سبز برگزار شد.

حقایق کلیدی

 • مدت زمان برنامه - 9 ماه
 • زبان برنامه - انگلیسی
 • مصرف - اکتبر، ژانویه، آوریل / سالانه
 • برنامه - تمام وقت، روز
 • محل سکونت - بارسلونا، اسپانیا

نکات مهم برنامه

 • دانشکده با تجربه صنعت
 • شرکت بازدید می کند
 • دانش آموزان از 70 کشور مختلف
 • رویدادهای تجاری بین المللی منحصر به فرد
 • دانش عملی کاربردی در مقیاس جهانی
 • فرصت های شغلی با شرکت های چند ملیتی

چرا این درجه را بدست آورید

حقوق و دستمزد خود را افزایش دهید ، ارتقاء دهید و فرصتهای شغلی جدیدی را باز کنید - جاه طلبی های حرفه ای خود را راضی کنید ، یک حرفه جدی را توسعه دهید و از اهداف خود پیشی بگیرید.

3 نفر از 4 فارغ التحصیل MBA گفتند که آنها کار فعلی خود را بدون داشتن مدرک MBA دریافت نمی کنند (GMAC ، 2013). 90٪ از پاسخ دهندگان گفتند که برنامه MBA از نظر حرفه ای پاداش دارد.

پتانسیل نوآوری خود را افزایش دهید - دوره های مربوط به طراحی تفکر یا خلاقیت و روانشناسی توسعه محصول جدید را پشت سر بگذارید و برای کار در شرکت های مبتکر آماده شوید. دوره هایی مانند Design Thinking ، ارتقاء خلاقیت و درک روانشناسی توسعه محصول را طی کنید.

بخش تحقیق GBSB Global به طور مداوم در تحقیقات آموزش و پرورش کسب و کار شرکت می کند که باعث طراحی برنامه های نوآورانه و عملی تجاری می شود. GBSB Global پیشرفته ترین روش های تدریس در حال حاضر به برنامه درسی MBA مانند سری های لگو و طراحی وظایف تولید را پیاده سازی می کند.

رهبری و مهارت های مدیریتی خود را کامل کنید - به یک مدیر حرفه ای ، رهبر مشتاق تبدیل شوید ، جاه طلبی های خود را برآورده کنید و از دیگران الهام بگیرید.

یک رابطه مستقیم بین سطح عملکرد و موفقیت یک کسب و کار با ظرفیت های رهبری مدیران وجود دارد. به این معنی است که تقاضا برای مدیران با تحصیلات با مهارتهای رهبری خوب رشد خواهد یافت.

آمادگی برای مقابله با چالش های قرن بیست و یکم - به کارکنان حرفه ای در دنبال یک دستور کار مبتنی بر پایداری و شیوه های تجاری اخلاقی بروید.

شرکت های بیشتر و بیشتر امروز با دقت انتخاب کنندگان و شرکای خود را از مجموعه ای از شرکت های مطابق با استانداردهای بین المللی محیط زیست و الزامات تعیین شده که به حقوق بشر احترام می گذارند و انجام عملیات اخلاقی را انتخاب می کنند. آموزش و پرورش متمرکز بر پایداری جهانی دانش آموزان را برای روند اخیر متمرکز بر شیوه های تجاری اخلاقی در کسب و کار جهانی آماده می کند.

استفاده از بارسلونا - شبکه و ایجاد روابط در یک شهر پر از شرکت های بین المللی پیشرو و حوادث صنعت بزرگ در مقیاس.

کنگره جهانی موبایل ، بزرگترین رویداد در صنعت فناوری و زمینه نوآوری هر ساله در بارسلونا برگزار می شود. این رویداد علاوه بر استقبال از بزرگترین رهبران زمان ما مانند مارک زاکربرگ به صحنه ، بزرگترین و تأثیرگذارترین شرکت ها را در یک مرحله و یک کسب و کار جمع می کند. با تشکر از این رویداد بارسلونا رسماً به پایتخت موبایل جهان تبدیل شده است.

ساخت یک شبکه جهانی واقعا با ارتباطات حرفه ای در سراسر مرزها و صنایع - استفاده از دانش آموزان مختلف در مدرسه کسب و کار جهانی در بارسلونا، نمایندگی بیش از 65 ملیت.

شبکه سازی در پیشرفت شغلی شخص چه در یافتن شغل مناسب و چه در ایجاد روابط مفید با شرکای یا مشتری های جدید نقش بسیار مهمی ایفا می کند. در GBSB ، شما فرصتی خواهید داشت تا با دانشجویان ، رهبران آینده تجاری بیش از 65 کشور و استادان ، مدیران فعلی و بنیانگذاران مشاغل مختلف از بیش از 18 کشور در سراسر جهان ارتباط برقرار کنید.

چرا GBSB Global ؟

 • تنها مدرسه بازرگانی در اسپانیا با اعتبار بین المللی از ASIC
 • اولین و تنها دفتر رسمی مایکروسافت در اسپانیا، که توسط مایکروسافت به عنوان یک رهبر در آموزش دیجیتال شناخته شده است، ارائه دانش آموزان از بیشترین تجربه یادگیری از روز اول
 • رسمی مایکروسافت مدرسه نمایشگاه
 • تنها مدرسه کسب و کار در بارسلونا و مادرید با وضعیت مرکز آزمون ACCA Computer
 • عضو شورای اعتباربخشی مدارس و برنامه های تجاری (ACBSP)، USA
 • ثبت نام شده به عنوان یکی از بهترین مدرسه های کسب و کار در اروپا توسط MYBS (ذهن مدرسه کسب و کار خود را)
 • مجله نیوزویک به عنوان یک رهبر در آموزش جهانی شناخته شده است
 • شماره 1 در اروپا در راهنمای مدارس پاکسازی رتبه بندی شده است
 • عضو رسمی شورای اروپا برای آموزش کسب و کار (ECBE)
 • برنده تکراری مسابقه اخلاق تجارت بین المللی، ایالات متحده آمریکا
 • تنوع جهانی | دانش آموزان از 70 کشور و دانشکده از 20 کشور
 • تمرکز بر نوآوری | از روشهای تدریس، برنامه درسی دوره و کارگاه های آموزشی به طور کلی محیط آموزشی دیجیتال شده ما همه چیز را در مورد نوآوری و وضعیت چالش برانگیز
 • اشتغال و فرصت های توسعه شغلی | دانش و مهارت های عملی ، مشاوره شغلی و جلسات مربیگری فردی
آخرین به روز رسانی اوت 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

GBSB Global is an educational organization created to challenge new economic circumstances and changing times. The business school has been ranked #1 in Europe in the Guide to Sustainability Schools a ... اطلاعات بیشتر

GBSB Global is an educational organization created to challenge new economic circumstances and changing times. The business school has been ranked #1 in Europe in the Guide to Sustainability Schools and has been recognized as a Leader in Global Education by Newsweek Magazine in December 2012. GBSB Global has been the only graduate school in Spain invited to participate in the International Ethics Case Competition in California, along with such universities as Oxford, INSEAD, the University of California - Irvine, etc, where its students became finalists and won first place in the competition, thus achieving international recognition of the quality of education provided at GBSB Global. اطلاعات محدود
بارسلونا , مادرید + 1 بیشتر کمتر