MBA در مدیریت برند لوکس

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

این برنامه ابتکاری MBA به تقاضای روزافزون برای مدیران ماهر با درک کامل از استراتژی های مدیریت برند لوکس و ابزارها پاسخ می دهد.

این برنامه بر پایه موفقیت در بازاریابی نام تجاری بازرگانی MBA و همچنان به ارائه یک پلت فرم برجسته برای بررسی تحول بازار جهانی لوکس است.

برنامه مدیریت برند لوکس، برنامه ریزی شده برای تجهیز نامزدها که دارای تجربه مدیریتی مناسب با دانش و مهارت های پیشرفته متخصص هستند، به حرکت در سطح بعدی حرفه خود می پردازند.

طراحی برنامه کمک می کند تا دانش آموزان درک عمیق از پیچیدگی های مدیریت در زمینه سازمان های لوکس را به دست بیاورند، به خصوص به این دلیل که بازارهای لوکس همچنان به رقابت پذیری و چند بعدی ادامه می دهند و مصرف کنندگان لوکس قطبیدگی بیشتری پیدا می کنند.

در طول برنامه بر روی جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده ها برای حمایت از تصمیم گیری های پیچیده تأکید زیادی وجود دارد. دانش آموزان مهارت های تحلیلی لازم برای بررسی طیف وسیعی از مسائل مربوط به بخش لوکس و توانایی ساخت راه حل های خلاق را توسعه خواهند داد. یادگیری تجربی فعال، دانش آموزان را قادر می سازد تا تفکر استراتژیک، رهبری، مهارت های بین فردی و گروهی و چشم انداز کارآفرینی عمیق تر را توسعه دهند. قابلیت های حل مسئله نیز از طریق مطالعات موردی، بازی های تجاری و پروژه های خلاصه زندگی، که در همکاری با سازمان های برجسته لوکس ایجاد شده است، بوجود می آیند.

مارک های لوکس همچنان از طریق عناصر کلیدی اصالت، انحصار و کارایی پیشرفت خواهند کرد، اما امروزه این باید با دسترسی 24/7 به موقع و بی وقفه متعادل شود و پیشرفت های فن آوری های دیجیتال و افزایش قدرت مصرف کننده را منعکس کند. مدرک مدیریت برند نام تجاری MBA را بررسی می کند که چگونه مارک های لوکس باید راه های نوآورانه ای را برای برخورد با مشاغل کلاسیک بین نادر بودن و گسترش جهانی پیدا کنند.

ماژول هسته

چشم انداز و تمرین لوکس

طراحی شده برای انتقاد از پیچیدگی مفهوم لوکس و تکامل بخش لوکس جهانی را ارزیابی می کند. دانش آموزان تحلیل می کنند که چگونه ادراکات ارزش لوکس در زمینه های مختلف محصول / بازار تکامل می یابد و بررسی خواهد کرد که چگونه ویژگی های فردی مصرف کننده، دینامیک اجتماعی و عوامل مربوط به نام تجاری بر تصمیم گیری برای خرید محصولات و خدمات لوکس تاثیر می گذارد.

مدیریت مالی و ثروت

آگاهی انتقادی از مدیریت ثروت مدرن را ایجاد می کند و بر پایه اصول و تکنیک های مدیریت مالی دانشجویان است. این ماژول بر تمامی سه جنبه مدیریت ثروت تمرکز خواهد کرد که عبارتند از: ایجاد ثروت، حفظ ثروت و انتقال ثروت.

توزیع و خرده فروشی لوکس

تجزیه و تحلیل بحران روند مدیریت و تحولات مربوط به فروش و توزیع کالاهای لوکس و خدمات را فراهم می کند. ابعاد تجربه خرده فروشی لوکس در نظر گرفته شده است - با تاکید خاص بر ایجاد مزیت دیفرانسیل از طریق ایجاد تصویر فروشگاه و خدمات به مشتریان.

رهبری استراتژی و مسئولیت اجتماعی

دانش آموزان را قادر می سازد تا انتقادی از نقش هایی که مدیران در فرمولاسیون، اجرای و ارزیابی استراتژی در سازمان ها در بخش لوکس انجام می دهند، تحلیل کند. دانش آموزان تشویق می شوند تا بر اهمیت رهبری در توسعه، حفاظت و بهره برداری از توانایی های استراتژیک در سازمان ها تأکید کنند. این ماژول برای کمک به دانش آموزان در نقش مهم رهبری در حرفه های آینده خود در بخش لوکس طراحی شده است.

مدیریت برند استراتژیک

از طبیعت و نقش محصول از منظر تحویل نام تجاری و تجربه در سراسر محدوده بخش های لوکس، بررسی می شود. این اهمیت مدیریت موثر برند در بخش کالاهای لوکس و خدمات را از طریق بررسی دقیق ادبیات نسبی، با حمایت های نمونه های متنی، نشان می دهد.

جنبه های قانونی مدیریت برند

جنبه های طاقچه قانون را متمرکز می کند و به آن توجه می کند تا بتواند برای کسانی که بدون مطالعه قانونی قانونی قانون مالکیت معنوی یا مقررات در دسترس نیستند، قابل دسترسی باشد. این بنیان را برای تفکر انتقادی، تحلیلی و قانونی خلاق فراهم می کند در حالی که در مورد مسائل حقوقی مربوط به علائم تجاری، نام دامنه، عبور، حقوق طراحی، حقوق ثبت اختراع، حق نسخه برداری و مسائل مربوط به استانداردهای تبلیغاتی مورد بررسی قرار می گیرد.

پروژه تحقیقاتی: طراحی و روشها

دانش آموزان را به روش های تحقیق و مهارت های مدیریت زمان معرفی می کند که برای پروژه تحقیقاتی آنها ضروری است. این ماژول دانش ضروری را در زمینه طراحی تحقیق در زمینه های کلیدی فراهم می کند و دیدگاه انتقادی را در مقایسه و تقابل مدل های تحقیق جایگزین به کار می گیرد.

پایان نامه

عنصر نهایی این برنامه، پایان نامه است که شما را قادر به طراحی و انجام یک تحقیق اصلی در یک منطقه انتخابی از مارک تجاری لوکس می کند. به عنوان بخشی از تحقیق، دانش آموزان فرصت استفاده از نظریه ها، مفاهیم، نظریه ها و چارچوب های معرفی شده در ماژول هایی که قبلا تدریس شده اند، اعمال می شود. این مقاله می تواند یکی از سه فرم را در نظر بگیرد: یک پروژه پژوهشی کاربردی، یک پروژه تحقیقاتی یا یک پروژه مشاوره کسب و کار.

آموزش دادن و یادگیری

دانشجویان تحصیل در رشته مدیریت برند لوکس، بخشی از یک کلاس کوچک و متمرکز، ترکیبی از دانش آموزان محلی و بین المللی است که تخصص مدیریت را به اشتراک می گذارند و از آموزش توسط استادان کلاس جهانی، با تجربه تحقیق و حرفه ای و نیز ارتباطات نزدیک با صنعت، بهره مند خواهند شد.

تنوع و تجربه، به دست آورده شده به کلاس توسط هر فرد یکی از نقاط قوت اصلی MBA در GCU London . این برنامه برای ترویج حمایت از همکاران غیررسمی و شبکه های به اشتراک گذاری دانش طراحی شده است و به آنها کمک می کند تا زبان آموزان مؤثر، مستقل و مادام العمر را تبدیل کنند. دانشگاه های بین المللی از فرانسه، اسپانیا، ایتالیا، تایوان، چین و ایالات متحده آمریکا از GCU London دیدن کرده اند تا بینش خود را در مورد تدریس ما به دست آورند.

ارزیابی

تعدادی از روش های ارزیابی در این برنامه استفاده می شود که بین ماژول ها متفاوت است و شامل کار گروهی، مطالعات موردی، کارنامه های نوشته شده، ارائه های گروهی، پروژه ها و پایان نامه تحقیقاتی است.

فرصت های تحصیلات تکمیلی

فارغ التحصیلان MBA قبلی به ساختن حرفه های قوی در سازمان های جهانی شناخته شده ادامه داده اند. فارغ التحصیلان بین المللی ما در کشورهای اروپایی، هند، پاکستان، نیجریه، کانادا، مکزیک، اندونزی و چین به کار خود ادامه می دهند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

GCU London is a professional postgraduate university campus of Glasgow Caledonian University (GCU), located in an ultra-modern environment in the heart of London. Situated in Spitalfields, one of Lond ... اطلاعات بیشتر

GCU London is a professional postgraduate university campus of Glasgow Caledonian University (GCU), located in an ultra-modern environment in the heart of London. Situated in Spitalfields, one of London’s most attractive locations, GCU London is in proximity to the capitals globally recognised financial and fashion industries. The campus offers a range of MBA and courses, high quality teaching and links with international businesses. GCU London provides students with an enriching and diverse learning experience underpinned by a vibrant international, intellectual and cultural life. We attract students from over 56 countries, from a range of backgrounds from all corners of the world. اطلاعات محدود