MBA در مدیریت زنجیره تأمین الکترونیکی بین المللی

عمومی

برای خواندن اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب‌سایت مؤسسه مراجعه کنید

شرح برنامه

امروزه حوزه زنجیره تأمین شاهد تحول و رشد سریعی است. فناوری های جدید و پیشرفت های فناوری اطلاعات مانند AI ، بلاکچین ، رباتیک ، یادگیری ماشین و رایانش ابری به طور چشمگیری صنعت تدارکات و مدیریت زنجیره تامین و همچنین زندگی ما را شکل می دهد.

اینطور نیست که انتظار می رود بخش مدیریت زنجیره تأمین تا سال 2025 به 24.532 میلیارد دلار برسد و طبق یک رشد رشد سالانه 9.7٪ از 2018 تا 2025 طبق تحقیقات بازار متفقین رشد کند. تمام این تحولات به یک افزایش سریع و هزینه کمتر خدمات تحویل ، به علاوه افزایش قابلیت اطمینان خدمات ترجمه می شود. بدون شک صنعت تدارکات و زنجیره تامین مانند یک دهه قبل نیست و هنوز هم شاهد تحول سریع در همه بخش ها است. به همین دلیل است که فناوری برای باهوش ترین شرکت های فن آوری یک مزیت بازار محسوب نمی شود ، بلکه یک استاندارد در سطح عمومی است. بنابراین ، برای بازیگران اصلی این بخش پیش بینی چگونگی تأثیر جدیدترین نوآوری ها بر زنجیره تأمین آنها و استفاده از فناوری جدید بر این اساس ، ضروری است.

با پیگیری این دو MBA معتبر ، دانشجویان به آموزش قابل اعتماد و عملی در زمینه مدیریت زنجیره تامین دسترسی پیدا می کنند و آخرین پیشرفت ها و فن آوری ها را بررسی می کنند ، با هدف استفاده و استفاده آگاهانه از آنها در زندگی حرفه ای خود.

142893_pexels-photo-2422288.jpeg

برنامه درسی برنامه

 1. استراتژی و جهانی سازی
 2. رهبری و مدیریت منابع انسانی
 3. مدیریت عملیات و تجارت
 4. بازاریابی بین المللی
 5. مدیریت مالی و اقتصادی
 6. کارآفرینی و نوآوری
 7. بازی کسب و کار
 8. فن آوری های جدید و بهینه سازی SCM
 9. استراتژی خرید و خرید در SCM
 10. توزیع ، ذخیره سازی ، حمل و نقل ، حمل و نقل و حمل و نقل معکوس در SCM. مدیریت سهام
 11. کیفیت ، بهره وری و عملیات
 12. پروژه نهایی کارشناسی ارشد

پروژه نهایی دوره کارشناسی ارشد یا به صورت یک برنامه کاری یا یک مطالعه موردی برای یک تجارت موجود نوشته شده است. این یک فرصت عالی برای دانش آموزان است که بتوانند ایده های شغلی خود را توسعه داده و به آنها حیات بخشند ، زیرا پروژه ها با نظارت و هدایت برخی از بهترین متخصصان این حوزه انجام می شود. ما دانش آموزان خود را به شدت تشویق می کنیم تا از پروژه کارشناسی ارشد استفاده کنند تا محدودیت های خود را با استفاده از آن به عنوان یک تمرین برای کارآفرینی به کار گیرند.

این پروژه می تواند به صورت جداگانه یا گروهی انجام شود.

مشخصات دانشجویی

 • متخصصانی در زمینه های لجستیک و زنجیره تامین که مایلند دانش و مهارت خود را با بهترین متخصصان در این بخش به روز کنند.
 • کارآفرینانی که مایلند دیدگاه مفصلی از زنجیره تأمین ، عملیات و جنبه های مدیریتی تدارکات آن همراه با آخرین پیشرفت ها و فناوری های موجود در بازار کسب کنند.
 • فارغ التحصیلان اخیر که می خواهند با رویکردی نوآورانه و منحصر به فرد در زمینه مدیریت زنجیره تأمین تخصص داشته باشند ، این امر به آنها امکان می دهد در زمان پیوستن به بازار کار از مزیت های رقابتی برخوردار شوند.

اعتباربخشی

درجه دو در مدیریت زنجیره تأمین الکترونیکی

 • MBA در مدیریت زنجیره تأمین الکترونیکی بین المللی توسط مدرسه بازرگانی اجرایی BEBS بارسلونا
 • مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت زنجیره تأمین الکترونیکی بین المللی توسط UCAV (دانشگاه کاتولیک آویلا)

BEBS یک مدرسه بازرگانی خصوصی است ، تحصیلات عالی را که در سراسر جهان معتبر است ارائه می دهد ، همچنین عضوی از انجمن مدارس بازرگانی در اسپانیا (AEEN) و آموزش عالی خصوصی اتحادیه اروپا (EUPHE) است.

مدارک مورد نیاز

 1. رزومه به روز (CV)
 2. نامه تشویق
 3. گذرنامه یا کپی شناسه
 4. مدرک کارشناسی
 5. رکورد تحصیلی (رونوشت / نمرات)
 6. IELTS 6.0 یا معادل آن ، از جمله TOEFL یا آموزش قبلی به زبان انگلیسی
آخرین به روز رسانی نوامبر 2020

درباره این دانشگاه

BEBS is an executive business school with international experience in business management and training. BEBS has been at the forefront of executive education, inspiring, challenging and contributing t ... اطلاعات بیشتر

BEBS is an executive business school with international experience in business management and training. BEBS has been at the forefront of executive education, inspiring, challenging and contributing to the development of current and future leaders of many countries and sectors. BEBS is an innovative institution, making a positive, comprehensive and consistent impact on people, businesses, and society. The success of BEBS is based on an academic approach, with a strong focus on professional and humanistic approach to Business and Leadership: during any of our Programs our professors and executive professionals bring reflection, dialogue, critical analysis, projects and initiatives to ensure excellent education, consequently generating a valuable contribution to business and social transformation. اطلاعات محدود