MBA در مدیریت عملیات در مادرید

عمومی

شرح برنامه

پاسخ COVID-19:

برنامه های مطالعاتی خود را به تعویق بیندازید. با ثبت نام در پردیس آنلاین ما یک سفر آموزشی را آغاز کنید و در پاییز یا زمستان به بارسلونا یا مادرید بیایید. یادگیری ترکیبی برای ژوئیه و اکتبر در دسترس است.

چرا MBA در مدیریت عملیات در مادرید

مدرک لیسانس MBA در سطح جهانی و شماره 11 MBA آنلاین در مجله CEO

 • مدیریت کسب و کار را در یک مدرسه تجاری مطالعه کنید که در آن "Digital" در هسته اصلی خود قرار دارد. GBSB Global تنها موسسه آموزش عالی در اسپانیا است که توسط مایکروسافت به عنوان رهبر آموزش دیجیتالی مورد تأیید قرار گرفته است. خود را از رقابت جدا کنید.
 • اعتباربخشی علاوه بر مدرک کارشناسی خود را از طریق ACCA، انجمن بین المللی مشهور حسابداران خبره مجوز کسب کنید
 • دریافت مدرک تحصیلی GBSB Global با مایکروسافت Imagine Academy - GBSB Global دانشجویان را آماده می کند تا به تقاضای بازار در فن آوری های دیجیتال GBSB Global

شرح برنامه

MBA در مدیریت عملیات در مادرید در برنامه GBSB Global جدیدترین روش تدریس ، مطالعات موردی ، تجزیه و تحلیل موقعیتی ، بازی های شبیه سازی و کلاس های دستی را ارائه می دهد که دانش عملی را ارائه می دهد که برای محیط کسب و کار پویا و مدرن کاربرد دارد.

MBA در مدیریت عملیات در مادرید شامل دوره های اصلی مدیریتی و تحلیلی مانند مدیریت عملیات ، حسابداری مالی و مدیریت استراتژیک است که دانش و مهارت لازم را برای موقعیت های برتر مدیریتی در اختیار دانش آموزان قرار می دهد. در عین حال ، این برنامه MBA آموزش پیشرفته و تخصصی در مدیریت عملیات را در اختیار دانشجویان قرار می دهد. MBA در مدیریت عملیات در مادرید بر مهارتهای سازمانی ، اصول مدیریت زنجیره تأمین ، برنامه ریزی و کنترل تولید ، مدیریت پروژه ، تجزیه و تحلیل استراتژی های عملیاتی و مدیریت سیستم های عامل تمرکز دارد.

MBA در مدیریت عملیات در مادرید یک برنامه تحول گرا است ، که دانش آموزان را ترغیب می کند تا هم به صورت شخصی و هم از نظر حرفه ای رشد کنند. این MBA در مدیریت عملیات در مادرید دانشجویان را آماده می کند تا با چالش های اقتصاد جهانی شده روبرو شوند و دانش و مهارت های لازم برای کار در سراسر مرزها را فراهم می کند. دانشجویان MBA هوش و آگاهی فرهنگی بیشتری ایجاد می کنند و به آنها این امکان را می دهند تا با افرادی که ارزش ها و رفتارهای بسیار متفاوتی دارند ، به طور موثر کار کنند. این یکی از پیشگامان MBA در اسپانیا است که قصد دارد مفهوم آموزش کسب و کار را تغییر داده و رهبران تجاری ، مسئول و ابتکاری و واقعاً جهانی را آماده کند.

MBA در مدیریت عملیات در برنامه مادرید با تمرکز بر رویه های پایدار ، اخلاق کسب و کار ، روحیه کارآفرینی ، مهارت های رهبری قوی و حل مسئله نوآورانه ، آماده سازی متخصصان تجارت است که دنیا را به سمت تغییر و تحول در آینده تجارت سوق می دهد. MBA در مدیریت عملیات در دانشجویان مادرید یاد می گیرد که چگونه می تواند راه حل های نوآورانه ایجاد کند و مهارت های تصمیم گیری و رهبری کارآفرینی را پیش ببرد.

حقایق کلیدی

 • مدت زمان برنامه - 9 ماه
 • زبان برنامه - انگلیسی
 • مصرف - اکتبر، ژانویه، آوریل / سالانه
 • برنامه - تمام وقت، روز
 • محل سکونت - مادرید، اسپانیا

نکات مهم برنامه

 • دانشکده با تجربه صنعت
 • شرکت بازدید می کند
 • دانش آموزان از 70 کشور مختلف
 • رویدادهای تجاری بین المللی منحصر به فرد
 • دانش عملی کاربردی در مقیاس جهانی
 • فرصت های شغلی با شرکت های چند ملیتی

چرا این درجه را بدست آورید

مزیت مادرید - شبکه و ایجاد روابط در یک شهر پر از فرصت های شغلی، منجر به شرکت های بین المللی و حوادث صنعت بزرگ در مقیاس.

مطالعه و کشف جهان فرصت های جدید حرفه ای در بهترین شهر 3 در جهان برای زندگی در خارج از کشور (InterNations Expat Insider 2016 Survey) و سومین شهر در جهان در رده بندی معتبر بین المللی کنگره و کنوانسیون انجمن (ICCA، 2015)

ساخت یک شبکه جهانی واقعا با ارتباطات حرفه ای در سراسر مرزها و صنایع - استفاده از دانش آموزان مختلف در مدرسه کسب و کار جهانی در بارسلونا، نمایندگی بیش از 65 ملیت.

شبکه سازی در پیشرفت شغلی شخص چه در یافتن شغل مناسب و چه در ایجاد روابط مفید با شرکای یا مشتری های جدید نقش بسیار مهمی ایفا می کند. در GBSB ، شما فرصتی خواهید داشت تا با دانشجویان ، رهبران آینده تجاری بیش از 65 کشور و استادان ، مدیران فعلی و بنیانگذاران مشاغل مختلف از بیش از 18 کشور در سراسر جهان ارتباط برقرار کنید.

حقوق و دستمزد خود را افزایش دهید ، ارتقاء دهید و فرصتهای شغلی جدیدی را باز کنید - جاه طلبی های حرفه ای خود را راضی کنید ، یک حرفه جدی را توسعه دهید و از اهداف خود پیشی بگیرید.

3 نفر از 4 فارغ التحصیل MBA گفتند که آنها کار فعلی خود را بدون داشتن مدرک MBA دریافت نمی کنند (GMAC ، 2013). 90٪ از پاسخ دهندگان گفتند که برنامه MBA از نظر حرفه ای پاداش دارد.

پتانسیل نوآوری خود را افزایش دهید - دوره های مربوط به طراحی تفکر یا خلاقیت و روانشناسی توسعه محصول جدید را پشت سر بگذارید و برای کار در شرکت های مبتکر آماده شوید. دوره هایی مانند Design Thinking ، ارتقاء خلاقیت و درک روانشناسی توسعه محصول را طی کنید.

بخش تحقیقاتی GBSB Global Business School به طور مداوم در تحقیقات آموزشی کسب و کار شرکت می کند که باعث طراحی برنامه های تجاری نوآورانه و عملی می شود. GBSB Global پیشرفته ترین روش های تدریس در حال حاضر به برنامه درسی MBA مانند سری های لگو و طراحی وظایف تولید را پیاده سازی می کند.

رهبری و مهارت های مدیریتی خود را کامل کنید - به یک مدیر حرفه ای ، رهبر مشتاق تبدیل شوید ، جاه طلبی های خود را برآورده کنید و از دیگران الهام بگیرید.

یک رابطه مستقیم بین سطح عملکرد و موفقیت یک کسب و کار با ظرفیت های رهبری مدیران وجود دارد. به این معنی است که تقاضا برای مدیران با تحصیلات با مهارتهای رهبری خوب رشد خواهد یافت.

آمادگی برای مقابله با چالش های قرن بیست و یکم - به کارکنان حرفه ای در دنبال یک دستور کار مبتنی بر پایداری و شیوه های تجاری اخلاقی بروید.

شرکت های بیشتر و بیشتر امروز با دقت انتخاب کنندگان و شرکای خود را از مجموعه ای از شرکت های مطابق با استانداردهای بین المللی محیط زیست و الزامات تعیین شده که به حقوق بشر احترام می گذارند و انجام عملیات اخلاقی را انتخاب می کنند. آموزش و پرورش متمرکز بر پایداری جهانی دانش آموزان را برای روند اخیر متمرکز بر شیوه های تجاری اخلاقی در کسب و کار جهانی آماده می کند.

چرا GBSB Global ؟

 • تنها مدرسه بازرگانی در اسپانیا با اعتبار بین المللی از ASIC
 • اولین و تنها دفتر رسمی مایکروسافت در اسپانیا، که توسط مایکروسافت به عنوان یک رهبر در آموزش دیجیتال شناخته شده است، ارائه دانش آموزان از بیشترین تجربه یادگیری از روز اول
 • رسمی مایکروسافت مدرسه نمایشگاه
 • تنها مدرسه کسب و کار در بارسلونا و مادرید با وضعیت مرکز آزمون ACCA Computer
 • عضو شورای اعتباربخشی مدارس و برنامه های تجاری (ACBSP)، USA
 • ثبت نام شده به عنوان یکی از بهترین مدرسه های کسب و کار در اروپا توسط MYBS (ذهن مدرسه کسب و کار خود را)
 • مجله نیوزویک به عنوان یک رهبر در آموزش جهانی شناخته شده است
 • شماره 1 در اروپا در راهنمای مدارس پاکسازی رتبه بندی شده است
 • عضو رسمی شورای اروپا برای آموزش کسب و کار (ECBE)
 • برنده تکراری مسابقه اخلاق تجارت بین المللی، ایالات متحده آمریکا
 • تنوع جهانی | دانش آموزان از 70 کشور و دانشکده از 20 کشور
 • تمرکز بر نوآوری | از روشهای تدریس، برنامه درسی دوره و کارگاه های آموزشی به طور کلی محیط آموزشی دیجیتال شده ما همه چیز را در مورد نوآوری و وضعیت چالش برانگیز
 • اشتغال و فرصت های توسعه شغلی | دانش و مهارت های عملی ، مشاوره شغلی و جلسات مربیگری فردی
آخرین به روز رسانی اوت 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

GBSB Global is an educational organization created to challenge new economic circumstances and changing times. The business school has been ranked #1 in Europe in the Guide to Sustainability Schools a ... اطلاعات بیشتر

GBSB Global is an educational organization created to challenge new economic circumstances and changing times. The business school has been ranked #1 in Europe in the Guide to Sustainability Schools and has been recognized as a Leader in Global Education by Newsweek Magazine in December 2012. GBSB Global has been the only graduate school in Spain invited to participate in the International Ethics Case Competition in California, along with such universities as Oxford, INSEAD, the University of California - Irvine, etc, where its students became finalists and won first place in the competition, thus achieving international recognition of the quality of education provided at GBSB Global. اطلاعات محدود
بارسلونا , مادرید + 1 بیشتر کمتر