AACSB Accredited

برای مدیریت منابع انسانی قوی باشید.

رهبران مدیریت منابع انسانی در رالی و فراتر از آن، برای موفقیت هر سازمانی حیاتی هستند. آنها اغلب اولین و آخرین تصور یک شرکت در کارکنان است. به همین ترتیب، متخصصان مدیریت قوی منابع، دانش و اخلاقی همیشه در تقاضای بالا هستند.

Meredith MBA در حال حاضر برای مدیریت متخصصان ماهر نیاز به تمرکز مدیریت منابع انسانی دارد . غلظت طراحی شده برای تکمیل برنامه درسی اصلی MBA (و به دست آوردن قدرت قابل توجه Meredith در این زمینه). با تکمیل یک MBA با تمرکز در مدیریت منابع انسانی، شما حرفه ای خود را افزایش و ایجاد فرصت های حرفه ای برای پیشرفت.

از طریق برنامه MBA مروت با منابع انسانی در رالی، شما یاد خواهید گرفت که تصمیم گیری های کارکنان استراتژیک را بیاموزید و از روابط کارمند و کارگری خارج شوید. شما در جذب، ایجاد انگیزه و حفظ بهترین استعداد برای سازمان خود متخصص هستید. شما یک حرفه حرفه ای حتی قوی تر خواهید شد.

برای کسب غلظت، شما باید مدرک Core MBA 24 ساعته را به همراه سه دوره آمادگی HRM برای 33 بار اعتباری کامل کنید.

چرا مریدیت؟

در Meredith، برنامه ما به اندازه ای کوچک است که شما را به عنوان یک فرد شناخته است. شما روابط معنی داری با دانش آموزان متخصص ایجاد می کند و به بخشی از جامعه مدیریت پر جنب و جوش منابع انسانی تبدیل می شود. شما با سخنرانان و شبکه ای با همسالان خود ملاقات خواهید کرد. شما برای LEaD آماده هستید با Meredith MBA با تمرکز در مدیریت منابع انسانی، شما قوی خواهید بود.

برنامه درسی مدیریت منابع انسانی Meredith توسط انجمن مدیریت منابع انسانی، رهبر شناخته شده بین المللی در صدور گواهینامه HR تایید شده است.

تمرکز مدیریت منابع انسانی - برنامه درسی

برنامه تحصیلی MBA (24 واحد)

تمرکز مدیریت منابع انسانی اضافی دوره های مورد نیاز (9 واحد)

  • MBA - 615: توسعه سرمایه انسانی (3 کرون)
  • MBA - 616: مسائل مربوط به اشتغال اخلاقی و قانونی (3 کرون)
  • MBA - 617: مدیریت سیستم پاداش (3 کرون)

برنامه درسی مدیریت منابع انسانی Meredith توسط انجمن مدیریت منابع انسانی، رهبر شناخته شده بین المللی در صدور گواهینامه HR تایید شده است.

الزامات برنامه درسی و توصیف دوره ها به تغییرات در هر کاتالوگ بستگی دارد.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 3 برنامه دیگر ارائه شده توسط Meredith College »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019