نام استاد MBA در مدیریت ورزشی
شروع دوره اکتبر 2019
مدت زمان 12 ماه

MBA در مدیریت ورزشی

هدایت و مدیریت اشخاص ورزشی در مورد سازماندهی و مدیریت هر نوع سازمان دیگر یک چالش متفاوت است. از نظر منطقی ، مسئولان مدیریت اشخاص ورزشی به دانش و مهارتهای اساسی مرتبط با تصمیم گیری استراتژیک ، بازاریابی ، مدیریت مالی و مدیریت مردم نیاز دارند. اما فراتر از همه این شایستگی ها ، آنها نیاز به دانش کاملی از بدافزارها ، قوانین مربوط به خود و موتورهای تغییر در نهادهای ورزشی دارند.

چیزی که باعث شد من برای مدرسه تصمیم بگیرم ، توجه من بود. آنها بسیار مایل بودند که هریک از شک و تردیدهایم را توضیح دهند و این به منزله روشن ساختن آنچه در جستجوی من بود ، انجام شد.

سلتیک مکه
دانش آموز پیامک

از مدیریت یک سالن ورزشی یا یک باشگاه محلی کوچک گرفته تا مدیریت یک کلوپ فوتبال مقدم در زمینه بین المللی ، نهادهای ورزشی باید تضمین درآمد ، مدیریت مالی خوب ، مدیریت کافی از افراد با پروفایل های قطر را تضمین کنند . متفاوت (از سرپرست موسسه ، به کادرهای مدیریتی کم و بیش حرفه ای ، تا ورزشکاران نخبه).

برنامه های رشد در حوزه ورزشی بعد جدیدی را بدست می آورند که برخی از کارشناسان بین کارآیی مدیریت و تنظیم اشتیاق به ورزش قرار داده اند. تجارت ورزشی فارغ از نوع سازمان یا ورزش خاص ، بر اساس سه ستون اصلی بنا شده است که باید شناخته شود ، مدیریت و گسترش یابد.

به خصوصیات و پیچیدگی های دنیای اسپانسر ، نتایج ورزشی ، حقوق سمعی و بصری ، آموزش ورزشکاران با عملکرد بالا ، خدمات مشتق شده ... افزوده شده و چالش های جدید مربوط به نقش شبکه های اجتماعی ، قمار باز هم ظاهر می شود. ورزش ، ظهور کاربران جدید از محبوبیت و گسترده شدن برخی اقدامات ورزشی.

به طور خلاصه ، جهت گیری و مدیریت اشخاص ورزشی در یک دهه آینده نیاز به متخصصان با دید جدید و گسترده ، با صلاحیت های عرضی ، مبتنی بر آگاهی از نیازها و امکانات دستگاه های ورزشی که رشد و توسعه می یابد در یک زمینه جهانی و دیجیتال.

اهداف

اهداف اصلی این برنامه عبارتند از:

 • ویژگی های تجارت ورزشی را بدانید و تفاوت های بین ورزش های مختلف ، کشورها و مناطق را درک کنید.
 • دانش آموزان را در تصمیمات استراتژیک و مدیریتی در صنعت ورزش آموزش دهید.
 • درک ارکان کسب و کار ورزش و تعمیق هر یک از منابع درآمد، کسب و کار کلیدی و استراتژی برای به حداکثر رساندن ارزش خود را.
 • از تجزیه و تحلیل فرصت ها تا اطمینان از زنده بودن برنامه ، برنامه های رشد یک نهاد ورزشی را تدوین کنید.
 • مهارت های مدیریتی خود را برای مدیریت تیم های چند رشته ای و چند فرهنگی توسعه دهید.
 • فهم چارچوب قانونی و اخلاقی حاکم بر جهان ورزشی و پیامدهای آن برای کسب و کار.

برنامه تحصیلی

MBA در مدیریت و مدیریت ورزش بر اساس موضوعات زیر ساخته شده است که در یک پروژه نهایی ادغام می شوند ، که ابزارهای لازم را برای پیشرفت حرفه ای در بخش تجارت ورزشی فراهم می کند.

موضوع ECTS
1. محیط ورزشی و بازار جهانی آن 3
2. مدیریت استراتژیک 3
3. بازاریابی ورزشی و حمایت مالی 5
4- مدیریت اقتصادی ، مالی و مالی 4
5- تجارت در محل ورزش 5
6. حقوق سمعی و بصری در ورزش 3
7. تجارت دیجیتال در ورزش 2.5
8- مدیریت عملکرد ورزشی 3
9- عملیات و سازمان تجاری 3
10- قانون در حوزه ورزش 3
11- مهارت های مدیریت و مدیریت استعداد 4
12. فناوری ، سیستم های اطلاعاتی و تحول دیجیتال سازمان های ورزشی 4
13. افراد اختیاری
کارآفرینی و نوآوری
بازار انتقال ورزش
سیاست های عمومی در حوزه ورزش
سازماندهی و بازاریابی رویدادهای ورزشی بین المللی (پاریس)
7.5 را انتخاب کنید
2.5
2.5
2.5
5
14. پروژه کارشناسی ارشد نهایی 10
کل 60

1. ورزش محیط زیست و بازار جهانی خود

موضوعی که دانش آموز را در زمینه مشاغل ورزشی در سراسر جهان معرفی می کند و همچنین به تجزیه و تحلیل تفاوت های موجود در بازارها و ورزش های مختلف می پردازد. مفهوم حاکمیت بین المللی ورزش معرفی شده است: دانستن سازمانهایی که ورزش را در سطح ملی و بین المللی حاکم و تنظیم می کنند و همچنین صلاحیت و سلسله مراتب آنها را به دست می آورند.

2. مدیریت استراتژیک

نهادهای ورزشی مانند سایر شرکت ها باید مدیریت خود را بر اساس یک استراتژی میان مدت و بلند مدت پایه گذاری کنند. این موضوع دانش آموز را با مبانی نظری و مبانی روش شناختی مدیریت استراتژیک و همچنین اجرای استراتژی های شرکت آشنا می کند.

3. بازاریابی ورزشی و حمایت مالی

برند سازمان ورزش یکی از مهمترین دارایی های موجود در صنعت ورزش است ، ستونی که بر روی آن مشاغل حمایت مالی ساخته می شود ، فروش کالاهای تجاری و مجوزها و همچنین موضوع ارتباطات شرکتی و روابط عمومی تجزیه و تحلیل استراتژی های فعلی حمایت مالی و تکامل ناشی از دیجیتال سازی. چالش های مربوط به نام تجاری در درک رسانه های مختلف و با اهداف متفاوت ، درک خطرات بازاریابی کمین خواهد شد. موضوع همچنین در تجارت و مجوز برند عمیق تر می شود.

4- مدیریت اقتصادی ، مالی و مالی

هم در معتدلترین سازمان ورزشی و هم در معتبرترین باشگاه ورزشی ، مدیریت مالی سنگ بنای بقا و رشد این موسسه است. تحقق سرمایه گذاری ها ، کنترل سرمایه در گردش ، مدیریت منابع ، بازار اعتبار باید مناطقی باشد که مدیر ارگان های ورزشی آنها را می شناسد و حاکم است. باشگاه های معدودی وجود دارد که دیده می شود مسیرهای ورزشی آنها به دلیل عدم تعادل مهم بین ظرفیت ورزشی و ظرفیت مالی آنها کند شده است. مدیریت خوب باید سعی کند بر مشکلاتی که چنین عدم تعادل ایجاد می کند ، غلبه کنیم.

5. کسب و کار در عرصه ورزش

مشاغل ایجاد شده در محل ورزش در برخی از ورزش ها و دسته بندی ها ، مهمترین منبع درآمد یک نهاد ورزشی است. از فروش بلیط و بلیط های فصلی گرفته تا ایجاد تور از امکانات ، از طریق خدمات پذیرایی یا اجاره تسهیلات برای سایر رویدادها. اینترنت و دستگاه های تلفن همراه باعث تحول در تجربه خرید و ارتباط مستقیم با مصرف کنندگان و همچنین ایجاد فرصت های جدید در تجربه در محل می شوند.

6. حقوق صوتی و تصویری در ورزش

سوءاستفاده از حقوق سمعی و بصری یک عنصر اساسی به طور فزاینده در صورتهای درآمدی اشخاص ورزشی و مسابقات است. به همین دلیل ، این موضوع بازار حقوق تلویزیون را در کشورهای مختلف جهان و همچنین اینترنت ، OTT و امکان مصرف جدید و چارچوب جدید رقابتی عمیق تر می کند. در دنیای فوتبال ، قراردادهای مربوط به حقوق سمعی و بصری در مدلهای استثمار و همچنین در ارزیابی و تجاری سازی آنها در سراسر جهان دستخوش تحول و تحول مداوم می شوند.

7. تجارت دیجیتال در ورزش

این موضوع استراتژی دیجیتالی اشخاص ورزشی ، بازاریابی دیجیتال را به عنوان ابزاری عرضی برای فعال سازی و فرصت هایی که کانال های دیجیتال برای رشد درآمد باز می کنند را در بر می گیرد. نهادهای ورزشی بخشی از شرکتهای سرگرمی و ارتباطی شده اند. و از این نقش ، آنها مخاطبان دیجیتال را بسیار بزرگتر از رسانه ها مدیریت می کنند. چه عواملی برای مدیریت کسب و کار دیجیتال وجود دارد و چه راهکاری برای به حداکثر رساندن ارزش و درآمد برند وجود دارد؟

8- مدیریت عملکرد ورزشی

توسعه یک نهاد ورزشی به موازات نتایج ورزشی آن و عملکرد ورزشکاران و تیم هایی که از آن حمایت می کند تحول پیدا می کند. تعداد شرکا ، فروش بلیط ، ارزش حقوق سمعی و بصری آنها و حمایت مالی آنها همیشه بدون توجه به تقسیم بندی که نهاد ما در آن حرکت می کند ، با این نتایج مرتبط خواهد بود. از توانمندی هایی که داریم ، بدانید ، عملکرد ورزشکاران را ارتقا دهید ، پویایی گروهی را در ورزش های تیمی بهبود بخشید ، کلیدهایی را برای کشف استعدادهای جدید کشف کنید ، شخصیت های مختلفی را مدیریت کنید ، از بهترین ورزشکاران در پیشرفت شخصی خود حمایت کنید و پس از حفظ استعداد ، اینها برخی از چالشهای پیچیده در رابطه با مدیریت عملکرد ورزشی مؤسساتی است که باید آنها را مدیریت کنیم.

9- عملیات و سازمان تجاری

نهادهای ورزشی نیز مانند هر شرکتی باید به یک سازمان تجاری پاسخ دهند که نتایج آن را به حداکثر برساند. ساختار سازمانی یک نهاد ورزشی چیست؟ آیا مدل های موفقیت وجود دارد که می توانند تکرار شوند؟ از طرف دیگر ، اگر محیطی وجود داشته باشد که پیچیدگی عملیات به طور معکوس با دید آن متناسب باشد ، از نظر ورزش است. در بین جنبه های مختلف ، باید به موارد زیر توجه کنیم: مدیریت فضاها و محل ورزش ، مدیریت برنامه ها ، ظرفیت و بسیج گروه های بزرگی از مردم ، امنیت در زمان حداکثر ظرفیت و غیره. موضوع اجازه می دهد تا جریان کار در اشخاص ورزشی و چگونگی طراحی فرایندها و فعالیتهای تجاری را برای هماهنگی مناسب بین بخشهای مختلف طراحی کند.

10- قانون در حوزه ورزش

مانند هر بخش اقتصادی ، مشاغل ورزشی بر اساس چارچوبهای قانونی مختلف هر کشور و همچنین با آیین نامه خاص خود اشخاص فراملی که به آنها مسئولیت داوری واگذار می شود اداره می شود. از طرف دیگر ، نهادهای ورزشی نیز مطابق با هر شرکتی مطابق با برخی از خصوصیات لازم است كه بدانند.

11- مهارت های مدیریت و مدیریت استعداد

در ماژول های قبلی ما قبلاً روی سازمانی کار کرده ایم که از فعالیت ورزشی و مدیریت استعدادهای ورزشی فراتر می رود ، اما برای این کار همه ، مدیریت نیاز به یک تیم بین رشته ای از متخصصان دارد که بتواند انگیزه ، شایستگی ها و غرامت را مدیریت کند. . در حالی که درست است که نهادهای ورزشی معمولاً دارای ارزش بالایی هستند که از احساس تعلق به موسسه تأمین می شود ، مدیریت و تقویت آن برای دستیابی به بالاترین کارآیی ممکن در یک محیط کار مطلوب ضروری است. علاوه بر این ، نقش رهبری نیاز به مهارت در مدیریت افراد ، هوش هیجانی و انگیزه تیمی دارد.

12. فناوری ، سیستم های اطلاعاتی و تحول دیجیتال سازمان های ورزشی

نهادهای ورزشی به طور سنتی بخشی بوده اند که سطح پایینی از اجرای فناوری ندارند. با این حال ، سیستم های اطلاعاتی ابزارهای اساسی در هر زمینه کاری و یک عنصر اصلی برای کارآیی هستند. این موضوع مفاهیم لازم را برای درک اینکه چه ابزارهای فن آوری ای وجود دارد که به سازمان های ورزشی اجازه می دهد تا رقابت خود را بهبود بخشند ، ارائه می دهد و چگونه تجزیه و تحلیل داده ها می تواند درک بهتری از تجارت داشته باشد. فرایند تحول دیجیتال منحصراً با پیاده سازی ابزارهای دیجیتال پیوند ندارد ، بلکه به تغییر در فرهنگ سازمانی شرکت ها و نحوه اجرای فرایندهای تجاری آنها مرتبط است. مفاهیمی مانند مدیریت چابک ، کار برای نقاط عطف ، استفاده از ابزارهای مشترک می تواند به معنای یک تغییر اساسی هنگام ارتقاء یک سازمان ورزشی باشد.

13. افراد اختیاری

این برنامه امکان انتخاب چندین موضوع تخصصی را برای اضافه کردن 7.5 اعتبار ECTS فراهم می کند.

13a کارآفرینی و نوآوری

ما معمولاً نوآوری را با خلاقیت مرتبط می کنیم و بخشی از روند را برای کل در نظر می گیریم. اما فرایندهای نوآوری و تجربیات کارآفرینی موفق دارای روش و سرسختی زیادی هستند. در این موضوع دانش آموزان دانش و مهارت های اساسی را بدست می آورند تا در سازمان های خود جعل پروژه های نوآورانه شوند.

13b بازار انتقال ورزش

عملکرد خوب در بازار نقل و انتقالات می تواند به معنای موفقیت یا خراب کردن یک سازمان ورزشی باشد. در این موضوع به بررسی قوانین مکتوب و نانوشته بازار نقل و انتقالات و برخی مهارتهای اساسی لازم برای تعامل در آن بازار خواهیم پرداخت.

13c سیاست های عمومی در حوزه ورزش

سیاست های عمومی که ورزش اجتماعی را به روشی فراگیر و مساوی ارتقا می دهد چیست؟ مدیریت عمومی برای ارتقاء ورزش مردمی با هدف بهداشت عمومی چه باید کرد؟ سیاست های عمومی چه ظرفیتی برای تقویت ورزش با هدف ایجاد ورزشکارانی در سطح جهانی دارد؟

این مقاله به بررسی نقش و مسئولیت ادارات دولتی در ارتقاء ورزش از جنبه های اجتماعی و همچنین رقابتی آنها می پردازد.

13d سازماندهی و بازاریابی رویدادهای ورزشی بین المللی (پاریس)

دانشجویانی که از این موضوع اختیاری استفاده می کنند ، دو هفته کامل به پاریس سفر می کنند. این موضوع اختیاری بر درک ویژگیهای خاص رویدادهای مهم بین المللی متمرکز است.

کلاس ها در دفتر اس ام اس پاریس برگزار می شود و به زبان انگلیسی تدریس می شود. در داخل برنامه فعالیت ها بازدید از موسسات و سازمان های ورزشی ذیل وجود خواهد داشت:

 • کمیته برگزار کننده بازی های المپیک در پاریس 2024
 • کمیته سازماندهی جام جهانی راگبی فرانسه 2023
 • مسابقات تنیس امکانات بین المللی رولند گاروس

14. پروژه کارشناسی ارشد نهایی

پروژه نهایی کارشناسی ارشد شامل تمام یادگیری هایی است که دانش آموز در موضوعات مختلف خود در سراسر استاد به دست آورده است. برای تحقق آن ، شما در یک گروه کار می کنید ، زیرا هدف تا حد ممکن است که کار به واقعیت حرفه نزدیک شود. این شامل اجرای یک برنامه تجاری در یک نهاد ورزشی با مختصری از اهداف و نیازها خواهد بود ، و از آنجا که به دنبال این خواهد بود که دانش آموز نشان دهد که او قادر است تمام دانشهای آموخته شده در موضوعات مختلف را به کار ببرد و پروژه را از ابتدا تا پایان انجام دهد. .

پروژه نهایی در گروه های 3 یا 4 دانش آموزی تهیه می شود که معلمی از تعریف پروژه تا ارائه نهایی یا دفاع نهایی آن خواهند داشت.

توسعه مدیریت

دانشجویان در یک برنامه مربیگری با هدف توسعه متدولوژی برای بهبود دائمی شرکت خواهند کرد:

 • بهبود نیاز به تشخیص دارد.
 • تعریف اهداف و مهلت ها.
 • کنترل پیشرفت
 • ارزیابی نتایج.
 • ایجاد چالش های جدید.

شبیه ساز های تجاری

استفاده از شبیه سازها به ما امکان می دهد تا فعالیتهای یادگیری را در یک محیط تقریبا واقعی قرار دهیم ، جایی که موفقیت یا عدم موفقیت نه تنها به اقدامات ما بلکه به عملکرد رقبا بستگی دارد ، بنابراین تصمیماتی که ما می گیریم نیاز به دانش و تحلیل دارد. فعالیت شما

شبیه ساز ها به ما امکان می دهند نقش های مختلفی بازی کنیم و از دیدگاه های مختلف واقعیت یکسان را بخوانیم.

آموزش در فضای باز

کنفرانس های در فضای باز شامل انجام فعالیت های مربوط به دنیای ورزش است که به ما امکان می دهد تا کار تیمی و مهارتهای رهبری خود را ارزیابی و توسعه دهیم.

پیامکی دارای تیمی از مربیان با تجربه گسترده در آموزش های مدیریتی است که به ما در ارتباط با توسعه مهارتهای مدیریتی با محیط روزمره کمک می کند ، به ما این امکان را می دهد تا مهارت های مدیریتی خود را بطور نمایی توسعه دهیم.

فعالیت های اضافی

در برنامه فعالیت، فعالیت های مختلف است که مکمل دوره برگزار خواهد شد:

 • بازدید از امکانات ورزشی چندین نهاد:
  • بارسلونا
  • باشگاه فوتبال اسپانیول
  • مرکز ورزشی با عملکرد بالا (CAR)
  • باشگاه فوتبال ژیرونا
  • رئال باشگاه بارسلونا بدانید
  • فرمول 1 کاتالونیا مدار
  • بازدید از کمپ نو تجربه بارسلونا و موزه المپیک در بارسلون
 • مستر در مکان سمبل:
 • بارسلونا
 • باشگاه فوتبال اسپانیول
 • فعالیت های خارج از منزل که بخشی از برنامه توسعه مدیریت است

فرصت های شغلی

دانشجویانی که این استاد را تکمیل می کنند می توانند حرفه ای خود را در سمتهای مدیریت ذیل توسعه دهند:

 • باشگاه حرفه ای فوتبال
 • باشگاه ها در سایر رشته های ورزشی
 • سازمان های ورزشی ملی یا بین المللی.
 • شرکت هایی که به بخش ورزش اختصاص داده شده اند.

کارکنان آموزش

120827_MicahelTapiro.jpg 120828_CintoAjram.jpg

مایکل فعالیت ورزشی خود را به عنوان بازیکن راگبی در Stade Français آغاز کرد. سالها بعد ، وی تصمیم به پذیرش و ایجاد باشگاه راگبی پاریس Neuilly را گرفت. سالها بعد ، آژانس Au delà du sport را تأسیس کرد ، که در رابطه بین ورزش و مدیریت تجارت تخصص داشت.

به موازات آن ، مایکل بیش از 15 سال بازاریابی را آموخت ، تا اینکه در سال 2010 ، وی تصمیم گرفت مدرسه خود را با ایجاد مدرسه مدیریت ورزشی (اس ام اس) ، یک مدرسه تجاری تخصصی در مدیریت ورزش شروع کند ، که از این پس او بنیانگذار و استاد است. .

جهان حرفه ای از بازاریابی و حمایت مالی، به خصوص ورزش، با بیش از 12 سال تجربه در شرکت های مختلف چند ملیتی مانند بانکو سابادل، زوریخ بیمه و یا باشگاه فوتبال بارسلونا.

موسس بازاریابی ورزشی CA CA ، شرکتی اختصاص یافته به فعال سازی و واسطه گری موافقت نامه های حمایت مالی. وی در حال حاضر مشغول توسعه بخش مشاوره در موسسه یوهان کرایف است. وی حامی و استاد بازاریابی ورزشی در کارشناسی ارشد اصلی و تحصیلات تکمیلی اسپانیا است.

120829_XavierVilaseca.jpg 120830_XavierBoixeda.jpg

وکیل متخصص IP

در نهایت، در استخدام ورزشکاران توافقات ناشر (در حقوق تصویر و بهره برداری). چشم انداز خود را به عنوان مشاور ورزش و برنامه ریز رویداد در 5 سال گذشته تجربه حرفه ای تکمیل تخصص نیز از منظر بازاریابی و امور مالی، و به آن ارزش در زمینه کسب و کار ورزش اضافه شده است.

وی به مدت 5 سال مسئولیت پروژه های توسعه تسهیلات FC بارسلونا را به دست آورد و به میزان قابل توجهی در درآمد حاصل از بهره برداری تجاری خود را افزایش داد. پیش از این ، وی مسئول پروژه CRM و خدمات به مشتریان در همان موسسه بود.

وی که از سال 1996 به پروژه های تجارت الکترونیکی پیوند داده شد ، در سال 2012 به عنوان یک شریک و مدیر عامل به مدیریت بلیط Onebox پیوست. وی در سال 2016 استودیوی Start-IT را برای ارائه خدمات مشاوره ای و ایجاد استارتاپ ها در زمینه فناوری تأسیس کرد.

120831_AlbertGomaCribillers.jpg 120832_UnaiConchaOlabarrieta.jpg

بازاریاب ورزشی با بیش از 6 سال تجربه در مناصب تجاری در دنیای ورزش و سرگرمی در لندن. به طور خاص ، مربوط به پروژه های توسعه تجارت دیجیتال ، بهره برداری از مجوزهای تجاری و اجرای خدمات بلیط فروشی است

هم اکنون به عنوان مدیر بازرگانی جدید برای بخش دیجیتال فعالیت می کنید. قبل از F1 ، من در ویاگوگو ، یک شرکت پیشرو در بازار ثانویه بلیط برای مسابقات ورزشی ، با مسئولیت های باز و توسعه تجارت در بازار اروپا جنوبی کار می کنم. بنابراین جذب باشگاه های جدید و مسابقات ورزشی سطح بالا به شرکت می شود.

وی از سال 2008 در صنعت بازی های آنلاین مشغول به کار بوده و وظایف مختلفی را انجام داده است ، همیشه به بخش های بازاریابی مرتبط است. وی شروع به کار برای NetBet ، در دفتر مرکزی آن در لندن کرد و در سال 2010 برای پیوستن به سوئرتیا به عنوان دستیار بخش بازاریابی به بارسلونا نقل مکان کرد.

وی پس از سه سال در شرکت بارسلونا و یک نفر دیگر در RetaBET ، برای کار در Mediapro ، به طور خاص در بخش دیجیتال BeIN SPORTS به عنوان مدیر B2C رفت و در آنجا دو سال و نیم را گذراند. از مارس 2018 او برای گروه Coin Gaming Group ، یک شرکت استونیایی متخصص در بازی های آنلاین با cryptocur ارز ، به عنوان رئیس منطقه LATAM فعالیت می کند.

120833_NuriaSoler.jpg 120834_SergiMesonero.jpg

بنیانگذار و مدیر مشاوره اختصاص داده شده به رشد و توسعه پتانسیل افراد و تیم ها: Alter Ego Sports

مربی در رهبری و مهارت های اجتماعی ، متخصص در عملکرد بالا. مربی و مربی افراد و تیم ها در زمینه های تجاری و ورزشی.

پزشک در NLP (برنامه نویسی روانشناسی). تاجر و مدیر با بیش از 18 سال تجربه ، عضو هیئت مدیره باشگاه بازاریابی بارسلونا از سال 2010 و عضو "هیئت مشاوره ورزشی کاتالونیا" از Generalitat de Catalunya به عنوان دبیرکل از سال 2011.

Sergi Mesonero بنیانگذار و مدیر استراتژی Liga de Videojuegos Profesional ، بزرگترین سازمان ورزشی الکترونیکی اسپانیایی است.

او همچنین مدیر صندلی Esports دانشگاه کاتولیک مورسیا (UCAM) است. پیش از این ، وی حرفه ای خود را در زمینه توزیع و نمایشگاه فیلم های غیرتجاری ، کارگردانی چندین جشنواره فیلم و جوایز و شرکت در ایجاد سکوی جشنواره بارسلونا توسعه داد.

120835_RaulCipres.jpg 120836_RafaelStaat.jpg

رائول سیپرس مهندس فنی صنعتی از دانشگاه پلی تکنیک کاتالونیا است. کارشناسی ارشد مدیریت و بازاریابی ورزشی از La Salle-JCI. موسس شریک و مدیر عامل شرکت Creativialab ، آژانس بازاریابی BTL اختصاص داده شده به ورزش و بازاریابی حرفه ای اجتماعی. شریک و CMO Startup iWOPI. شریک راه اندازی EASY TRAVEL راه اندازی برنده جایزه فناوری سفر Airbnb. عضو سابق هیئت مدیره - حوزه بازاریابی - اتحاد و گسترش باشگاه Joventut Badalona (Club Liga ACB). او مدیر بازاریابی عمومی باشگاه فوتبال -RCD Espanyol بود. در حال توسعه پروژه ورزشگاه جدید RCD.

وی مدیر بازاریابی باشگاه رئال کلوپ دو بارسلونا بود. وی مدیر بازاریابی باشگاه Joventut Badalona از لیگ بسکتبال Endesa بود. او تدریس می کند و در استاد کارشناسی ارشد مدیریت بازاریابی در دانشکده تجارت EAE ، کارشناسی ارشد بازاریابی ورزشی در UAB- مؤسسه یوهان کرویف ، Tecnocampus Mataró UPF ، روزنامه نگاری ورزشی تحصیلات تکمیلی در Blanquerna - دانشگاه Ramon Lull و ESADE تدریس کرده است.

زمینه های تخصصی وی عبارتند از برند سازی ، حمایت مالی ، بازاریابی ورزشی ، برنامه های استراتژیک ، برنامه های بازاریابی ، مفهوم سازی خلاق ، برندسازی ، برنامه های جدید فعال سازی فناوری-BTL.

رافائل مدیر دفتر بارسلونا از آژانس Yeesss ، اختصاص داده شده به ایجاد محتوای دیجیتال برای مارک ها ، باشگاه ها و ورزشکاران ، با دفتر مرکزی در پاریس است.

وی قبل از حضور در این پروژه ، پنج سال در بخش ارتباطات باشگاه فوتبال بارسلونا مشغول به کار بود و از جمله موارد دیگر ، شبکه های اجتماعی تیم اول را نیز مدیریت کرد.

وی همچنین در تدوین استراتژی آنلاین برای شرکت های نخبه و ورزشکاران شرکت کرد.

120837_SergiVieta.jpg 120838_VanessaBasora.jpg

سرجی با داشتن مدرک مدیریت و مدیریت بازرگانی از ESADE ، بیشتر حرفه خود را در صنعت فوتبال توسعه داده و برای آژانسها ، تولید کنندگان ، باشگاه ها و انجمن ها کار می کند و چشم انداز جهانی از این تجارت کسب کرده است. وی رابطه خود را با ورزش با ارائه مشاوره مالی به باشگاه ها و سایر شرکت های بخش اوقات فراغت از واحد اروپایی KPMG Football در انگلستان آغاز کرد. با بازگشت به بارسلونا ، وی چندین پروژه را به عهده گرفت و با آژانس بازاریابی Mediaiasports Media Mediasports ، که بعداً برای رهبری بخش فوتبال ادغام می شود ، همکاری می کند و به باشگاه ها ، مسابقات و مارک های مرتبط با دنیای فوتبال مشاوره می دهد.

در طی چند سال ، سرجی به کمیته فوتبال گروه Mediapro می پیوندد و عملیات LFP World Challenge ، یک پروژه توسعه بین المللی استراتژیک لالیگا را هدایت می کند. در سال 2016 ، وی به درخواست ملک جدید ، گروه چینی DDMC ، مدیر کل گرانادا CF را به عهده گرفت ، که از این انتقال استفاده می کرد و پایه و اساس یک مدیریت حرفه ای ، دیجیتال و پایدار را برای باشگاه رقم می زد. از ابتدای امسال ، سرجی مدیرعامل آژانس ورزشی Inside Sports Iberia ، زیرمجموعه گروه ورزشی Lagàrdere است

پرشور در مورد دنیای ورزش ، که فعالیت ورزشی خود را به عنوان یک تنیسور و مربی حرفه ای آغاز کرد.

وی دارای مدرک مدیریت و مدیریت تجارت (UVIC) ، کارشناسی ارشد بازاریابی و تجارت دیجیتال (ESADE) است.

وی کار حرفه‌ای خود را به دنیای بازاریابی و ورزش هدایت کرده است. وی بیش از 11 سال در FC بارسلونا مشغول به کار بود و موقعیتهای مختلفی را در زمینه بازاریابی ، ارتباطات و بازرگانی ایجاد کرد که از جمله آنها رئیس بازاریابی و رئیس بازاریابی ورزشی است. وی در حال حاضر رئیس برند Sevilla FC است.

ونسا تجربه گسترده ای در زمینه بازاریابی ، برندسازی ، دیجیتال و ارتباطات دارد.

120839_RaydeLuisBaez.jpg 120840_SerafinIbanezBailey.jpg

اقتصاددان دومینیکن ، 14 سال پیش با بیش از 10 مورد اختصاص به صنعت ورزش در بارسلونا نقل مکان کرد. وی مدیر کل آژانس بین المللی WWP برای جنوب اروپا و آمریکا بوده است و عملیات شبه جزیره ایبری را عهده دار بوده است. پیش از این ، وی به عنوان مدیر بخش حمایت مالی و رئیس بخش دیجیتالی و محتوا بسکتبال یورولاگ فعالیت داشته است.

وی در طول زندگی حرفه ای خود در NBA و ده ها مورد از حق رای دادن ، لالیگا ، Major League Baseball و چند تیمش ، فدراسیون سلطنتی فوتبال اسپانیا (RFEF) ، FC بارسلونا ، روی پروژه های تجاری و فعال سازی کار کرده است. رئال مادرید ، والنسیا CF ، راکوتن ، TAG Heuer ، BMW ، Banco Santander ، ردبول ، TIDAL ، New Balance ، هواپیمایی ترکیه ، BWIN ، آدیداس ، 2K Sports ، نایک ، Spalding ، Efes Pilsner ، Intersport ، Era Cap جدید ، ضرب و شتم Dre و Upper Deck ، در میان مارک های دیگر ، همیشه بازده سرمایه گذاری را ایجاد می کنند.

بازاریابی و حرفه ای بازرگانی با بیش از 15 سال تجربه بین المللی متخصص در بازاریابی ورزشی و حمایت مالی.

شغل گذشته و حال وی شامل مدیریت پروژه با مارک ها ، ورزشکاران ، کلوپ ها ، آژانس ها ، فدراسیون ها و رسانه ها در محیط های ورزشی و سرگرمی برای EMEA ، APAC و America است. بیش از 200 رویداد را در بین ورزش های محبوب جمع کنید: فوتبال ، بسکتبال ، موتورسواری ، گشت و گذار و حق بیمه: تنیس ، گلف ، F1 ، قایقرانی ، سوارکاری ، چوگان. او کار خود را در رسانه چند ملیتی Sportworld آغاز کرد

برنامه آموزش در:
 • اسپانیایی
آخرین به روز رسانی سپتامبر 15, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
اکتبر 2019
Duration
12 
تمام وقت
Price
11,500 EUR
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

اکتبر 2019