MBA در مدیریت کارآفرینی

عمومی

برای خواندن اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب‌سایت مؤسسه مراجعه کنید

شرح برنامه

 • برنامه MBA به شرکت کنندگان امکان می دهد صلاحیت های مدیریت کارآفرینی خود را توسعه دهند تا مدیران برتر در شرکتهای بین المللی شوند.
 • این برنامه مخصوص شرکت کنندگان ایالت های بالتیک و اسکاندیناوی طراحی شده است.
 • این برنامه ترکیبی از دانش نظری را با آموزش عملی مبتنی بر نتایج ارائه می دهد.
 • پیشرفت حرفه ای شرکت کنندگان توسط یک مربی پشتیبانی می شود ، که در طول دوره MBA خود با یکی از شرکت کنندگان در این زمینه همکاری خواهد کرد.
 • این برنامه توسط بزرگترین و بین المللی ترین مدرسه تجاری و دولتی در استونی ارائه می شود.
 • این فرصت های بی شماری را برای مشاغل نوپا ، مسابقات مختلف مدل کسب و کار و مدارس تابستانی بین المللی فراهم می کند.
 • یک پروژه حل مسئله شرکت مستقر در برنامه درسی است. در طول مطالعات تالیف شده و در پایان نامه کارشناسی ارشد گسترش می یابد.
 • برنامه می تواند طی 1.5 سال به پایان برسد.
 • این برنامه انعطاف پذیری را ارائه می دهد: در جلسات 3 روزه که ماهانه یک بار برگزار می شود ، تدریس می شود که به شرکت کنندگان امکان می دهد خارج از استونی زندگی و کار کنند.

برنامه تحصیلی

 • مطالعات عمومی - دانش در مورد مؤلفه های محیط کسب و کار بین المللی و روندهای موجود در تجارت جهانی را ارائه می دهد.
 • مطالعات اصلی - شامل یک مرور کلی در سیستم های اطلاعات کسب و کار ، ادغام سیستم ها و تجزیه و تحلیل فرآیندهای تجاری. دانش و مهارت در بازاریابی و رهبری را بدست آورید.
 • مطالعات ویژه - دانش مربوط به حسابداری مالی و مدیریتی و همچنین دانش عمومی در مورد مدیریت مالی و تجزیه و تحلیل را فراهم می کند تا بتواند ارزیابی موفقیت آمیز ایده های تجاری و پشتیبانی از رشد ارزش شرکت را انجام دهد.
 • پایان نامه کارشناسی ارشد - دانشجویان تجربه تهیه یک مقاله تحقیقاتی مستقل راجع به حل و فصل کردن یک مسئله عملی عملی در کسب و کار و مهارت های استفاده از دانش نظری برای حل موضوعات عملی در سطح کارشناسی ارشد دانشگاهی را تجربه می کنند.
ترم 1 ترم 2 ترم 3
توسعه تجارت و محیط زیست اطلاعات و سازمانهای تجاری امور مالی و مدیریت
دوره های آموزشی دوره ها و دوره های انتخابی دوره های آموزشی
ماژول توسعه شخصی
تورهای مطالعه
پروژه حل مسئله شرکت مستقر در پایان نامه کارشناسی ارشد گسترش می یابد

حرفه ای آینده

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) برای پیشبرد مشاغل افراد علاقمند به مدیریت کارآفرینی طراحی شده است. این مدرک تحصیلات خود را به مشاغل مختلفی وام می دهد و یک سرمایه گذاری قابل توجه است که مطمئناً در افزایش پتانسیل درآمد دارندگان مدرک منعکس می شود. فارغ التحصیلان MBA در تصمیم گیری های استراتژیک مهارت کسب کرده اند ، توانایی های رهبری خود را ارتقا داده و با محیط های شغلی که همیشه در حال تغییر است سازگاری زیادی دارند. MBA یک مدرک همه کاره و با ارزش است ، که به شما امکان می دهد مسیرهای شغلی مختلف را انتخاب کنید - همه اینها به اهداف ، آرزوها ، مهارت ها و علاقه های شما بستگی دارد.

پذیرش

دانشجویان برنامه های مطالعات بین المللی TalTech بر اساس آستانه پذیرش پذیرفته می شوند. مصاحبه آنلاین فقط با داوطلبانی که ارزیابی اولیه را پشت سر گذاشته اند انجام می شود. حداکثر امتیاز برای برنامه آنلاین (CV) و مصاحبه 10 امتیاز است. متقاضی که حداقل 5 امتیاز دریافت کند پذیرفته می شود.

الزامات خاص برنامه

مدرک لیسانس یا معادل آن
داوطلبان با سابقه در رشته های مهندسی ، فناوری اطلاعات ، علوم یا اقتصاد استقبال می کنند.

به منظور واجد شرایط بودن برای تحصیل در Tallinn University of Technology هیل، یک متقاضی باید حداقل 60٪ از بالاترین CGPA ممکن را داشته باشد.

تجربه کاری
لازم است حداقل به مدت 3 سال سابقه کار به عنوان مدیر میانی یا متخصص داشته باشید.

لطفاً توجه داشته باشید که برای داوطلبانی که در شرکتی واقع در خارج از اتحادیه اروپا شاغل هستند ، ارائه یک بیانیه رسمی مبنی بر تأیید وضعیت کارمند ، همراه با اطلاعات تماس کارفرما به منظور انجام مصاحبه ارجاع آنلاین الزامی است.

ترجیح داده خواهد شد به نامزدهایی که انتظار دارند به طور فعال در طول مطالعات بکار گیرند.

توجه داشته باشید! هنگام درخواست و پر کردن فرم درخواست آنلاین در DreamApply ، لطفاً تجربه کار و تحصیلات قبلی خود را با جزئیات شرح دهید زیرا این فرم به عنوان CV شما ارزیابی می شود. اطلاعات مربوط به برنامه های مطالعاتی را که تمام کرده اید ، در کجا و چه زمانی مطالعه کردید. تجربه کار خود را لیست کنید ، جایی که و در کدام موقعیت هایی که کار کرده اید ، شامل مسئولیت های کلیدی ، جدول زمانی تجربه کاری خود را ارائه دهید.

مصاحبه آنلاین

مباحث تحت پوشش مصاحبه:

 • آموزش قبلی ، تجربه کاری ، شغلی و ارتباط آنها با برنامه MBA مدیریت کارآفرینی.
 • انگیزه برای مطالعه در مورد این برنامه ، هدف از مطالعات و دلایل انتخاب این برنامه از جمله گزینه های جایگزین است.
 • چگونه گذراندن برنامه MBA مدیریت کارآفرینی به حرفه شخصی شما کمک می کند؟

مدت زمان مصاحبه 10-15 دقیقه است.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

A vision of today’s society is innovative, entrepreneurial, technologically advanced, and open to the world, and this is what Tallinn Unversity of Technology (TalTech) is applying for through internat ... اطلاعات بیشتر

A vision of today’s society is innovative, entrepreneurial, technologically advanced, and open to the world, and this is what Tallinn Unversity of Technology (TalTech) is applying for through internationally high-level studies and research. اطلاعات محدود