MBA در نوآوری در تجارت

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

ترکیبی از دوره کارشناسی ارشد ترکیبی ESMT Berlin در نوآوری در تجارت ، روشی ایده آل برای ادامه کار تمام وقت و ضمن کسب دانش و شایستگی ها ، نه تنها از پیشرفت شخصی شما بلکه از رشد و تحول شرکت شما نیز پشتیبانی می کند.

این برنامه افرادی را که حداقل سه سال تجربه حرفه ای دارند و می خواهند عوامل مؤثر در سازمان خود باشند ، مورد هدف قرار می دهد. این که آیا شما بخشی از یک شرکت بزرگ بالغ هستید که نیاز به تحریک نوآوری مخرب دارید یا یک استارتاپی که به دنبال مقیاس گذاری هستید ، می تواند گام بعدی در حرفه شما باشد.

در مورد مباحث ضروری MBA ، و پس از آن دوره های اختصاصی طراحی شده در مورد مشتری ، استراتژی کارآفرینی و نوآوری ، تجارت دیجیتال و چابکی ، بیاموزید.

انعطاف پذیری در هسته این برنامه مطالعاتی دو ساله است که به صورت چهره به چهره و ابتکاری ترین پلت فرم یادگیری مجازی در جهان توسط دانشکده کلاس جهانی ESMT شود. رویکرد یکپارچه ما شامل 80٪ مطالعه آنلاین و 20٪ حضوری بیش از 14 هفته آخر هفته در برلین یا مونیخ است (همه دانشجویان در اولین ماژول در برلین شرکت می کنند).

ESMT عضویت را در آینده آموزش و پرورش مدیریت (FOME) اتحاد را تضمین دسترسی شما به نوآورانه ترین محیط یادگیری تلفیقی در جهان است.

حقایق کلیدی

 • تحویل مخلوط با 80٪ بصورت آنلاین و 20٪ حضوری.
 • رسیدن به مدرک MBA ESMT Berlin (60 ECTS).
 • مدت زمان برنامه 24 ماهه
 • 14 ماژول رو در رو (پنج شنبه بعد از ظهر - شنبه).
 • مبتنی بر کوهورت: شما با همان گروه از افراد شروع و کار خود را تمام می کنید و به شما امکان می دهید یک شبکه بسازید.
 • مکان ها: برای هر واحد در برلین یا مونیخ تحصیل کنید.
 • سپتامبر 2020 مصرف کنید.
 • بین المللی ترین شبکه فارغ التحصیلان آلمان.
 • زمینه های کانونی: تحول در تجارت ، نوآوری دیجیتال ، چابکی ، اختلال ، تحلیلی.
 • شهریه: 38،000 یورو (نرخ پرنده زودرس 29500 یورو تا ژوئن 2020).

ESMT در حال حاضر در رتبه بندی دانشکده بازرگانی FT به عنوان مدرسه کسب و کار شماره 1 در آلمان و شماره 9 اروپا قرار دارد ، ESMT یکی از تنها دو مدرسه تجاری در آلمان است که در بین هر رتبه بندی بین المللی در بین رتبه های برتر مدرسه های تجاری قرار دارد. نگاهی بیندازید که برنامه های ما در چه رتبه ای قرار دارند.

132343_photo-1517245386807-bb43f82c33c4.jpg

"مخلوط" چیست و چرا ایده آل است؟

ترکیبی از بهترین یادگیری آنلاین و چهره به چهره را با هم ترکیب می کند. شما از انعطاف پذیری یادگیری آنلاین تعاملی با سرعت خود بهره مند می شوید و در عین حال از همسالان و دانشکده های سطح جهانی هم به صورت آنلاین و هم به صورت شخصی یاد می گیرید. هر دوره هم دارای مؤلفه های چهره به چهره و هم آنلاین است. شغل فعلی خود را حفظ کنید ، تخصص خود را ارتقا دهید و شبکه خود را در یک برنامه بسازید.

چرا کلید چهره به چهره است؟

تلفیق جلسات آنلاین با آموزش چهره به چهره به شما امکان می دهد تا با همکلاسی های خود فشرده تر همکاری کنید و همکاری آنلاین بعدی شما را تقویت می کند. عناصر تعاملی توپی دیجیتال آنلاین ESMT به شما امکان می دهد روابط شخصی بین عناصر چهره به چهره برقرار کنید.

CV خود را برای بررسی پروفایل برای ما ارسال کنید

کنجکاو برای دیدن اینکه آیا MBA پاره وقت در نوآوری در تجارت برای شما و حرفه شما مناسب است؟ برای ارزیابی نمایه ، لینک یا CV پروفایل پروفایل LinkedIn خود را به تیم پذیرش ما ارسال کنید.

شرایط پذیرش

برای درخواست ، باید داشته باشید

 • سه سال تجربه کارشناسی ارشد.
 • مدرک کارشناسی یا مدرک تحصیلی معادل آن.
 • نمرات GMAT / GRE قوی یا عملکرد قوی در آزمون پذیرش ESMT .

خصوصیات اصلی که در متقاضیان به دنبال آن هستیم

 • چشم انداز بین المللی و صلاحیت بین فرهنگی.
 • طرز فکر تغییر و نوآوری.
 • جاه طلبی و انگیزه برای کار تمام وقت و تحصیل پاره وقت.

آخرین مهلت

15 ژوئن 2020: مهلت شهریه زودرس پرندگان

15 آگوست 2020: مهلت نهایی درخواست

پذیرش ESMT یک فرایند انتخاب نورد را انجام می دهد که مکان های موجود در کلاس در طول سال پر می شود. فضای موجود در کلاس محدود است و کاربرد اولیه آن به شدت پیشنهاد می شود. برنامه ها به محض تکمیل بررسی می شوند.

هزینه ها و تامین مالی

داوطلبانی که تا تاریخ 15 ژوئن 2020 یک برنامه تکمیل شده ارائه می دهند ، شهریه 8 هزار و 500 یورویی را کاهش می دهند و شهریه را از 38،000 یورو به 29.500 یورو کاهش می دهند که شامل دسترسی به بستر یادگیری و محتوا و مجوزهای مورد مطالعه نیز می شود. نتایج آزمون همراه (GMAT ، GRE ، آزمون پذیرش ESMT ، نمرات مهارت انگلیسی) ممکن است پس از این تاریخ ارسال شود. شهریه در سه مرحله در طول برنامه قابل پرداخت است.

وام: ESMT از طریق Prodigy Finance و Brain Capital به وام های آموزشی دسترسی دارد.

کسر مالیات: بسیاری از کشورها از جمله آلمان به شهریه تحصیلات عالی و هزینه های مربوط به آن اجازه می دهند که هزینه های کسر مالیات را محاسبه کنند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The schools’ expertise focuses on the development of entrepreneurial leaders with a global focus on social responsibility and the management of technology. ESMT is one of the top ranked business schoo ... اطلاعات بیشتر

The schools’ expertise focuses on the development of entrepreneurial leaders with a global focus on social responsibility and the management of technology. ESMT is one of the top ranked business schools in Germany with a global network of alumni in over 50 countries. اطلاعات محدود