MBA در گردشگری و هتلداری

عمومی

شرح برنامه

گردشگری، هتلداری و سلیقه در غذا یک میدان بسیار خاص است که نیاز به مهارت های و توانایی های خاص است. استادان ما از متخصصان با تجربه هستند. اگر شما به دنبال برای که برای موفقیت در این زمینه، و سپس این برنامه (MBA در گردشگری، هتلداری و مدیریت رویداد) برای شما.

آموزش در مورد 12 تعطیلات آخر هفته در طول سال است. در طول سال، دانش آموزان در پایان نامه خود کار می کنند.

نزدیک ترین مطالعه در اواسط فوریه سال 2018 و پایان دادن به آغاز می شود در فوریه 2019. دانش آموزان می توانند تا پایان ژانویه اعمال می شود. هنگامی که شما درخواست از ورود بعد، لطفا با ما تماس بگیرید.

درس

به چه زبانی می خواهید به مطالعه؟

اولین گزینه این است به طور کامل در چک، زبان انگلیسی یا روسی. گزینه دوم یک شکل ترکیبی، که به معنی تلاوت در انگلیسی است، اما مواد پس زمینه و پایان نامه نهایی در زبان انگلیسی است. دانش آموزان در طول درس به زبان مادری خود توجه بیشتر حفظ در حالی که آنها امکان گرفتن یک مدرک MBA دوم از یک دانشگاه خارجی باز (با ما تماس بگیرید برای اطلاعات بیشتر) - به اصطلاح برنامه دو درجه است.

چه از شما انتظار دارند سمینار

 • روش تحقیق (نوشتن یک پایان نامه، ورد و اکسل)
 • حسابداری و مالیات (از یک مشاور مالیاتی)
 • بازار یابی
 • مدیریت منابع انسانی
 • اداره
 • راست
 • ماموریت مدیریت گردشگری (دو تعطیلات آخر هفته)
 • موش و مدیریت گردشگری ورودی
 • هتل (هتل ها و رستوران ها)
 • فروش، پشتیبانی و امکانات برای گردشگری (دو تعطیلات آخر هفته)

چه به شما خواهد آموخت

 • تجزیه و تحلیل نمونه کارها فروش آژانس های مسافرتی (CA) و مجموعه ای از استراتژی برای گرفتن بالاترین کمیسیون
 • انجام خدمات touroperátorské خود را به منظور کاهش هزینه ها و از بین بردن خطر فروپاشی تور. همچنین، ما خواهد آموخت که چگونه به قرارداد به طور مستقیم.
 • چگونه در انتخاب کارکنان که در هر یک از دیگر به دست آورند.
 • بر خلاف دانشگاه های دیگر در جمهوری چک در این برنامه برای پیدا کردن چقدر هزینه و نحوه مدیریت هتل.
 • مراقبت از مشتری، که برای بسیاری از شرکت ندارند.
 • عملا، به عنوان آژانس های مسافرتی خود را به شما در ساخت از A تا Z.
 • چگونه به ایجاد و حفظ مفهوم هتل و رستوران.
 • چگونه برای مدیریت بودجه برای حفظ سودآوری بلند مدت است.
 • Vyvořit بسته ارائه و هتل / رستوران در آژانس های مسافرتی به عنوان مثال است. Webovka منفعلانه در رزرو انتظار می رود.

و بسیاری از چیزهای دیگر بسیار عملی در زمینه تمام بخش، پس از نوشتن پایان نامه یک MBA.

چرا MBA مطالعه در CBU ؟

MBA یک برنامه آخر هفته آموزش های حرفه ای با حداقل وظایف بین درس است

ما باور داریم که مدیرانی که واقعا می خواهید به یک مدرک MBA در سطح بالا، آنها ترجیح می دهند به مطالعه در کلاس درس، جایی که آنها می توانند متقابلا مورد بحث، تبادل تجربیات و دانش مانند کار کردن در گروه، جایی که آنها وظایف خاص اختصاص داده شده به معلمان انجام شده است. به همین دلیل است که یک برنامه MBA آنلاین وجود دارد.

 • مطالعه می گیرد در شنبه و یکشنبه از 9H به 17H؛ با استراحت ساعت برای ناهار.
 • در پایان روز در مدرسه (17H - 19H) هنوز جایی برای بحث با معلم (این بلوک اختیاری دیگر است و بستگی به شرایط از دانش آموزان).

صبح و بعد از ظهر بلوک طراحی شده اند به بیش از حد دانش آموزان، در حالی که شما مشغول است و قادر به یکپارچه در طول روز حفظ توجه است. معمولا در صبح و در مورد نظریه بعد از ناهار به تصویب در تمرین های عملی و مطالعات موردی.

ما در ارائه خدمات حق بیمه مانند سخنرانی ضبط بر روی YouTube و خیلی بیشتر.

 • سخنرانی ضبط شده بر روی یوتیوب - هر دانش آموز می تواند از دست، به این دلیل، ما تمام درس که دانش آموزان همیشه در دسترس (دسترسی به فیلم های به دانش آموزان از طریق سیستم آموزش الکترونیکی پذیرفته می شود) ضبط کنید.
 • پس از هر درس، دانش آموزان نیز سوابق موجود از سخنرانی در فرمت MP3 است.
 • آموزش الکترونیکی NEO پلت فرم - به عنوان یک دانش آموز، به شما خواهد شد بصری پلت فرم آموزش الکترونیکی استفاده شده توسط صدها مدرسه و دانشگاه در سراسر جهان استفاده کنید.
 • البته، دانش آموزان می توانند مدرس از طریق ایمیل یا اسکایپ و گزینه های دیگر تماس بگیرید (علاوه بر این، در هر آخر هفته چند ساعت تنها برای بحث با توجه به اطمینان از رویکرد شخصی در نظر گرفته شده وجود دارد).
 • در پایان هفته برای دانش آموزان، تنقلات است.

تضمین کیفیت

 • حرفه ای در این زمینه خود را، که کار غنی از تجربه، دانش آموزان را تضمین بهترین خدمات آموزشی امکان پذیر است - هر تخصص توسط معلمان با دقت انتخاب شده تدریس می شود.
 • برای هر دوره ارائه دوره های MBA در شرایط خاص، علاوه بر آن دانش آموزان می توانید بدون هیچ هزینه اضافی شرکت کنند. دلیل این است که دانش آموزان را برای تمام کلید موفقیت راضی هستند!
 • همه برنامه های MBA ما معتبر است.

محتوای دوره های منحصر به فرد برای گردشگری برنامه MBA و هتلداری

روش پژوهش (نوشتن پایان نامه و تجزیه و تحلیل در اکسل)

این دوره طراحی شده است به شما را با اطلاعات ارائه برای فعال ارسال نامه پروژه تحقیق خوب، و همچنین بهبود دانش خود را از مایکروسافت ورد و اکسل.

این دوره شامل دو بخش است: بخش اول اختصاص داده شده به برنامه مایکروسافت ورد، است که به پایان نامه و قالب بندی آن، کار با نقل قول اختصاص داده و به همین ترتیب. سخنران شما را از طریق سبک های مختلف راه رفتن، کار با لینک ها و جزئیات دیگر از مایکروسافت ورد، بنابراین شما قادر به تکرار ویژگی های قالب بندی ضروری خواهد بود. برای تجزیه و تحلیل های مختلف در استفاده از مایکروسافت اکسل. به همین دلیل، موضوع از بعد از ظهر شنبه و یکشنبه به پوشش دادن همه موضوعات، از مهارت های اولیه، مانند مراجع مطلق و نسبی، از طریق فرمول های پیشرفته تر، مثل VLOOKUP، شاخص، گرین کارت آمریکا، مسابقه، GETPIVOTDATA، ناکامل، SUMIFS، IFERROR، و غیره، ویژگی های پیشرفته مانند روش های مختلف کار با داده های خارجی (CSV، TSV، اچ تی ام ال، جداول، پی اچ پی، پایگاه داده ها (OLAP، OLTP، واردات داده ها، تفسیر - "خام" داده ها، جداول محوری، محور نمودار، از PowerPivot) و قدرت BI) ... و خیلی بیشتر. حتی اگر شما با اکسل کار به صورت روزانه در سطح پیشرفته، آن است که به احتمال بسیار زیاد است که شما چیز جدیدی یاد بگیرند!

حسابداری و مالیات (از یک مشاور مالیاتی)

این دوره مقدمه ای بر مفاهیم اساسی و معیار های اساسی سیستم های حسابداری مالی است. شناخت درآمد، موجودی، دارایی های ثابت و ارزش فعلی تعهدات: چند مفهوم مهم خواهد شد در جزئیات از جمله مطالعه،. البته بر ایجاد گزاره های پایه حسابداری مالی - صورت سود و زیان، ترازنامه و جریان وجوه نقد - و همچنین تفسیر خود که هر مدیر باید قادر به تحمل بدون مشکل باشد. آیا می شود ترس به رنگ "نقطه" نمی خواهد. این سمینار توسط یک مشاور مالیاتی با تجربه است.

بازار یابی

مدرس در طول دوره بررسی و ارزیابی استراتژی بازاریابی فعلی، ادبیات و تجربه شما را با یک درک جامع از بازاریابی و استراتژی کسب و کار فراهم می کند. شما آموزش داده خواهد شد به فکر می کنم از دسترسی کارمندان بازاریابی حرفه ای، به عنوان خوانده شده و تجزیه و تحلیل ادبیات بازاریابی تخصصی و کاربرد مفاهیم بازاریابی استراتژیک برای اقتصاد دیجیتال جهانی است.

به شما خواهد آموخت که چگونه برای تبدیل یک جریان ثابت از مشتریان بالقوه در مشتریان فعلی چگونه برای پیدا کردن چشم انداز خدمات خود را و آنها را متقاعد کنید که شرکت شما یکی این است که برای برخی از دلیل آنها نیاز دارند. یاد بگیرید چگونه شما در هزینه های تبلیغاتی خود را می توانید با درآمد جدید پرداخت و افزایش تجارت و برای رسیدن به حداکثر بازگشت؛ بیشتر به عنوان را به نفع خود به استفاده از چهار چیز از بازاریابی است. به عنوان یک کارمند در بازاریابی نیز خواهد آموخت که چگونه محصول (محصولات)، قیمت (قیمت)، مکان (محل) و ارتقا (توسعه)، تعریف استراتژی بازاریابی خود را و شما را به سمت یک کمپین مولد.

منابع انسانی

در این دوره ما خواهد در مورد نحوه تشخیص که شما نیاز دارید و چگونه برای پیدا کردن کارکنان از جمله تمرکز می کنند.

مدیریت منابع انسانی (منابع انسانی - HR) منطقه از فرآیندهای در یک سازمان که با مدیریت و توسعه منابع انسانی می پردازد. بنابراین آن را شامل تمام روش های مدیریت و روش های تحلیلی در زمینه مدیریت منابع انسانی و کار با افراد در سازمان استفاده می شود. هدف از این دوره این است که به توسعه درک درستی از خواص اساسی از منابع انسانی در هر سازمان و کارکردهای اصلی HR. موضوعات مطالعه شامل نمونه هایی از رفتار سازمانی شخصیت / ویژگی های، احساسات و نفوذ، انگیزه، مفهوم و هویت اجتماعی، تصمیم گیری و دانش، انصاف و اعتماد، سازمان و محبت برای کار، رهبری، گروه ها و تیم ها، فرهنگ سازمانی و آب و هوا. تاپیک نمونه هایی از منابع انسانی شامل تجزیه و تحلیل شغل، استخدام، انتخاب، آموزش و توسعه، ارزیابی عملکرد، جبران خسارت، کیفیت زندگی کاری، تنوع نیروی کار و مدیریت منابع انسانی استراتژیک. علاوه بر این، کارشناسان از منابع انسانی به عنوان شرکای تیم های دیگر رسولان همکار استراتژی منابع انسانی و فروشندگان محصولات و خدمات منابع انسانی. برخورد با درگیر شدن نیروی کار به منظور بهبود نتایج مالی شرکت می باشد. این دوره به معنای واقعی کلمه با وظایف مختلف و مطالعات موردی سوراخ است.

اداره

این دوره نشان می دهد اهمیت مهارت های مدیریتی در توابع مدیریت. آن را به نمونه های خاصی از زمانی که اصول مدیریت کلید را نقض چه اتفاقی می افتد اشاره می کند.

دانش آموزان اطلاعات عمومی درباره مدیریت افراد و سازمان های برخورد با شرایط بحرانی، اصول مدیریت کلید و راهنمایی جالب مورد نیاز برای رسیدگی به انواع مختلفی از مدیریت، از جمله مدیریت پروژه، مدیریت استراتژیک، مدیریت اطلاعات و مدیریت منابع انسانی به دست آوردن.

دانشجویان به فرض نقش تصمیم گیری، به عنوان موقعیت مدیران ارشد است، و کمک به آنها را به همکاران موثر برای هر سازمان بدون محیط محدود، استراتژی، ساختار، فرهنگ، مکان ها، وظایف، مردم و نتایج. دانش آموزان از طریق چند موارد آزمون است که کمک خواهد کرد که آنها را با بسیاری از شرایط است که هر مدیر باید مدیریت مقابله است. علاوه بر این، دانش آموزان اطلاعات مفید مربوط به مدیریت زمان برای کمک به آنها با استرس، محدودیت های زمانی و خود سازمان مقابله به دست آورید.

راست

این قانون یک جنبه مشترک و قابل توجهی از زندگی روزمره در جوامع مدرن است. این درس به بررسی ویژگی های اصلی قانون به عنوان یک نهاد اجتماعی و به عنوان یکی از ویژگی های فرهنگ عامه است. ما را به ماهیت قانون به عنوان یک مجموعه ای از سیستم های اجتماعی، بازیگران اصلی در سیستم، ملاحظات حقوقی و رابطه شکل قانونی و استدلال برای تغییر اجتماعی را بررسی کند. ما در جمهوری چک تمرکز خواهد کرد و آن را نشان در اروپا. البته ارتباط بین شرکای کسب و کار، از جمله مهارت های مذاکره، و همچنین به عنوان مهم ترین قطعه از قانون است که در موافقت نامه های تجاری، از جمله عواقب شکست خود را منعکس تاکید می کند.

بین المللی گردشگری (دو تعطیلات آخر هفته)

دانش بین المللی گردشگری برای همه کسانی که در هر یک از ساختار گردشگری فعالیت می کنند، آن است که آیا آژانس های مسافرتی، شرکت های ورودی یا هتل بسیار مهم است. پس از اتمام موفقیت آمیز دوره دانش آموز می تواند انجام دهید برای شروع طرح کسب و کار خود و موفقیت مدیریت آن. به لطف تجربه حداقل رساندن ریسک کسب و کار در آینده و می توانید وضعیت کنونی را بهبود بخشد.

 • مقدمه - تعریف، مفاهیم، ​​اشکال سازمانی و ساختار، تاریخ و توسعه، وضعیت فعلی در بازارهای اروپا، روند، مقصد محبوب، شرکت مسلط، اصطلاحات پایه
 • بدن - تور اپراتورها، آژانس ها، تور اپراتورها، خوابگاه، بیمه، مجوز، سطح قیمت ها و قیمت گذاری محصولات، و اشکال همکاری مستقیم، رقابت، حمل و نقل
 • مقصد در اروپا - اسپانیا، ایتالیا، یونان، بلغارستان و دیگران، طول فصل و جزئیات، شرکا، تشکیل کالا، ارتباطات، استراتژی انتخاب و سیاست های شرکت
 • محصولات و خدمات - روش هزینه، اقلام تعهدی، ساخت نمونه کارها، خرید و فروش، هزینه ها، مدیریت ریسک، شکایت، حسن نیت، مراقبت از مشتری، ادعا می کند، برنامه ریزی، مذاکره استراتژی
 • بین المللی گردشگری مدیریت - ساختار سازمانی، پرسنل، روابط، قراردادها، قوانین، ابزار، حسابداری، سیستم رزرو، مشاوره در مورد جزئیات، سیستم انگیزشی، درآمد از مقصدهای چنین قانونی، خدمات نمایندگان و خدمات
 • بازاریابی - شبکه های اجتماعی، کاتالوگ، فروشندگان، کمیسیون، برنامه ریزی، درآمد واقعی
 • مطالعه موردی

موش و بین المللی به درون

تصور کنید که گسترش نمونه کارها خود را از خدمات ارائه شده در محل دیگری است که کسب و کار شما کار می کند و در CK خود را ساخت آژانس در جلوی خانه خود را که مدیریت و ارائه خدمات به دیگران است. در این دوره شما را به اطلاعات لازم برای تأسیس آن و مدیریت موفق یاد بگیرند. تورهای پیشنهاد را می توان به وقایع خاص با هدف گروه های انتخاب شده افزایش یافته است. عملکرد موثر جامعه نیز در شکست اشخاص ثالث بر اساس و منعکس کننده نتایج مالی شرکت.

 • مقدمه - رویکرد ساختار و خروج خدمات، مزایا و معایب، فرصت ها و تهدید تعریف
 • محیط زیست CESTOVÍHO گردشگری ورودی - آفات و تجزیه و تحلیل SWOT از نمونه کارها خدمات، خدمات محاسبه ارائه و در مقایسه با رقابت
 • بدن PCR - شرکت حمل و نقل، برنامه ریزی و سازماندهی، راهنما و نمایندگان، تور، تورهای گروهی، شرکای بالقوه، هزینه، دست زدن به هزینه، تامین کنندگان، مشتریان، مقصدهای هزینه واقعی، خطر انحراف، جنبه های خارجی کسب و کار، انتخاب یک مکان مناسب
 • مدیریت از منظر آژانس های مسافرتی - مدیریت از مقصدها و همه چیز لازم برای این مقصد مسافرت در اروپا، آماده سازی و انتخاب، حوادث، بررسی و روش های آماری، اطلاعات مهم قبل از بازاریابی رویداد راه اندازی، ارتقاء در شبکه های اجتماعی، طراحی وب و مشتریان
 • برگزاری مجالس - کارکنان، مسئولان، کارکنان، قوانین، حزب، سازمان های محلی و شرکای بالقوه، حامیان مالی، در مقایسه با رقابت، بازاریابی
 • مطالعه موردی

مهمان نوازی

در هر حوزه از گردشگری، لازم است بدانید که چگونه از مهمان نوازی کار می کند، چه هزینه های، که جنبه ممکن است یا ممکن از نظر هر دو صاحب هتل و حزب از آژانس های مسافرتی کار نمی کند. با تشکر از دانش شما می توانید وضعیت فعلی ارزیابی و ارائه راه حل ها و استراتژی های مناسب بیش از کاهش هزینه های ناشی از مقیاس.

 • فعالیت در سراسر اروپا و جزئیات تقسیم بندی بازار، توزیع هتل ها، شبکه هتل، انواع مختلفی از دستگاه های کنترل و واحد، همکاری با اپراتورهای تور، انتخاب مناسب از استراتژی های بسته به طول فصل اصلی
 • رزرو جلو دفتر مدیریت و انتخاب سیستم رزرو مناسب، ورود و خروج، تخته، تامین کنندگان، تعمیر و نگهداری، روش های مدیریت
 • پذیرایی - مواد غذایی و نوشیدنی ها و عملکرد مدیریت رستوران در هتل، استانداردهای BB-HB-FB-AI-UAI، مدیریت مالی، سطح خدمات، داخلی، فضای در رستوران، کارکنان و خدمات، روند در صنعت مهمان نوازی
 • مشاهده خدمات مشتریان از هتل را از یک مشتری شخص ثالث نیاز، ارتباطات
 • منابع انسانی در کارکنان مدیریت مهمان نوازی، سیستم تشویقی، هزینه، برنامه ریزی تغییر، انتخاب یک ساختار حکومت مناسب بر اساس تعداد اتاق ها و افراد، تیم سازی
 • اقتصاد، امور مالی و بازاریابی حسابداری، پول نقد، کارت، پرداخت مالیات، صاحبان هتل و توزیع سود، سرمایه گذاری، انتخاب مدیران، هزینه عملیات، انتخاب تامین کنندگان و پرداخت ها، ساخت یک خدمات حاشیه مناسب، ابزارهای مفید مدیریت، پیش بینی انواع نتایج بخش فروش و اطلاعات برون سپاری، درآمد و هزینه، نقطه انفصال، عوامل، تبلیغات و کمپین های بازاریابی
 • شرکای مدیریت استراتژیک، مدیریت قرارداد، آژانس های مسافرتی و تور اپراتورها، مشاوره برای مدت طولانی و نوآوری، ارائه خدمات مدرن و بسته
 • مطالعه موردی

فروش، پشتیبانی، فناوری اطلاعات و ارتباطات و فناوری اطلاعات، بازاریابی در صنعت گردشگری (دو تعطیلات آخر هفته)

در این دوره ما را به فرایندهای مهم برای مدیریت هر نهاد نشان می دهد. هنگامی که یک محصول با کیفیت آماده و یا خدمات است که همیشه تضمین فروش نیست. بدون تکنولوژی مدرن در محیط پویای گردشگری غیر ممکن است در بلند مدت به کار با موفقیت.

 • مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات - فناوری است که شرکت شما با استفاده از، اتصال، انتخاب، نوآوری، قیمت گذاری، دستگاه های ارتباطی، برنامه های کاربردی، شبکه، برون سپاری
 • سیستم رزرو برای آژانس های مسافرتی (CeSys، Magicware ...) برای هتل ها (Mevris، Horespus، HotelTime) ویژگی های XML، توسعه و هزینه، پیاده سازی، بازخورد داده ها پشتیبان گیری، سرور و ارائه دهندگان
 • سیستم رزرو - کار با داده های آموزش، تحلیل آماری، فرد مسئول، اطلاعات شخصی، امنیت، دقت داده ها و پردازش
 • سیستم های داخلی پیچیده راه حل های فرایند رزرو، مدیریت و بازاریابی
 • اولیه و پشتیبانی متوسطه به ویژه برای CK، اعتبار سنجی داده کارمندان بیشتری به حداقل رساندن خطر و احتمال از دست دادن، پشت دفتر
 • ایجاد وب سایت سایت، نوآوری چیز شما را برای ایجاد وب سایت، تجزیه و تحلیل وضعیت فعلی، از جمله خود موتور رزرو وب سایت خود، SEO، PPC، و غیره نیاز
 • شبکه های اجتماعی و ارائه بازاریابی ویژه برای فروشندگان، بازاریابی مستقیم، حامی گرایی، راه خود را متمایز از رقابت، منافع مشتری مهم
 • بازاریابی کمپین از پردازش گرافیکی پس از رسیدن به گروه هدف (که در اینجا در بازاریابی ساخت)

پایان نامه

دانش آموزان باید ارسال و ارائه پایان نامه نهایی. سرپرست او را با آن توصیه می شود و کمک کند. کار خواهد شد در مورد 50 صفحات طولانی (طول به طور کلی توصیه می شود، بسته به محتوا). تمرکز یک دانش آموز را انتخاب کنید بر منافع حرفه ای خود را در رابطه با توسعه حرفه ای بیشتر در زمینه تم مطالعات MBA است. سرپرست مناسب یک مطالعه جداگانه انتخاب CBU پس از گفتگو با دانش آموز. کار نهایی ممکن است به شکل های مختلف را انجام دهید: ساختار نزدیک به پایان نامه مدرن، ایجاد یک طرح کسب و کار، مطالعات موردی، و یا گزارش و یا ترکیبی از گزینه. دانش آموزان یک قالب در فرمت ورد با دیگر شوراها و قوانین برای قالب بندی (که در طول روش تحقیق درس استاد آنها عبور می کند) دریافت خواهید کرد.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

European Institute of Applied Science and Management (EIASM) seats in the building of the Institute of Information Theory and Automation (UTIA), Academy of Sciences of the Czech Republic, offers high ... اطلاعات بیشتر

European Institute of Applied Science and Management (EIASM) seats in the building of the Institute of Information Theory and Automation (UTIA), Academy of Sciences of the Czech Republic, offers high quality educational environment for education so EIASM leases offices and lecture rooms here in Prague, capital of the Czech Republic. اطلاعات محدود