MBA ساسکس

عمومی

شرح برنامه

گام بعدی در حرفه خود را با یک MBA از ساسکس. یک رهبر کسب و کار موثر با ایده هایی که مهم هستند تبدیل شوید و مهارت های خود را به منظور ارائه ایده های خود به عمل آورید.

چرا MBA خود را در ساسکس مطالعه کنید؟

قدم زدن در یک MBA یک تصمیم بزرگ است. شما می خواهید این کار را بکنید، انتخاب یک دوره ای که به جاه طلبی و اهداف خود برسد، و دانشگاهی که از شما حمایت می کند، الهام می گیرد و به شما چالش می زند.

  • Sussex MBA یک معیار جهانی شناخته شده است که می تواند شما و حرفه شما را تحریک کند.
  • شما تفکر انتقادی و استراتژیک خود را افزایش می دهید و مهارت های عملی را برای اعمال تئوری کسب و کار برتری به دست می آورید.
  • یک رشته مهارت های مدیریتی و رهبری را تحت هدایت کارشناسان برجسته دانشگاهی و صنعتی ایجاد کنید.
  • از و با همکاری خود بیاموزید. از طریق کار گروهی شما عمیق تر به موضوعات پیچیده در دنیای کسب و کار می پردازید.
  • ما بورس تحصیلی MBA را تا 5000 پوند در اختیار حرفه ای ها با تجربه مدیریت قرار می دهیم.
  • به علاوه اعتباربخشی ما و همکاری با موسسه مدیریت اجرایی به معنای فارغ التحصیلی بودن شما واجد شرایط برای مدرک CMI سطح 7 در مدیریت استراتژیک و رهبری (با توجه به نظارت CMI و اتمام موفقیت آمیز تمام ماژول های نقشه برداری).
"تکمیل MBA من نه تنها به CV من افزایش قابل توجهی داد، اما این واقعا توانایی من را در صحبت کردن با اعتماد به نفس و با اطمینان به سهامداران ارشد افزایش یافته است."

الکساندرا هنتچل - مدیر تیم رویداد و آموزش، CEB Global

عضویت در موسسه مدیریت اجرایی (CMI)

دانشجویان در Sussex MBA از عضویت خودکار با موسسه مدیریت خارجه (CMI)، تنها عضو حرفه ای در انگلستان که به منظور ارتقاء بالاترین استانداردهای مدیریت و رهبری برتر است، بهره مند می شوند.

عضویت شما به منابع دسترسی دارد از جمله توسعه حرفه ای، مشاوره صنعتی، غنی سازی برنامه درسی و موارد دیگر.

در دوره فارغ التحصیلی شما واجد شرایط برای مدرک CMI سطح 7 در مدیریت و رهبری استراتژیک (با تکمیل تمام ماژول های نقشه برداری) خواهید بود. این صلاحیت به این معنی است که شما به طور گسترده توسط کارفرمایان به عنوان یک مدیر با توانایی ترجمه استراتژی سازمانی به عملکرد موثر شناخته می شوید.

برای شما مناسب است

شما می توانید MBA به صورت نیمه وقت یا تمام وقت تحصیل کنید، بنابراین می توانید MBA را در اطراف منافع خود دربیاورید و به شیوه ای که برای شما مناسب است یاد بگیرید.

تمام وقت

ما تمام وقت MBA است یک برنامه یک ساله و ایده آل است اگر شما می توانید یک سال از کار خود را به تمرکز بر روی مطالعات خود را.

اطلاعات بیشتر در مورد MBA ما تمام وقت

پاره وقت

ما بخشی از MBA را بخشی از زمان مطالعه کنید تا بتوانید مطالعات خود را در مورد کار خود مطابقت دهید. بیش از دو سال تحویل داده شده است، شما می توانید آنچه را که به طور مستقیم به کار روزانه خود یاد می دهید اعمال کنید.

اطلاعات بیشتر در مورد MBA نیمه وقت ما را بیابید

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

The University of Sussex is a leading research-intensive university near Brighton. They have both an international and local outlook, with staff and students from more than 100 countries and frequent ... اطلاعات بیشتر

The University of Sussex is a leading research-intensive university near Brighton. They have both an international and local outlook, with staff and students from more than 100 countries and frequent engagement in community activities and services. اطلاعات محدود