MBA عمومی

Zagreb School of Economics and Management

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

MBA عمومی

Zagreb School of Economics and Management

چرا باید برنامه MBA عمومی انتخاب می کنید؟

MBA عمومی ZSEM یک برنامه خاص بین رشته ای است که دانش آموزان فراهم می کند طیف گسترده ای از گزینه درس است. هدف از این برنامه این است که ارائه به دانش آموزان امکان انتخاب دوره های تحصیلات تکمیلی جالب است که پیشنهادات ZSEM. به این ترتیب، دانش آموزان می توانند تجربه آموزشی خود را که مطابق با اهداف یادگیری خود قالب.

در این برنامه، دانش آموزان دوره هسته ای در بازاریابی، مدیریت، امور مالی، بانکداری، حسابداری، حسابرسی و مالیات. با این حال، آنها نیز خواهد شد قادر به انتخاب دوره های انتخابی از دیگر تخصص های MBA می شود، ایجاد یک ترکیبی از دوره که مناسب نیازهای فردی خود را. برای کسانی که مایل به تجربه گسترده تر MBA در زمینه دستیابی به دانش و شایستگی از مناطق مختلف مدیریت کسب و کار، MBA عمومی ما نشان دهنده یک انتخاب ایده آل.

دوره های آموزشی موجود در این برنامه در ماژول مدیریت شامل استراتژی، و اخلاق کسب و کار و CSR، به منظور کمک به دانشجویان جهت توسعه درک از تفکر استراتژیک و به رسمیت شناختن معضلات اخلاقی در کسب و کار، و همچنین تصمیم گیری اخلاقی کسب و کار. شبیه سازی بازاریابی ارائه شده دانش آموزان قرار می دهد در نقش یک مدیر بازاریابی، که باید تصمیم گیری در یک شرکت مجازی و توسعه یک استراتژی بازاریابی است. موسسات مالی و بازار، تجزیه و تحلیل صورتهای مالی، و دوره های گزارشگری مالی تمام هدف را به دانش آموزان سواد در تجزیه و تحلیل حسابداری و گزارش های مالی. دانشجویان ملزم به چهار دوره های انتخابی در طول برنامه، که در ایجاد یک پایان نامه تحصیلی به اوج خود خواهد شد. از آنجا که از رویکرد گسترده تر ارائه شده در این برنامه، MBA عمومی ما کاملا به کسانی که فقط به مدیریت کسب و کار برای اولین بار معرفی مناسب است. در محیط کسب و کار پویا امروز، اعضای سازمان بدون پس زمینه کسب و کار در حال خواسته شده را به موقعیت های مدیریتی، در حالی که در اختیار داشتن دانش و مهارت های مورد نیاز برای موفقیت inthem است. این برنامه MBA عمومی پل ها که شکاف - اگر می خواهید به درون سازمان خود را پیشبرد و توسعه مهارت ها و دانش مورد نیاز برای موفقیت در یک موقعیت مدیریتی یا رهبری، این برنامه برای شما مناسب است.

یکی دیگر از ویژگی های خاص این برنامه امکان گسترش مدت زمان آن بدون اتهام شهریه اضافی، یعنی تغییر زمان در نظر گرفتن دوره های خاص در سال تحصیلی بعدی است.

تخفیف شهریه

دانش آموزان ممکن است کاهش شهریه در موارد زیر به دست آورد:

  • پرداخت در یک قسط به حساب ژیروسکوپ ZSEM: 5٪
  • پرداخت توسط یک وام دانشجویی: 5٪
  • معدل در مقطع کارشناسی تکمیل 3،5 - 3،99: 5٪
  • معدل در مقطع کارشناسی تکمیل 4،00 - 4،49: 10٪
  • معدل در مقطع کارشناسی تکمیل 4،50 - 5: 15٪
  • نامزدها با تابعیت غیر کرواتی (بدون تابعیت دوگانه): 5٪
  • نامزدهای با حداقل 5 سال یا بیشتر سابقه کار: 5٪ (به مدرک رسمی ثابت شود).

یک دانش آموز ممکن است برای بیش از یک کاهش شهریه، که در این صورت آنها پشته واجد شرایط.

لینک

انتشار MBA

بر روی خط نرم افزار

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
اکتبر 2018
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Locations
کرواسی - Croatia Online
تاریخ شروع: اکتبر 2018
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
کرواسی - Zagreb
تاریخ شروع: اکتبر 2018
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
اکتبر 2018
کرواسی - Croatia Online
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
کرواسی - Zagreb
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات